-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W takim razie czekamy! -
[quote name='Anecioreczek']Powiedz ze Olekg18 z dgm bedzie Cie pilnował jest pełnoletni i opiekuńczy:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Uuu, to na pewno mnie nie puszczą ;)
-
Nie dołujcie mnie ludzie... Coś czuję że nic z tego nie będzie... Bo za młoda jestem, eh... "Masz rok na przekonanie mnie, że to jest miejsce dla 14 latki..." No, ale jak ja się na coś uprę... W końcu z własnego wymysłu i mimo sprzeciwu rodzicow jestem wege...
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wszystko wyjaśni się po przyjeździe Pauliny. Długo z nią wczoraj rozmawiałam, to fantastyczna osoba. -
[quote name='przyjaciel_koni']Rybciu - my (ja i KWL) nie pobieramy opłat za wyadoptowane psiaki - w żadnej formie (zwłaszcza jako zwrot wydatków ! Nikt nam przecież nie kazał zajmować się psiaczkiem, robimy to z własnej inicjatywy). Jedynie prosimy zaangażowanych w pomoc dla psiaków Dogomaniaków o dobrowolne datki. Zazwyczaj wszyscy rozumieją potrzeby i priorytety. Nie odstępujemy od tej zasady..... Gdy wiemy, że psiak będzie miał dobrze i będzie szczęśliwy nie jest rozsądne pytanie się przyszłego Opiekuna o pieniądze. Jeszcze nigdy nie żałowałam wydanych na psa pieniędzy, ważniejszy jest nowy, dobry dom ! A dobry domek nie tak łatwo znaleźć..... Po podpisaniu umowy stałej Pan, jeśli zechce to może wpłacić jakąś kwotę na AFN, ale to będzie wyłącznie Jego decyzja.[/QUOTE] Rozumiem. W takim razie, proszę wszystkich o pomoc.
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, zgubiłam do Pani kontakt i dopiero teraz sobie przypomniałam o podpisanej umowie- skontaktuję się z nią i spytam co u Kiki! -
Przyszło mi coś do głowy. Miejsce: Jankowo Dolne. Tam był zlot Szansowiczów (na pomoc goldenom). Okolice Gniezna. Jeziorko, domki do wynajęcia. Co wy na to? Kurczę, muszę jakoś przekonać rodziców. Mam na to rok- uda się !
-
[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]to źle słyszałeś "pięknisiu"...[/B][/COLOR][/quote] Czemu źle? Przecież jak nie będziesz pracował, to pojedziemy razem ! :eviltong:
-
No kurczę przyjechałabym do Was za rok...ale muszę najpierw z rodzicami zagadać... Samej mnie nie puszczą, ale jechałabym przecież z Gonitwą... :diabloti:... No i w jednym namiocie byśmy spały... Bo sama, to bym się bała... :diabloti: Tylko muszę rodzicom wytłumaczyć że nikt mnie tam nie zabije i wrócę cała do domu...
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ten wątek i sprawa Ery mnie dobija, naprawdę :( Czy nikt jej nie pokocha? Cioteczki, pomóżcie mi w ogłoszeniach ! -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dostałam email w sprawie Dabi... Czyżby ogłoszenia poskutkowały? -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']Rybc!a możesz sprawdzić dane? [URL]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&if=11672[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&if=11674[/URL][/quote] Wszystko jest dobrze, dziękuję! :loveu: -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nawet ogłoszenia nic nie dają? Nikt nie pokocha Ery? -
Obejrzałam cały wątek... Zazdroszczę Wam ;)
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Mówi się, że czas jest najlepszym lekiem na wszystko - mam nadzieję, że w Twoim przypadku również :) Dziś już lepiej? [/quote] Troszeczkę tak... Dziękuję dziewuszki za troskę :loveu: -
[quote name='malagos']A można poprosić o zdjecie tej jamniczki, czekoladki?[/quote] To też będę w stanie załatwić pod koniec tygodnia. Nie zapomnę o tym. Nowe info: [B]Przy elbląskim schronisku dla zwierząt wybudowany zostanie specjalny mur oporowy, który zapobiegnie dalszemu osuwaniu się pobliskiej skarpy na teren obiektu.[/B] Zagrażająca schronisku skarpa osuwała się do przeznaczonych dla zwierząt boksów. Schronisko przy ul. Królewieckiej 233 zabezpieczyć ma mur oporowy o konstrukcji żelbetowej wraz z ogrodzeniem. Wybrany w przetargu wykonawca – Przedsiębiorstwo Budowlane „Esbud” z Elbląga – wykona także roboty naprawcze na terenie schroniska. Zakres prac przewiduje ponadto rozebranie istniejącego ogrodzenia z siatki na obetonowanych słupkach metalowych, ścinanie drzew i karczowanie krzewów, wykonanie na koronie muru oporowego ogrodzenia z siatki na słupkach metalowych oraz wykonanie drenażu i odwodnienia. Inwestycja pochłonie z kasy miasta 380 tys. zł. Prace powinny zakończyć się do 30 czerwca 2008 r. Zaczerpnięte: [URL]http://www.info.elblag.pl/index1.php?id=news_&wybrano=9716&idkat=5[/URL]
-
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Rybc!a replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='dariaopole']a może ona po prostu nie lubi facetów ???:roll:[/quote] O tym samym pomyślałam! Na sąsiada z domu obok też warczała, chociaż wtedy, mogły odezwać się w niej zapędy stróżujące... PS- Gośka, idź zaczipuj psy- już mają, ja dzisiaj byłam! -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Abi: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/644171_osmiomiesieczna_abi_tak_bardzo_pragnie.html[/URL] Dabi: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/644177_roczna_dabi_nie_wytrzyma_dlugo_w.html[/URL] Dzięki za pomoc, Lamia. -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie wygrzebałam się jeszcze do końca... Dzisiaj zrobię ogłoszenia... Proszę o pomoc, bo jestem z nimi i innymi elbląskimi bidami całkiem sama... -
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Rybc!a replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Nie rób tak!!! :shake: Skoro są dwa psiaki to musisz je traktować jednakowo, aby zaden nie poczuł się gorszy :roll: Jeżeli dajesz im jeść to jedocześnie ale ich miski nie mogą stać obok siebie. Jeżeli głaszczesz to jedną ręką jednego, drugą drugiego. Nie może jeden być zazdrosny o drugiego, bo będą rywalizować o względy i stąd te zęby Tośki :razz:[/quote] No właśnie Paros, o to mi chodzi. U mnie jest to samo- Pyza zazdrosna o Zuzę, a Zuza o Pyzę. Dlatego jak są razem, i obu "brak miłości", głaszczę jedną ręką jedną, a drugą ręką drugą suczkę. I nie ma między nimi sporów typu Orient-Tośka. Karmione też są osobno, bo przy misce Zuzka nie jest przyjacielska. A z tego, co mówiła Gonitwa- Tośka wyjada karmę Orienta, gdy on ją je. Kilka zdjęć z wczorajszej wizyty: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2774/toskajp5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6114/toska2ml7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3002/toska3ay8.jpg[/IMG][/URL] HOP! zęby Tośki też są w złym stanie...