Przyszła pora na nowe zdjęcia ;)
Domowa sesja:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1287/z1lj4.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/3484/z2se8.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5897/z3pg5.jpg[/IMG][/URL]
W lesie, spacer z suczydłami:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/416/z4lv8.jpg[/IMG][/URL]
Rzeka szalała podczas strasznej ulewy niszcząc najpiękniejsze zakątki Bażantarnii:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/4807/z5va3.jpg[/IMG][/URL]