Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [B]imię:[/B] Szarik [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] ok. 5 [B]rasa:[/B] pudel średni [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]charakter i opis: [/B]Szarik jest pieskiem, który wystarczająco dużo nacierpiał się w swoim krótkim życiu ! Jego poprzedni właściciele okazali się ludźmi bez wyobraźni. Bez cienia współczucia, bez próby znalezienia mu nowego, lepszego domku oddali bezbronnego, niewinnego Szarika do schroniska i zostawili na pastwę losu... Nie wiadomo, czy zrobili to z powodu znudzenia się, czy też z przyczyn losowych...Przebywa w schronisku od kilku miesięcy. Nie jest to jednak miejsce, w którym jest szczęśliwy ! Mimo tej okropnej krzywdy, jaka go spotkała to dalej jest ufny miły i spokojny, ale w razie potrzeby potrafi uporczywie szczekać. [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1002/szarikvn6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2481/szarik3nv0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/8112/szarik4hh4.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Gonitwa']Ona tak fajnie szczeka:) Ma bardzo ładny głos![/QUOTE] Ja nigdy nie słyszałam, aby szczekała...
  3. [quote name='Ania W']Został też umieszczony na forum gończych i ogarów .[/quote] Dzięki serdeczne, czy mogłabym dostać jakieś linik do jego wątków?
  4. [quote name='Gonitwa']Widziałam jak po Tośkę byłyśmy- jeszcze pytałam czy to czasem nie jest MOP pamiętasz?[/QUOTE] A no tak, ależ ze mnie imbecyl.
  5. [quote name='Gonitwa']Zawsze bardziej zauważalne;)[/QUOTE] No właśnie. Nic się nie stało.
  6. [quote name='Gonitwa']Ależ ona ma białe zębole...[/QUOTE] Bo to młodziak przecie!
  7. Jak można przejść obojętnie obok takiej mordulki?
  8. Gdyby TOZ współpracował dalej ze schroniskiem odbywałyby się kontrole i takie sytuacje nie miałyby miejsca!
  9. [quote name='Gonitwa']Mniejszy i drobniejszy od średniego sznaucera....[/QUOTE] Gosiu, ty go chyba nie widziałaś.
  10. Jak można przejść obojętnie obok takiej mordulki? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img464.imageshack.us/img464/7188/malinka2dz8.jpg[/IMG][/URL]
  11. Cymes został zgłoszony do adopcji gończaków ;)
  12. Właśnie przed chwilą dzwoniłam do pani Renaty. Wszystko jest dobrze. Kika w najbliższym czasie zostanie wsterylizowana. Ma niestety tendencję do ucieczek, ale nowa pani potrafi sobie z tym poradzić. Jest miłością całej rodziny. Powinnam dostać zdjęcia, ale nie wiem kiedy, pani mówiła, że sama wysłać nie będzie potrafiła, więc zrobi to dopiero przy pomocy brata.
  13. Dziękuję serdecznie!
  14. A piękny cioteczki, piękny! A Snoopy duży nie jest, więc mam nadzieję , że i domek znajdę. Myślę, że jest nawet mniejszy niż sznaucer średni...
  15. Kto pokocha wielkiego, kochanego kudłacza?
  16. Czy znacie kogoś, kto zajmuje się adopcjami GOŃCZAKÓW na Dogomanii?
  17. [quote name='KWL']Wiecie domek Shilli to takie dobre miejsce, troszkę magiczne. Koty i psy się wylizują. Zabawki leżą na trawie i wiszą na słupkach a zwierzęta są po to żeby cieszyć.[/QUOTE] Oby każdy pies trafił tak dobrze!
  18. Suka z boksu nr 18- piękna, dostojna, duża. Raczej przyjaźnie nastawiona, chociaż trochę nieufna. Wydaje mi się, że byłaby dobrym stróżem. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8660/sukaowczarekboks18cj3.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='dariaopole']Szybko znalazłam :lol: bannerek robił Puchatek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53116&page=59&highlight=jarkan[/URL] post 588 :)[/QUOTE] Dziękuję. Zwróciłam się do Puchatka o pomoc.
  20. [B]imię:[/B] Snoopy [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] ok. 1- 1,5 rok/roku [B]rasa:[/B] mieszaniec sznaucera [B]miasto:[/B] Elbląg [B]s[/B][B]terylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]"Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Czekam od kilku miesięcy, kiedy trafiłem do schroniska w Elblągu. Ale choć tak bardzo chciałbym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Jestem średni, mam już ok.1,5 roku i nie ukrywam, że w tym wieku w głowie mi tylko wygłupy! Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo. Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Są tu młode, piękne pieski... One mają szansę, dużą szansę na adopcję. A czy ja ją mam? Jestem przyjaznym zwierzakiem, nie ma we mnie cienia agresji. Czasami jednak zachowuję dystans do człowieka. W schronisku jest tyle piesków, są tu z wini ludzi... Tyle się nasłuchałem o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłem. Kochający. Jestem zaszczepiony.Zechciej zamienić kratę przede mną na bezkresny obraz tego świata z Tobą w roli głównej. Po prostu weź mnie stąd!... Czekam - Snoopy" [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/53/snoopyks6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4130/snoopy2hz8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7104/snoopy3zf9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3420/snoopy5fc6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8723/snoopy4kk8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5830/snoopy2wj7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4656/snoopyqz7.jpg[/IMG][/URL]
  21. [B]imię:[/B] Malinka [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] ok. 6/7 miesięcy [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]miasto:[/B] Elbląg [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] tak [B]charakter i opis: [/B]Wygląda na 6-7 miesięcy, więc to młoda sunia. Jest wysoka jak kot, tylko nieco grubszej budowy.Waży ok. 6-8kg. Malinka jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi, innych psów i suk. Lubi dzieci ale nadaje się też dla dorosłych osób. Malinka to przytulasty piesek. Szybko się przyzwyczaja do wybranej osoby i zaczyna jej pilnować. Posłuszna, karna. Wesoła, zaradna, inteligentna. Będzie świetną towarzyszką spacerów i zabaw. Ma dosyć miekką sierść, bystre spojrzenie i przemiły charakter. [B]kontakt:[/B] Rybc!a GSM 691364660 GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/9975/malinkaqd3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img464.imageshack.us/img464/7188/malinka2dz8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/107/malinka3oh4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/1285/malinka4fy6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8021/malinka5oz8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2866/malinka6im8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6669/malinka7fs8.jpg[/IMG][/URL]
  22. Daria, mam jeszcze pytanie- kto robi takie banneri, jak ty masz z napisem " Umiem kochać " ?
×
×
  • Create New...