Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Hej Miśku... Moja mama powiedziała, że gdyby nie Zuzka, wzięłaby właśnie jego.
  2. Nie kłóćmy się, bo to naprawdę nie ma sensu. Tym Korze nie pomożemy!
  3. I śliczny, i fotogeniczny. A jaki zwariowany! Idealny do ludzi, którzy lubią pobiegać, lubią zabawy z psem, spacery.
  4. [quote name='Gonitwa']Piękna :):):)[/quote] No-i zdjęcia jakieś przyzwoite wyszły. Póżniej już nie mogłam zrobić, wszystkie rozmazane- Era biegała bo boksie, zaliczyła mizianko od ciotki, całuski nawet były :loveu:
  5. [quote name='Ragazza']Podbijam,tyle pięknych psiaczków w naszym schronisku...[/QUOTE] ...Na dzień wczorajszy, jakieś 175...
  6. Nowe, obiecane zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/7995/era3ip7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/89/eramo5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/515/era2kw8.jpg[/IMG][/URL] Prawda, że piękne? Czy Era ma Allegro? Mogę o nie prosić?
  7. [B]imię:[/B] Elvis [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] ok. 1 rok [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Elvis jest pieskiem, który wystarczająco dużo nacierpiał się w swoim krótkim życiu ! Nie wiadomo dlaczego trafił do schroniska. Nie jest to jednak miejsce, w którym jest szczęśliwy ! Mimo tej okropnej krzywdy, jaka go spotkała to dalej jest ufny, miły i zwariowany, ale w razie potrzeby potrafi uporczywie szczekać. Ale On się nie poddaje! Wie, że Jego marzenia mogą się spełnić, że może znaleźć się dom, o którym śni, człowiek, którego mógłby pokochać. Tylko gdzie jest ten człowiek?... Elvis nie potrzebuje wiele miejsca, może zamieszkać w bloku ( przy odpowiedniej ilości ruchu), dotrzymywać towarzystwa i być cudownym przyjacielem. Ale musi dostać szansę! To energiczny piesek wielkości boksera. Filmik z Elvisem: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/3k5fXH6MPb/mov09462[/URL] [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/2808/elvisaj9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1816/elvis2mn8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5471/elvis4vy5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3532/elvis3ma6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/5449/elvis5gn9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/2693/elvis6nn1.jpg[/IMG][/URL] Czy ktoś pokocha tego rozrabiaka?
  8. [quote name='Gonitwa']Ona zawsze pierwsza podbiega do krat gdy człowiek pojawia się na horyzoncie....[/QUOTE] O tak, to szczera prawda!
  9. [quote name='Gonitwa']Biedaczki siedzą w osiemnastce- mają małe szanse by ktoś je wypatrzył...[/QUOTE] A no właśnie, dlatego postanowiłam im pomóc.
  10. [quote name='Gonitwa']Ładna taka sznaucerowata można by powiedzieć...[/QUOTE] Oj nie, ze sznaucerka to nic nie ma. Za drobna, przedewszystkim.
  11. Trzeba go szybko stamtąd wyciągnąć. Jest słabszy od innych psów z boksu, a one potrafią to wykorzystać wyżywając się na nim przy każdej napotkanej okazji...
  12. [quote name='Gonitwa']Bo jest duży- a ludzie dużych obcych psów po przejściach się boją... Jakby był w DT to szybko dom by znalazł- takie jest moje zdanie.[/QUOTE] Fakt, ale osobiście bardzo denerwuje mnie to, jak ktoś z góry zakłada, że pies ze schroniska = pies z problemami, po przejściach.
  13. [quote name='Gonitwa']Mówiłam że jest potwornie gruba to nikt mi nie wierzył, jak zawsze z resztą...[/QUOTE] Oj Gośka, przestań. Dobrze wiesz, że czasem psy nażrą się tam tyle, że są całe wzdęte... Efekt dla oka taki sam.
  14. [quote name='Mysia_Zabrze']biedne psiaczki :-([/QUOTE] A jak ich dużo...
  15. Okej, w takim razie ja teraz dodam kilka rad, które przeczytałam w książce i które są sprawdzone . [LIST=1] [*]Pokarm dla psa powinien być letni (ani gorący,ani zimny). Nie może być również za suchy, ani zbyt wodnisty. [*]Nie podawajmy psom kości z drobiu, zwłaszcza długich, są łamliwe i łatwo odrywają się od nich drzazgi, które mogą utknąć w jamie ustnej. [*]Resztki z naszego stołu nie są wskazane dla psa.[/LIST]
  16. [B]imię:[/B] Daisy [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] ok.2 lat [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Niewielka, spokojna suczka. W opinii pracowników schroniska jest łagodnym i pięknym zwierzakiem.Daisy na początku była bardzo wystraszona – nigdy nie przebywała w takim zbiorowisku psów, w hałasie, wśród tylu obcych ludzi.....powoli jednak nabrała zaufania do ludzi. Daisy pilnie szuka nowego domu – pobyt w schronisku jest dla niej prawdziwym koszmarem – ona bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, miłości i poczucia bezpieczeństwa. [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/2144/daisy2fj2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2558/daisy3cu0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/860/daisy4mn2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/658/daisy5lj7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/9821/daisy6vg1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3728/daisy7ba8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/459/daisy5nr2.jpg[/IMG][/URL] Proszę o pomoc w ogłoszeniach
  17. A jednak, Kora ma szczeniaki. Dwa. Tydzień temu musiała je już mieć, pewnie siedziały w budzie. Nie zwróciłam uwagi na jej cycki, uciekła szybko do budy, nie skakała, więc nie widziałam. Maluchy już powoli chodzą same. Mam jej zdjęcia, niedługo dodam.
  18. Podbijam Afrę z rana!
  19. Oj pracowity, pracowity, a to nie nawet połowa, Agusiu. Czeka mnie jeszcze 11 wątków do założenia!
  20. Suczka, która stoi obok Abi czeka na swój wątek. Zrobiłam jej sesję zdjęciową. Mam jeszcze dużo roboty- 11 psów czeka na szansę Dogomaniacką. Mam nadzieję, że chociaż do kilku z nich szczęście się uśmiechnie. Dabi była bardzo przestraszona, nie mogła wstać z miejsca, ruszyć się, bo od razu zlatywała chmara innych, zazdrosnych suczek.
  21. [quote name='Samturia']podniose... szkoda że ten jakmik to nie szczoteczka... może by się udało jakoś ciocie namówić... :roll:[/QUOTE] Samturia, mamy w schronisku jedną szczotkę, w sumie, mixa. Cały czarny, chyba suczka, tylko, że już wiekowa, niestety. I zadziora z niej, w stosunku do innych z boksu straszna.
  22. [quote name='Dorothy']przeslicznosci! Jak mozna nie zauwazyc???[/QUOTE] A jednak, z tego co wywniąskowałam- nie budzi zainteresowania wśród ludzi odwiedzających schronisko.
  23. Tak bardzo mnie dzisiaj prosiły...
×
×
  • Create New...