Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='bea_m']Bezpieczna. W tej chwili mieszka sobie w DT na kreskę. Sterylka z szczepienia są na już potrzebne. Rybcia kiedy przelejesz na to pieniądze?[/QUOTE] Część przeleję z funduszu schroniska elbląskiego. Poproszę też o pomoc znajomych z innych for dyskusyjnych, mam nadzieję, że pomogą. Zmienię tytuł wątku. Na szczęście trafiła do bezpiecznego domu tymczasowego. Jednak musimy uregulować dług- pozatym sunia przed adopcją KONIECZNIE musi zostać wysterylizowana, zaszczepiona. Zbieramy pieniądze. Sunia w schronisku nie przeżyłaby zimy. Może nie ze względu temperatur, a tego, że non stop była gryziona, dominowana. Proszę wszystkich o pomoc finansową- DO MIKI UŚMIECHNĘŁO SIĘ SZCZĘŚCIE- ale trzeba pomóc! Sama nie jestem w stanie pokryć wszystkich kosztów. Zbieramy ok. 250zł Pieniądze proszę wpłacać na konto: 50 10205558 1111 106220901152 Ewa Pacałowska, Michał Miąskiewicz z dopiskiem: "Rybcia-dla Miki" lub "Rybcia-na Mikę", dlatego, iż ja zajmowałam się adopcją małej i ja ponoszę odpowiedzialność za pieniążki, które trzeba dostarczyć jak najprędzej! Prosze pisać tu o wpłatach na konto. Dziękuję. I proszę o pomoc najbardziej jak potrafię!
  2. [quote name='masienka']Kochani! Sunieczka dostanie od wspanialych ludzi z malamuciego forum swoja szanse:loveu::loveu::loveu: Pojedzie do hotelu do Met z Naszej Szkapy [URL]http://www.nasza-szkapa.idl.pl/[/URL] i tam bedzie w koncu zdiagnozowana i zaczniemy jakies leczenie bo w schronisku nie ma na to szans. Przytulisko Met znajduje sie w Wojslawicach w gminie Kazimierza Wielka ale bylaby mozliwosc odebrania jej przez ludzi z fundacji w Krakowie lub Katowicach. Panienka mieszkalaby w pokoju w domu lub (w przypadku bardzo niszczycielskich zapedow) w kojcu. Wszystko juz z Met ugadane i mozemy przywozic suczydelko w kazdej chwili :loveu: [B]Szukamy wiec transportu Elblag - Katowice badz Krakow[/B] Rybciu kochana:razz: moglabys zmienic tytul?[/quote] O nieeeeeee... :shake: Ja wczoraj jechałam do Katowic z 3 psami. Gdybym wiedziała wcześniej, wzięłabym też malamutkę. Słuchajcie ja znowu jej nie widziałam. Chyba trzeba tam zadzwonić. Spytać ogólnie czy są jakieś psy w typie husky, malamut. Wątpię, że została zaadoptowana. Ostatnio było zimno, więc może siedziała w budynku, a tam nie mam dostępu. Ja w tygodniu nie jeżdżę do schroniska, więc nie mam jak sprawdzić.
  3. Rybc!a

    Metamorfozy

    W schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6444/shusi5rz8.jpg[/IMG][/URL] I po 1 dniu u mnie: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2154/petunia7wx1.png[/IMG][/URL]
  4. Mika jest taka kochana! Aż szkoda mi ją jutro oddawać. Troszkę jeszcze przestraszona, ale przemiła i ciągle podgryza zachęcając do zabawy.
  5. Trochę mnie wystraszyłyście. No ale, mam nadzieję, że DT czeka na Mikę i Barrego:)
  6. [quote name='Gonitwa']Ależ wesoło! A jak na nowe koleżanki reaguje Zuza?[/QUOTE] Zuzi nie ma w domu.
  7. Petunia jest urocza. Wchodzi na kolanka i nie mogę zepchnąć jej z łóżka :) Teraz rozkosznie śpi, bo pobiegaliśmy trochę na podwórku . Kąpiel zniosła bardzo dobrze, była cierpliwa i ładnie czekała. Jej sierść jest teraz błyszcząca, puszysta i delikatna. Piękna sunia. Trochę zazdrosna o Mikę, no i: umie załatwiać się na podwórku, w przeciwieństwie do Miki... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/7381/petunia1ys0.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1447/petunia2mj9.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3959/petunia3sn2.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/8421/petunia5kx1.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/940/petunia8rq7.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2154/petunia7wx1.png[/IMG][/URL]
  8. Proszę: /Mika ugryzła mnie przed chwilą w tyłek, ścierałam jej siki, a ona pomyślała, że to zabawa/ [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/9793/mikahu4.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/488/mika2md2.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6952/mika3si0.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/2602/mika4dd1.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7526/mika5qo2.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/663/mikapetuniano2.png[/IMG][/URL]
  9. Mała jest już u mnie. Straszny z niej łobuziak, zachowanie typowego szczeniaka. Podgryza, zaczepia do zabawy, kręci się w kółko, goni swój ogon, podskakuje, macha ogonkiem :) Kąpiel była trudna. Musiałam kąpać ją ja i mój tato. Obydwoje byliśmy mokrzy, a pies stał suchy. W końcu nam się udało. Była strasznie brudna. Jest pogryziona :( Ma ranę pod okiem, na łapach, w uszku :( Nie jest to naszczęście poważne pogryzienie... Mika jest przesympatyczną sunią. Teraz właśnie zasypia pod drzwiami chrapiąc ;) Zmęczyła się po zabawie! A ja mam przez nią siniaka! ;)
  10. Dajcie mi tylko znać co i jak, bo sobota już jutro. Macie stówę ?
  11. [quote name='cytrynka10']czekamy oczywiscie na zdjecia i cioteczko na co czekasz biez Laryse jesli w twoim typie[/QUOTE] Uwierz, że gdybym mogła, miałabym już cały dom zwierząt. Niestety mam swoją sukę, drugą dochodzącą (mieszka u mojego brata, ale non stop jest u nas), a dzisiaj będę miała u siebie jeszcze dwie ze schroniska. Ale tylko na "chwilę". Oj Larysko, gdyby nie to, że nie mogę, już dawno byłabyś u mnie, choćby na DT.
  12. [quote name='bea_m']Cisza tu jakaś :([/QUOTE] Wszystko już załatwione.
  13. Prawdopodobnie zabierzemy w drodze powrotnej jamnika i oni dorzucą się 100zł. To zawsze nas trochę odciąży od tych wszystkich kosztów :)
  14. [quote name='cytrynka10']Abi na pierwsza hopsamy i do domku zapraszamy :cool3: kto pokocha młoda sunie i da ciepły dom ??? no kto ???[/QUOTE] Wszyscy zapomnieli o Dabi.. ?
  15. Widziałam Łapinkę. Cudowny szczeniaczek, przecudowny. Zaczepia do zabawy, a łapka wcale nie przeszkadza. Skacze radośnie i podgryza radośnie machając swoim ogonkiem. Ale dobrze jej w tam, cieplutko ma,bo w biurze mieszka. Śliczna, naprawdę. I taka maleeeńka.
  16. Przecież on jest... idealny! Zróbcie mu Allegro z "płaczącym tekstem", Alegratkę, Kupsprzedaj, Adocje.org, Kupiepsa,Kupiszpsa...Znajdzie dom w trymiga ! :)
  17. [quote name='sarenka5']Czy Abi od zawsze mieszka w schronie?[/QUOTE] Parawdopodobnie od szczeniaka.
  18. Dziewczyny, proszę o zebranie conajmniej 100zł za transport. Ja już nie mam pomysłów jak mam uzbierać kasę, bazarkiem nikt się nie interesuje. Mogę go odebrać w Dąbrowie Górniczej w sobotę, ok. 12-15. Jeśli zdecydujecie, że pies ma wrócić ze mną do Pasłęka, zbierzcie kasę i zadzwońcie (691364660) lub GG (5722414). Czekam.
  19. Tylu mamy teraz na wątku użytkowników..A domu dalej brakuje..
  20. Będę w schronisku prawdopodobnie jutro.
  21. [quote name='Aga_Mazury']Bardzo się martwię, że ten psiak już na zawsze zostanie w schronisku... :([/quote] To poróbcie mu ogłoszenia... i głowa do góry! :cool3:
  22. To wspaniały, przesympatyczny pies, sama widziałam! :)
  23. On jest przecudowny, przecudowny, przecudowny! Widziałam go na własne oczy!
×
×
  • Create New...