Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='dariaopole']no mam 3 bullowate i po prostu lubię tę rasę , myślę , że ma pyszczek amstafowaty !!! bokser odpada chyba !!![/QUOTE] A ja myślę, że jednak coś z boksia ma. Chociażby posturę ciała...
  2. SERDECZNE DZIĘKI! Jesteś przekochana!
  3. Mix malamuta w ciężkim stanie: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8373/malamutkawe8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/15/malamutka2mf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5673/malamutka3wo8.jpg[/IMG][/URL] SUCZKA BYŁA JUŻ RAZ W SCHRONISKU! Ktoś ją zaadoptował, a teraz znaleziono ją koło pizzerni, zagłodzoną, pogryzioną, z krwawymi ranami. Narazie jest na kwarantannie. Po wyjściu (chyba, że znajdzie się właściciel suki) zrobię jej wątek na Dogomanii. Narazie ogłosiłam ją tutaj: [URL]http://forum.stake-out.org/viewtopic.php?p=37722#37722[/URL]
  4. Post 1 ciągle aktualizowany. Wątków przybywa.
  5. Nowe zdjęcie MIKI (nie wychodzi z tej budy)... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/2017/mikaug2.jpg[/IMG][/URL] Już nie długo słońce, już nie długo...
  6. Daria, ty się zajmujesz amstaffami- czy ona ma coś z tej rasy? A może to mix boksera? Kurczę, chyba trzeba zabrać się na za nagłośnienie małej!
  7. W górę Lila, w górę ! Już niedługo cię stamtąd zabiorę, tylko dokąd??
  8. Rottek ze schroniska: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8816/rottekcw6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/511/rottek2fo1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4853/rottek3xi7.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Gonitwa']Widzę że Oluś jest rozchwytywany![/QUOTE] A na następnym zlocie będzie jeszcze więcej "całodobowych" fanek OLUSIA ;) Może założymy FAN CLUB? Hehe ;)
  10. [quote name='Gonitwa']Mogą jej nie wydać póki młode są takie małe.[/QUOTE] Właśnie o tym napisałam.
  11. A może to właśnie ona pojedzie na rancho? Chociaż...szczeniaczki są chyba za małe na rozłąkę z matką...
  12. Lila ma ok.5/6 miesięcy. Będzie średnim/dużym psem. Wszystkie koleżanki z boksu (prawdopodobnie siostry) znęcają się nad nią psychicznie. Lila jest bardzo smutna, przygnębiona. Nie zachowuje się jak prawdziwy, zwariowany szczeniak. Siostry ją gryzą, warczą, zastraszają. Nie dają jej wejść do budy. Nie można Lilki pogłaskać, bo wtedy zazdrosne siostrzyczki się na niej wyżywają. A ona tak prosi. Prosi o dom i miłość! Pomóżmy jej, błagam. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img477.imageshack.us/img477/4650/lilaor1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1908/lila2is2.jpg[/IMG][/URL] Kontakt do mnie: GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  13. A doopa to mu się kręci jak u boksera!
  14. [quote name='Gonitwa']No ale przypatrz się jaki długowłosy;) Nie tylko na głowie...[/QUOTE] No tak, masz rację...
  15. Nowe zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5559/koayb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/752/korayv0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6820/kora2ro0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/4339/kora3ni7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/5052/kora4oa4.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Gonitwa']Taki fajny facet z długimi włosami....[/QUOTE] O nie Gośka, o nie ! Nie obrzydzaj mi go, błagam!
  17. Dlaczemu (nowe powiedzonko Rybc!: zamiast dlaczego i czemu) jestem taka wyróżniona ?
  18. Super, super. Nagrałam nawet mini filmik z udziałem Elvisa, troszkę uciekł ode mnie, bo aparat zagrał i się nieco chłoptaś wystraszył. Ale widać, że to jeszcze dzieciak, nie? [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/3k5fXH6MPb/mov09462[/URL] Mimo, że się wystraszył to i tak ogon ciągle mu latał ;)
  19. [quote name='Gonitwa']haha ! Cała Era![/QUOTE] Ostatnio się zmieniła- chyba mnie już poznaje!
  20. [quote name='Gonitwa']Ale ona ma fajne uszki! Takie sporawe![/QUOTE] ...radarki pierwszej klasy...
  21. Suczka ze zdjęcia z Abi ma już swój wątek ;)
  22. A czy to ważne? Nie kłóćmy się o bzdury, tym nie pomożemy Daisy. Może być i sznaucerowata, może być i jamnikowata, a może być i zwykłym kundelkiem. Liczy się to, że jest piękna i ma wspaniały charakter.
  23. A ja tam widzę w nim coś z psów na polowania. W każdym bądź razie link został podesłany do Ilony, zajmującej się adopcjami gończaków.
×
×
  • Create New...