-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sama adopcja to koszt 100zł- bo będzie brana jako rasowiec... A do jakiego miasta potrzebny jest transport i kto by go finansował ? -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dabi dzisiaj znowu nie widziałam (może ktoś ją wziął bo miałam kilka tel. informacyjnych), ale Abi dalej czeka :( -
[quote name='wioletaa']u Koruni wszystko ok , wczoraj była u weta na kontroli i nawet była grzeczna tylko troszkę straszyła bokserkę w poczekalni a poza tym wszystko ok jeśli chodzi o jej zdrowie :cool3: przytyła 1,5 kg w domku nie psoci i jest posłuszna strasznie milusia i uwielbia przytulanie :loveu: potrafi władować sie na kolanka i udawać , że jest maleńka psinką :loveu: przesłałam Agacie zdjęcia z komórki ale nie są najlepszej jakości może jakieś uda jej się wstawić .[/QUOTE] W takim razie czekamy na fotorelację Agaty!
-
Wychudzony, pogryziony jamniczek PILNIE prosi o pomoc
Rybc!a replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bea1']deklarowalam pomoc jamnisiowi/rozliczenie innych psiakow to chyba nie w tym topiku/, brakowalo 25zl, teraz 75zl o ile dobrze jednak zrozumialam...mam pytanie, czym psiaki jechaly?, ze 600km kosztuje 800zl..:crazyeye:...chyba, ze jednak czegos nie doczytalam, jak tak to bardzo przepraszam.[/quote] Ojej, znowóż nieporozumienie. :lol: Rozliczyłam się z Ostródzkiej Lonli i psiaków które jechały do Dąbrowy. 800zł wychodziło za dwa transporty- 300zł za Lonli ( ponad 600km za 0,5zł/km) i 500zł za Dąbrowe (1200km)- łącznie wychodzi 800zł Brakowało 25zł za składkową część jamnisia. Jechały 4 pieski (do Dąbrowy lub z powrotem) - Barry, Mika, Petunia i jamniś. 500 dzielone na 4 daje 125zł- na jedną "głowę" Dostałam 100zł od Amniśki i 25zł od Basi- całość za jamniczka zapłacona. Rozumiemy się ? :lol: -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, dodzwoniła się. Masieńko: sunia jest dalej w schronisku, tylko zmieniła boks. Byłam tam dzisiaj i sprawdziłam. Pozdrawiam. -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wspaniała towarzyszka, chętna do zabaw w dalszym ciągu szuka domu. Proszę wszystkich o ogłoszenia, w których od dzisiaj nie podajemy imion piesków. -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę WSZYSTKICH o ogłoszenia- w których OD TEJ CHWILI nie podajemy imienia pieska... -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak przy okazji, to widzę, że elbląskie dalmatyńczki (smutas i bardzo "dalmatyńczykowata" Mika ;)) posłużyły jako modele do bannerów- są śliczne. -
Wychudzony, pogryziony jamniczek PILNIE prosi o pomoc
Rybc!a replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIŚKA'].................................................................Dziewczyny, proszę o wpłacenie dodatkowych 25zł- bo taki był koszt przewozu jednego pieska (przypominam, że to ponad 1200km .............................................................................. Rybuniu dziękuję bardzo ze przewiozłas jamnisia:lol: i jest OK że jamnis dzięki Tobie i kochanej Basi ma domek:loveu: ale, ale rozliczenia na dogo to troszkę inaczej przebiegały i :crazyeye: nie tak obcesowo:razz: J prosiłabym abyś wyliczyła ile i od kogo wpłynęło/wystarczą inicjaly/ i ile poszło na drogę? i jakie jest manko:razz:[/quote] [quote name='Bea1']zgadzam sie w 100%, deklarowalam pomoc i chetnie podesle brakujaca kwote, ale "prosba" o zwrot kosztow w tym tonie jest troche inna niz przywyklam...zreszta zwrocilam na to uwage juz wczesniej w tym topiku;)...jednak przemilczalam dla wyzszych celow.[/quote] Sprawy kosztów wychodzą tak (przepraszam, że nie rozliczyłam się wcześniej, ale miałam szkołę, teraz zaczął się weekend i mam więcej czasu )- ostatnio wieźliśmy też Lonli, dużą sunię z Ostródy do Warszawy (trasa:Elbląg-Ostróda-Warszawa-Elbląg, ponad 600km). Łącznie z tamtym transportem koszt wynosi 800zł (300zł Lonli i 500zł Gucio, Mika, Barry i Petunia). Na koncie mam takie wpłaty /od najnowszych do najstarszych/: 25zł- Basia0607, 100zł- Amniśka, 125zł- Barry (fundusz kropkowy), 30zł- Dorota Ż., 200zł- transport Lonli od Zdrojki, 40zł- Madzia828, 18zł- Paulina z Warszawy, 35zł- Madzia828. Oprócz tego mamy jeszcze 150zł- 120zł dała pani od Petuni, a 30zł moja koleżanka. Łącznie mamy za transport 723zł. Brakuje więc 77zł. Porposzę o zbiórkę ludzi z Ostródy, by pokryli jeszcze jaką część transportu ich suni. "Składkowa" suma psów z transportu do Dąbrowy lub jak jamniczek- z powrotem- to ok. 125zł na "głowę". 125zł pokrył dom Petuni, wy-za jamniczka i fudusz kropkowy za dalmatyńczyka Barrego. Zbieraliśmy na Mikę- bo ona "wepchnęła się" na tymczas razem z Barrym(którego nie cierpi :) ). Mam nadzieję, że teraz wszystko wyjaśniłam. W razię jakichkolwiek niejasności proszę o kontakt. Odpowiem na pytania związane z pieniędzmi. Gdyby ludzie z Ostródy nie mogli zapłacić chociaż części brakujących pieniędzy, założę jakiś bazarek. Póki co, mój tato się nie denerwuje, powiedział, że udało nam się uzbierać bardzo dużo pieniędzy i jest w pozytywnym szoku :) Jest na tyle wyrozumiały, że poczeka. Pozdrawiam gorąco. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']Kolejne doszło :)[/QUOTE] Cieszę się niezmiernie. Niedługo jeszcze dwie dyszki z bazarku powinny dojść :) -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przelałam kolejne 25zł :) -
Zdjęcia Larysiątka: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2961/dsc00898xm8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/44/289ea05c50d999b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/44/a732d3ebb1c0ce18.jpg[/IMG][/URL] Dodać zdjęcia do pierwszego postu i... brać się do ogłoszeń, Ostródo.
-
Wychudzony, pogryziony jamniczek PILNIE prosi o pomoc
Rybc!a replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, proszę o wpłacenie dodatkowych 25zł- bo taki był koszt przewozu jednego pieska (przypominam, że to ponad 1200km). Jamniś jechał całą drogę dzielnie, leżał sobie spokojnie, a potem nagle zaczął brykać. Wystawiał mordkę do głaskania, domagał się pieszczot , dostał nawet trzy kuleczki Frolica. Zdjęcie z transportu: [IMG]http://www.imagic.pl/public/pview/88426/jamnik.jpg[/IMG] [URL]http://www.imagic.pl/public/pview/88426/jamnik.jpg[/URL] -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='masienka']niestety nie dalam dzisiaj rady ale bede dzwonic jutro[/QUOTE] Tylko nie mów, że dowiedziałaś się z Dogomanii. Spytaj ogólnie, czy są takie psy w schronisku. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zdobędę też dodatkowe pieniążki z bazarku wystawionego na miau.pl :) -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przelałam. Jak dojdą, dajcie znać. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przelałam. Jak dojdą, dajcie znać. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']zaraz wpłace kase na konto:p[/QUOTE] Ja też zaraz przeleję pieniądze. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ania ale pamiętaj, że sam DT kosztuje 15 zł za doobę....[/quote] Gosiu pamiętam. Mogłabyś mi jakoś pomóc. Wpłata 20zł jest od dziewczyny z miau.pl. 100zł wpłaci dzisiaj Beria z naszego forum. 50zł daję ja, 30zł Madzia, 20zł wyciągnę od znajomego :) -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']finansowo nie mogę pomóc, bo jestem spłukana, ale podniose wątek, może ktoś zauważy i pomoże? :roll:[/quote] Mysiu, może wątek chociaż poogłaszasz na wątkach? Proszę bardzo! Oficjalnie mam już 150zł :) + wpłata od Madzi -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Na kilku długich i "dobrze zarabiających" bazarkach poprosiłam o pomoc. Choćby 10zł mogliby przeznaczyć na Mikę. Wierzę w to, że szybko uda mi się zebrać kasę! :) -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Założyłam jeszcze wątek na miau z bazarkiem: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2618178#2618178[/URL] -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Madziu, ile wpłacisz? Muszę mieć chociaż mniej więcej sprecyzowane kwoty- żeby wiedzieć ile brakuje- ja dam od siebie- nie z funduszu schroniskowego (bo on się już kończy) 50zł. Wpłacę je na konto kropkowe już jutro. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']Część przeleję z funduszu schroniska elbląskiego. Poproszę też o pomoc znajomych z innych for dyskusyjnych, mam nadzieję, że pomogą. Zmienię tytuł wątku. Na szczęście trafiła do bezpiecznego domu tymczasowego. Jednak musimy uregulować dług- pozatym sunia przed adopcją KONIECZNIE musi zostać wysterylizowana, zaszczepiona. Zbieramy pieniądze. Sunia w schronisku nie przeżyłaby zimy. Może nie ze względu temperatur, a tego, że non stop była gryziona, dominowana. Proszę wszystkich o pomoc finansową- DO MIKI UŚMIECHNĘŁO SIĘ SZCZĘŚCIE- ale trzeba pomóc! Sama nie jestem w stanie pokryć wszystkich kosztów. Zbieramy ok. 250zł Pieniądze proszę wpłacać na konto: 50 10205558 1111 106220901152 Ewa Pacałowska, Michał Miąskiewicz z dopiskiem: "Rybcia-dla Miki" lub "Rybcia-na Mikę", dlatego, iż ja zajmowałam się adopcją małej i ja ponoszę odpowiedzialność za pieniążki, które trzeba dostarczyć jak najprędzej! Prosze pisać tu o wpłatach na konto. Dziękuję. I proszę o pomoc najbardziej jak potrafię![/QUOTE] Poprosiłam o pomoc tutaj: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2618009#2618009[/URL] [URL]http://www.********.com/forum/showthread.php?p=121348#post121348[/URL] [URL]http://www.********.com/forum/showthread.php?p=121351#post121351[/URL] [URL]http://www.psy.mgt.pl/new/viewtopic.php?p=119585#119585[/URL] Bazarek na Mikę: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=97746[/URL] -
Ależ Nika śliczne wygląda w kiteczkach!