-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hej Miśku... Moja mama powiedziała, że gdyby nie Zuzka, wzięłaby właśnie jego. -
I śliczny, i fotogeniczny. A jaki zwariowany! Idealny do ludzi, którzy lubią pobiegać, lubią zabawy z psem, spacery.
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Piękna :):):)[/quote] No-i zdjęcia jakieś przyzwoite wyszły. Póżniej już nie mogłam zrobić, wszystkie rozmazane- Era biegała bo boksie, zaliczyła mizianko od ciotki, całuski nawet były :loveu: -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nowe, obiecane zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/7995/era3ip7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/89/eramo5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/515/era2kw8.jpg[/IMG][/URL] Prawda, że piękne? Czy Era ma Allegro? Mogę o nie prosić? -
[B]imię:[/B] Elvis [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] ok. 1 rok [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Elvis jest pieskiem, który wystarczająco dużo nacierpiał się w swoim krótkim życiu ! Nie wiadomo dlaczego trafił do schroniska. Nie jest to jednak miejsce, w którym jest szczęśliwy ! Mimo tej okropnej krzywdy, jaka go spotkała to dalej jest ufny, miły i zwariowany, ale w razie potrzeby potrafi uporczywie szczekać. Ale On się nie poddaje! Wie, że Jego marzenia mogą się spełnić, że może znaleźć się dom, o którym śni, człowiek, którego mógłby pokochać. Tylko gdzie jest ten człowiek?... Elvis nie potrzebuje wiele miejsca, może zamieszkać w bloku ( przy odpowiedniej ilości ruchu), dotrzymywać towarzystwa i być cudownym przyjacielem. Ale musi dostać szansę! To energiczny piesek wielkości boksera. Filmik z Elvisem: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/3k5fXH6MPb/mov09462[/URL] [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/2808/elvisaj9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1816/elvis2mn8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5471/elvis4vy5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3532/elvis3ma6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/5449/elvis5gn9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/2693/elvis6nn1.jpg[/IMG][/URL] Czy ktoś pokocha tego rozrabiaka?
-
Afra, w górze!
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Biedaczki siedzą w osiemnastce- mają małe szanse by ktoś je wypatrzył...[/QUOTE] A no właśnie, dlatego postanowiłam im pomóc. -
[quote name='Gonitwa']Ładna taka sznaucerowata można by powiedzieć...[/QUOTE] Oj nie, ze sznaucerka to nic nie ma. Za drobna, przedewszystkim.
-
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Trzeba go szybko stamtąd wyciągnąć. Jest słabszy od innych psów z boksu, a one potrafią to wykorzystać wyżywając się na nim przy każdej napotkanej okazji... -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Bo jest duży- a ludzie dużych obcych psów po przejściach się boją... Jakby był w DT to szybko dom by znalazł- takie jest moje zdanie.[/QUOTE] Fakt, ale osobiście bardzo denerwuje mnie to, jak ktoś z góry zakłada, że pies ze schroniska = pies z problemami, po przejściach. -
(...) rad z naszego wieloletniego doświadczenia życia z psami...
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Wszystko o psach
Okej, w takim razie ja teraz dodam kilka rad, które przeczytałam w książce i które są sprawdzone . [LIST=1] [*]Pokarm dla psa powinien być letni (ani gorący,ani zimny). Nie może być również za suchy, ani zbyt wodnisty. [*]Nie podawajmy psom kości z drobiu, zwłaszcza długich, są łamliwe i łatwo odrywają się od nich drzazgi, które mogą utknąć w jamie ustnej. [*]Resztki z naszego stołu nie są wskazane dla psa.[/LIST] -
[B]imię:[/B] Daisy [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] ok.2 lat [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Niewielka, spokojna suczka. W opinii pracowników schroniska jest łagodnym i pięknym zwierzakiem.Daisy na początku była bardzo wystraszona – nigdy nie przebywała w takim zbiorowisku psów, w hałasie, wśród tylu obcych ludzi.....powoli jednak nabrała zaufania do ludzi. Daisy pilnie szuka nowego domu – pobyt w schronisku jest dla niej prawdziwym koszmarem – ona bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, miłości i poczucia bezpieczeństwa. [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/2144/daisy2fj2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2558/daisy3cu0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/860/daisy4mn2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/658/daisy5lj7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/9821/daisy6vg1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3728/daisy7ba8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/459/daisy5nr2.jpg[/IMG][/URL] Proszę o pomoc w ogłoszeniach
-
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę Cymesku! -
Podbijam Afrę z rana!
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Suczka, która stoi obok Abi czeka na swój wątek. Zrobiłam jej sesję zdjęciową. Mam jeszcze dużo roboty- 11 psów czeka na szansę Dogomaniacką. Mam nadzieję, że chociaż do kilku z nich szczęście się uśmiechnie. Dabi była bardzo przestraszona, nie mogła wstać z miejsca, ruszyć się, bo od razu zlatywała chmara innych, zazdrosnych suczek. -
[quote name='Samturia']podniose... szkoda że ten jakmik to nie szczoteczka... może by się udało jakoś ciocie namówić... :roll:[/QUOTE] Samturia, mamy w schronisku jedną szczotkę, w sumie, mixa. Cały czarny, chyba suczka, tylko, że już wiekowa, niestety. I zadziora z niej, w stosunku do innych z boksu straszna.
-
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']przeslicznosci! Jak mozna nie zauwazyc???[/QUOTE] A jednak, z tego co wywniąskowałam- nie budzi zainteresowania wśród ludzi odwiedzających schronisko. -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak bardzo mnie dzisiaj prosiły...