Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='hop!']Rybc!a świetna akcja! Przejrzysty i dobrze zaplanowany wątek! A teraz nie na temat. Proszę zapoznajcie się z wątkiem: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29336[/URL] Może ktoś potrafi pomóc lub doradzić w tej sprawie.[/quote] Spróbuję nagłościć sprawę Diany!
  2. Inne psiaki z rancho: Bursztynka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/7746/dsc09851zy4.jpg[/IMG][/URL] Szczeniaczki, o które toczy się wojna na Dogo: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4425/dsc09872ff4.jpg[/IMG][/URL] Murka z Ostródy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2332/dsc09890sf7.jpg[/IMG][/URL]
  3. Przyszła kolej na zdjęcia. Daisy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1598/dsc09776ge8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/844/dsc09830iy0.jpg[/IMG][/URL] KUDŁACZKA- czy źle zrobiłam, namawiając Pajunię na tę sunię? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4247/dsc09783jg4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1186/dsc09819ag4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4199/dsc09816ke9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1726/dsc09850ub8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4836/dsc09848su5.jpg[/IMG][/URL] Inka- Kora [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/9482/dsc09784eg4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6122/dsc09788ds7.jpg[/IMG][/URL]
  4. A no bez domu, bez domu . I żadnego zainteresowania.
  5. [quote name='MaxSta']Suńcie się przypominają!!!!![/quote] A może MaxSta zmieści banner Abi i Dabi u siebie? :cool3:
  6. [QUOTE]Rybcia ta książka 400 rad dla miłośników psów to ma ze 20 lat , ja czytałam ją właśnie wtedy , mam też wersje niemiecką z tego samego okresu ,a o ile ładniej wydaną ;-) i jeszcze było takie coś o koniach.Masz wznowienie czy tą starą ? taka brązowa okładka o ile mnie pamięć nie myli ;-) Na tamte czasy to był rarytas , pani z pod lady mi sprzedała :diabloti: [/QUOTE] Vectruniu, właśnie tą starą książkę czytam. A okładka rzeczywiście- pomarańczowa, no może brązowa. Z westem na okładce. Przeczytałam książkę z wielkim zainteresowaniem, ale nie wszystko, co tam było napisane równało się z prawdą... Wyczytałam, że 20kg pies (moja Zuza) powinien zjadać 1kg karmy dziennie. Nie to, że ja mojej skąpię,bo jakoś specjalnie gruba nie jest, ale 1 kg dziennie, to ogromna przesada...
  7. W weekend (sobota, niedziela) będę poza miastem, bez neta. Proszę o informację (choćby SMS), w razie, gdyby Alf się spodobał.
  8. Dziękuję! Ja po ukończeniu wszystkich nowych wątków zajmę się Alegratką.
  9. [quote name='Malta-GD']Oh kochanie, jak ja CIe podziwiam.. Inka miała niesamowite szczęście! Szkoda, że kosztem innego psa. To był naprawde trudny wybór.. Serdecznie gratuluję, Waszego poświęcenia itd.. A jak Inka zachowywała się w podróży?[/quote] Inka była niesamowicie grzeczna!
  10. [quote name='Gonitwa']Najsłabsze szczenie zawsze ma przechlapane- taka kolej rzeczy- matka natura tak je stworzyła...[/QUOTE] Wiem o tym, dlatego szukam dla LILKI najlepszego domu pod słońcem- i to na cito !
  11. Jak Puchatek zrobi nowe, to wtedy uaktualnię Ci twój. Nie chcę, żeby się powtarzały.
  12. Czekamy na banner dla Snoopy'ego.
  13. Gdy tylko odchowa szczenięta- PILNIE trzeba ją zabierać ! Wczorajszy dzień nie należał do ciepłych, a Kora dygotała jak galaretka z zimna (śpi w budzie).
  14. Gdyby znowu pojawił się w schronisku odnowię wątek
  15. [quote name='madzia828']oki nie ma sprawy;)[/QUOTE] Ja już Erę mam, więc czekam na resztę bannerów, by wam je wstawić.
  16. [quote name='Gonitwa']Śliczne- poczekam aż Rybeńka mi wstawi bo ja sierota nie potrafię;)[/QUOTE] Już ci napisałam co musisz zrobić, żebym wstawiała Ci bannerki.
  17. [quote name='lamia2']Jasne, ja to taka leniwa jestem, że nawet fotki do awatarka nie mam, a Kazio na bank zostanie u Ali, więc nie wiem po co go tak ciągle dżwigam :cool3:[/quote] Jak znajdziesz kiedyś jeszcze trochę miejsca- daj znać, ja mam dużo potrzebujących piesków :cool3:
  18. Bella- w boksie cicha i spokojna, nawet podejdzie do człowieka- poza boksem- katastrofa. Wzięliśmy ją na smycz. Zaczęła się rzucać i gryźć pracowników schroniska. Nie poradzilibyśmy sobie z taką panienką podczas transportu, nie byliśmy wyposażeni w kaganiec, pozatym- na rancho jest ok. 30 psów, nie daliby rady z takim diabłem! Kudłaczek- nie chciała dać złapać się na smycz. Wyrywała się i piszczała. Po chwili uspokoiła się. TAK SPOKOJNEGO PSA JESZCZE NIGDY NIGDZIE NIE WIOZŁAM! Mała siedziała ze mną z przodu, a dwie pozostałe suczki w bagażniku (mam COMBI). Czuła przed nimi lekki respekt, na jedną pokazała nawet ząbki (jednego nie ma). Otworzyłam drzwi od samochodu i ku mojemu zdziwieniu Kudłaczek sama wskoczyła i położyła się. Tak, jakby wiedziała co ma robić. Zazwyczaj psy odczuwają lęk przed wejściem do auta. Na konied drogi Kudłaczek zwymiotowała karmą. Nawet jej nie gryzła! Była w schronisku ok. 2 lat. Daisy- przepiękna suczka ze wspaniałym charakterem. Bardzo chętnie wyszła z boksu, maszerując pięknie na smyczy. Podbiegła do mnie radośnie machając ogonkiem. Bardzo mnie urzekła swoim wdziękiem i osobowością. Przez całą drogę dokuczała mojej koleżance ;) Dosłownie- robiła jej na złość. Miała też problemy z wymiotowaniem. Musieliśmy dwa razy czyścić auto. Ale to nie problem dla nas, doświadczonych transporterów ;) Inka- wyszła ze schroniska zamiast Belli. To był naprawdę trudny wybór, uwierzcie mi. Spośród 200 czekających mordek miałam wybrać jedną suczkę. Jak to zrobić ? Myślę, że Inka czuła, że ma szansę. Pomyślałam, że wezmę właśnie ją. I to zrobiłam. Mimo czekającej Kory i kilkudziesięciu innych, równie potrzebujących. Jestem zadowolona ze swojego wyboru. Okazało się, że Inka nazywa się Kora. I skończyła dopiero 10 miesięcy. Została oddana 4 miesiące temu,nie wiadomo dlaczego. Bardzo lubi dzieci. To wspaniała suczka. Zrobiłam dużo zdjęć, ale dzisiaj już padam ze zmęczenia. To był trudny dzień. I kolejne 3 suczki uratowane!
  19. Dostałam odpowiedź, że o tym trzeba rozmawiać z weterynarzem. A weterynarz to kierowniczka. Więc...
  20. Z niecierpliwością czekam na banner dla małej. Tak bardzo chciałam ją dzisiaj zabrać na rancho- ale maluszki są zdecydowanie za małe na rozłąkę z matką.
  21. Afra prawdopodobnie została zaadoptowana!
  22. Już jestem. U Lilusi ciężko, ciężko nie ma co. Znowu dostała dzisiaj lanie od koleżanek z boksu. Nie jest jej łatwo. Kocha ludzi całym sercem, a mimo to, nie może do nich podchodzić, ze względu na swoje bezpieczeństwo. Niby szczeniaczki, a krzywdę wyrządzić potrafią, naprawdę. Jestem pod ogromnym szokiem, dlaczego odrzuciły ze swojej bandy akurat ją. Przecież niczym się od nich nie różni. Jest w tym samym wieku, wydaje mi się, że z tego samego miotu. A jednak- jakby nie patrzyć, konflikty i to czasem ogromne zdarzają się nawet w ludzkim rodzeństwie...
  23. Gonitwa, ależ ten twój banner niewymiarowy, nijak nie mogę zmieścić tam bid schroniskowych- mogłabyś poprosić osobę, która ci go robiła, aby przekształciła go w kwadrat 100x100 pikseli?
×
×
  • Create New...