Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Malinko, na pewno zawładniesz czyimś sercem!
  2. Niepoinformowałam jeszcze Bea1. Suczka jest w Elblągu. Więcej zdjęć nie mam, ale te, które są na wątku i tak są ładne i wyraźne!
  3. Piękne, szczęśliwe suczki, piękna, szczęśliwa właścicielka ;)
  4. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6614218#post6614218[/URL] Kolejny bazarek.
  5. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4517/jamnisiaibabcialm0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3259/jamnisiaibabcia2vo4.jpg[/IMG][/URL] Jamniczka- ok.2 lat, nieagresywna, prawdziwa przylepa- dobrze dogaduje się z psami, nawet tej samej płci. Nie jest zadziorna, nie wszczyna bójek, wygląda jak prawdziwy, nieco utuczony jamnik. Oddał ją właściciel, z niewiadomych powodów. Może wyjeżdżali na wakacje, a może po prostu się znudziła? Na początku było w miarę dobrze, ale chyba już za długo siedzi w schronisku, straciła nadzieję. Jest oazą piękności, ma cudowny czekoladowy kolor. JAMNICZE MAMUŚKI, DO BOJU! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/2258/jamnisiaox9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9303/jamnisia2pg8.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='weszka']ALFIK ma na Allegro obserwatora...[/QUOTE] Świetnie, szkoda tylko, że nikt się nie odzywa!
  7. Zbiórka pieniędzy zakończona. Snoopy dalej czeka.
  8. Super. Muszę jechać za rok. Znając mnie, pojadę. Znając moich rodziców, zawiozą mnie, a znając Gonitwę- pojedzie ze mną ;)
  9. Wybranymi zostały : Bella, Daisy i nieznana Wam kudłaczek.
  10. [quote name='paros']Prosimy o pomoc :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:[/QUOTE] Już nie prosimy, kwota została przeze mnie uzbierana ;)
  11. Ja go podlinkowałam i wstawiłam na pierwszą stronę.
  12. Era, złotko, po raz kolejny zabiorę twoje koleżanki, a ty zostaniesz w schronisku.. Dłużej tego nie zniosę, królewienko :(
  13. Abi i Dabi są takie potrzebujące! Dabi umrze, długo tam nie wytrzyma, w takim okropnym stresie!
  14. [quote name='madzia828'][url]http://www.allegro.pl/item230812446_elvis_mlody_wariat_czeka_na_swoja_szanse_.html[/url] allegro Elviska[/QUOTE] Świetne! Dziękuję!
  15. [quote name='GrubbaRybba']Cymesku proszę, oto twoje allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=230815586[/URL] Oby ta aukcja pomogła w znalezieniu domku. Powodzenia maluchu! Trzymam kciuki! :thumbs: Rybc!a w aukcji wykorzystałam twój tekst z pierwszego posta. Mam nadzieję, że sie nie pogniewasz.[/QUOTE] Rybko (moja imienniczko), dziękuję Ci z całego serca. Oczywiście, że się nie pogniewam za wykorzystanie tekstu- w końcu po to on właśnie jest !
  16. Elvisku w górę!
  17. [quote name='Gonitwa']Oh kudłaczu jak by Cie obciąć byś był cudowny! A teraz taki w moim typie jesteś;)[/QUOTE] Prawie każdy pies jest "w twoim typie" ;)
  18. Z tego co mi mówiłaś masz już 140zł. Wystarczy zrobić jeden bazarek by dopełnić tą kwotę. Orient jej nie zamęczy, możesz je przez kilka dni izolować- przecież mówiłaś, że istnieje taka opcja (na początku, jak nie wiedziałaś, czy się ze sobą zgodzą). Chętni się znajdą, ale trzeba bardziej ją nagłośnić!
  19. [quote name='Rybc!a'][B][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]PROSZĘ O POMOC FINANSOWĄ![/COLOR][/SIZE][/U][/B] [U][B][SIZE=4]Zbieramy 140zł- na transport i wykup 3 małych suczek.[/SIZE][/B][/U] [U][B][SIZE=4]Wszelkim zainteresowanym pomocą nr konta prześlę na PW![/SIZE][/B][/U][/quote] Ponawiam prośbę, brakuje nam jeszcze 100zł!
  20. [quote name='Gonitwa']Rozumiem że transportem jest Twój tata i że zabierzecie mnie ze sobą "do pomocy"?[/QUOTE] Jak chcesz, to możesz jechać.
  21. Mamy już pierwsze 40zł ! Potrzebujemy jeszcze stówkę !
  22. Mamy już pierwsze 40zł ! Potrzebujemy jeszcze stówkę !
×
×
  • Create New...