-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Inne psiaki z rancho: Bursztynka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/7746/dsc09851zy4.jpg[/IMG][/URL] Szczeniaczki, o które toczy się wojna na Dogo: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4425/dsc09872ff4.jpg[/IMG][/URL] Murka z Ostródy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2332/dsc09890sf7.jpg[/IMG][/URL]
-
Przyszła kolej na zdjęcia. Daisy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1598/dsc09776ge8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/844/dsc09830iy0.jpg[/IMG][/URL] KUDŁACZKA- czy źle zrobiłam, namawiając Pajunię na tę sunię? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4247/dsc09783jg4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1186/dsc09819ag4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4199/dsc09816ke9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1726/dsc09850ub8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4836/dsc09848su5.jpg[/IMG][/URL] Inka- Kora [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/9482/dsc09784eg4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6122/dsc09788ds7.jpg[/IMG][/URL]
-
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A no bez domu, bez domu . I żadnego zainteresowania. -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaxSta']Suńcie się przypominają!!!!![/quote] A może MaxSta zmieści banner Abi i Dabi u siebie? :cool3: -
(...) rad z naszego wieloletniego doświadczenia życia z psami...
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Wszystko o psach
[QUOTE]Rybcia ta książka 400 rad dla miłośników psów to ma ze 20 lat , ja czytałam ją właśnie wtedy , mam też wersje niemiecką z tego samego okresu ,a o ile ładniej wydaną ;-) i jeszcze było takie coś o koniach.Masz wznowienie czy tą starą ? taka brązowa okładka o ile mnie pamięć nie myli ;-) Na tamte czasy to był rarytas , pani z pod lady mi sprzedała :diabloti: [/QUOTE] Vectruniu, właśnie tą starą książkę czytam. A okładka rzeczywiście- pomarańczowa, no może brązowa. Z westem na okładce. Przeczytałam książkę z wielkim zainteresowaniem, ale nie wszystko, co tam było napisane równało się z prawdą... Wyczytałam, że 20kg pies (moja Zuza) powinien zjadać 1kg karmy dziennie. Nie to, że ja mojej skąpię,bo jakoś specjalnie gruba nie jest, ale 1 kg dziennie, to ogromna przesada... -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W weekend (sobota, niedziela) będę poza miastem, bez neta. Proszę o informację (choćby SMS), w razie, gdyby Alf się spodobał. -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękuję! Ja po ukończeniu wszystkich nowych wątków zajmę się Alegratką. -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jak Puchatek zrobi nowe, to wtedy uaktualnię Ci twój. Nie chcę, żeby się powtarzały. -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czekam na banner dla Alfa. -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czekamy na banner dla Snoopy'ego. -
Gdyby znowu pojawił się w schronisku odnowię wątek
-
[quote name='madzia828']oki nie ma sprawy;)[/QUOTE] Ja już Erę mam, więc czekam na resztę bannerów, by wam je wstawić.
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Śliczne- poczekam aż Rybeńka mi wstawi bo ja sierota nie potrafię;)[/QUOTE] Już ci napisałam co musisz zrobić, żebym wstawiała Ci bannerki. -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']Jasne, ja to taka leniwa jestem, że nawet fotki do awatarka nie mam, a Kazio na bank zostanie u Ali, więc nie wiem po co go tak ciągle dżwigam :cool3:[/quote] Jak znajdziesz kiedyś jeszcze trochę miejsca- daj znać, ja mam dużo potrzebujących piesków :cool3: -
Bella- w boksie cicha i spokojna, nawet podejdzie do człowieka- poza boksem- katastrofa. Wzięliśmy ją na smycz. Zaczęła się rzucać i gryźć pracowników schroniska. Nie poradzilibyśmy sobie z taką panienką podczas transportu, nie byliśmy wyposażeni w kaganiec, pozatym- na rancho jest ok. 30 psów, nie daliby rady z takim diabłem! Kudłaczek- nie chciała dać złapać się na smycz. Wyrywała się i piszczała. Po chwili uspokoiła się. TAK SPOKOJNEGO PSA JESZCZE NIGDY NIGDZIE NIE WIOZŁAM! Mała siedziała ze mną z przodu, a dwie pozostałe suczki w bagażniku (mam COMBI). Czuła przed nimi lekki respekt, na jedną pokazała nawet ząbki (jednego nie ma). Otworzyłam drzwi od samochodu i ku mojemu zdziwieniu Kudłaczek sama wskoczyła i położyła się. Tak, jakby wiedziała co ma robić. Zazwyczaj psy odczuwają lęk przed wejściem do auta. Na konied drogi Kudłaczek zwymiotowała karmą. Nawet jej nie gryzła! Była w schronisku ok. 2 lat. Daisy- przepiękna suczka ze wspaniałym charakterem. Bardzo chętnie wyszła z boksu, maszerując pięknie na smyczy. Podbiegła do mnie radośnie machając ogonkiem. Bardzo mnie urzekła swoim wdziękiem i osobowością. Przez całą drogę dokuczała mojej koleżance ;) Dosłownie- robiła jej na złość. Miała też problemy z wymiotowaniem. Musieliśmy dwa razy czyścić auto. Ale to nie problem dla nas, doświadczonych transporterów ;) Inka- wyszła ze schroniska zamiast Belli. To był naprawdę trudny wybór, uwierzcie mi. Spośród 200 czekających mordek miałam wybrać jedną suczkę. Jak to zrobić ? Myślę, że Inka czuła, że ma szansę. Pomyślałam, że wezmę właśnie ją. I to zrobiłam. Mimo czekającej Kory i kilkudziesięciu innych, równie potrzebujących. Jestem zadowolona ze swojego wyboru. Okazało się, że Inka nazywa się Kora. I skończyła dopiero 10 miesięcy. Została oddana 4 miesiące temu,nie wiadomo dlaczego. Bardzo lubi dzieci. To wspaniała suczka. Zrobiłam dużo zdjęć, ale dzisiaj już padam ze zmęczenia. To był trudny dzień. I kolejne 3 suczki uratowane!
-
Afra prawdopodobnie została zaadoptowana!
-
Już jestem. U Lilusi ciężko, ciężko nie ma co. Znowu dostała dzisiaj lanie od koleżanek z boksu. Nie jest jej łatwo. Kocha ludzi całym sercem, a mimo to, nie może do nich podchodzić, ze względu na swoje bezpieczeństwo. Niby szczeniaczki, a krzywdę wyrządzić potrafią, naprawdę. Jestem pod ogromnym szokiem, dlaczego odrzuciły ze swojej bandy akurat ją. Przecież niczym się od nich nie różni. Jest w tym samym wieku, wydaje mi się, że z tego samego miotu. A jednak- jakby nie patrzyć, konflikty i to czasem ogromne zdarzają się nawet w ludzkim rodzeństwie...
-
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Gonitwa, ależ ten twój banner niewymiarowy, nijak nie mogę zmieścić tam bid schroniskowych- mogłabyś poprosić osobę, która ci go robiła, aby przekształciła go w kwadrat 100x100 pikseli?