-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podbijam, on naprawdę potrzebuje domu. -
[quote name='Tofik1']Same piękne psiury macie w tym Elblągu:evil_lol:[/QUOTE] No, same piękne, naprawdę... A ile tu niepokazanych...
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Ja bym jednak nie ryzykował spuszczania ze smyczy w pierwszym okresie. Psy schroniskowe mają czasem tendencję do ucieczek mimo iż sunia sprawia wrażenie że jest bardzo posłuszna moze jej coś "odbić" i problem gotowy. Daj jej czas na silniesze związanie się uczuciowe z Wami.[/QUOTE] Puchatek ma rację... RATUNKU! : [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9032468#post9032468[/URL] -
PIESEK TRAFIŁ DO PŁATNEGO DT! Zdjęcie z DT: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/146/565b139724935430.jpg[/IMG][/URL] Schronisko: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3f9a5822b7a398ac.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/75/3f9a5822b7a398ac.jpg[/IMG][/URL] Prosimy o wsparcie finansowe (konto poda Basia). Pazurek- bo tak teraz nazywa się ówczesny Krzywuś- rzeczywiście był bardzo przestraszony. Zwymiotował w samochodzie ok. 2 kilogramów suchej karmy! Musiał najeść się przed samym wyjazdem. Gdy łapa ostatecznie się zagoi, będziemy szukać mu docelowego domu. Pazurek może mieszkać z innymi psami, suczkami, a nawet kotami. Jest miłym psem, bardzo wszystkim przypadł do gustu. Prosimy o wsparcie! Musimy zapewnić Pazurkowi bezpieczne życie, a to kosztuje! [FONT=Arial Narrow]W schronisku:[/FONT] [FONT=Arial Narrow]Krzywuś to robocze imię młodego pieska przebywającego od kilku miesięcy w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Jego dość nietypowe imię wywodzi się ze skrzywienia przedniej łapy. Być może uległ wypadku samochodowemu, rana wygląda naprawdę paskudnie. Zdjęcia są z przed ok. 2 miesięcy, teraz wygląda to lepiej, ale nadal jest opuchnięte, zaczerwienione i widać żywe mięso. :shake:[/FONT] [FONT=Arial Narrow]Krzywuś jest młodym pieskiem, ma niespełna rok i cudowne uosobienie. Jest przyjacielskim, kochanym pieszczoszkiem. Sięga do kolanka i jest naprawdę ładny![/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/70/6c37bfdf84000d38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/121/0e2cb1d7f832a503.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/122/c94648dd27fcd6b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/122/2cfe5f3442f66b75.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8616/krzywu3jn5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7842/krzywu4xu2.jpg[/IMG][/URL] Spójrzcie, jaki jest śliczny! :loveu:
-
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki! :) -
Sunia nie jest duża- sięga mniej więcej do kolanka. Oprócz tego, że jest krótkowłosa, a sypia w budzie- złej sytuacji nie ma. Dostęp do jedzenia, picia, dobry kontakt z innymi sukami, buda... Tylko... Czy ona ma szansę na adopcję? Czy gdybyśmy jej nie pomogli, znalazłaby dom? Nie jest ani rasowa, ani żaden z niej szczeniaczek. Delicja- bo tak roboczo się nazywa- jest naprawdę sympatyczną sunią. W schronisku jest od bardzo długa i myślę, że już stamtąd nie wyjdzie- jeśli jej nie pomożemy. To zwykły piesek. Niezbyt duży , niezbyt urodziwy. Ale spójrzcie w jej oczy. To jest właśnie jeden z jej największych atutów. [IMG]http://images26.fotosik.pl/203/67e077a16b8ce295med.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/198/b2bf4563d599610e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/122/1b032f2f9d7c93ba.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/122/45b58d30080cc924.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/121/7d7a4e271c704a1f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/121/14caebe84af8166c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/139/2c7c726d6ef678b9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/140/0c1c0ce3de356585.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/3304bcf3b164c876.jpg[/IMG][/URL]
-
Super Allegro- dzięki!
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ale coś się dla niej znajdzie, prawda ? :( -
O Boże, dzisiaj pojechałam do schroniska i tragedia. Amstaff z brodawkami dalej czeka. Brodawki powiększyły się i cieknie z nich krew. Musiał chyba nimi o coś zahaczyć. Bardzo płacze,cierpi. Zaraz powiadomię Doddy. Kwarantanna przepełniona. Wczoraj doszedł basset znaleziony w lesie. Mamy też agrestwnego kaukaza, ok. 50 szczeniaków (przepełnienie :(), szczylowatego dobermana, kilka owczarków, wielkiego kudłacza (śliczny)-jak wyjdzie z kwarantanny to na pewno znajdę mu dom, terrierkowatego podrostka i wiele, wiele innych. A przy mnie przywieziono 10 szczeniaków onków . Pytam, czemu? A oni mi na to, że nie mają popytu i z ironicznym uśmieszkiem powiedzieli " to niech je pani weźmie ". Jasne.
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Bardzo podoba mi się drugi banner! Dzięki ! -
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta_Ares']ale cudo, sliczny pyszczek:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] A no śliczny, śliczny! -
Toffi-OD SZCZENIAKA W SCHRONISKU-nie ma jej w schronie- ZAADOPTOWANA .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zajmę się też ogłoszeniam małej na kupiepsa.pl i petworlds.pl -
[URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100414[/URL] wejdźcie do Hasi...
-
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja ją wrzucę na adopcje huskych i malamutów. Wprawdzie to mix, ale piękna jest! -
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Hasia na allegro [url]http://www.allegro.pl/item279986708_sliczna_sunia_mix_husky_i_onka_kto_ja_pokocha_.html[/url][/QUOTE] Dzięki. Mogłabyś ją poogłaszać też na tych różnych forach? -
[quote name='madzia828']czy niuniek nadal w schronie bo nie wiem czy allegro przedłużać?[/QUOTE] Tak, niuniek dalej w schronisku. Należy tylko dodać, że Biszkopt to średni pies, bo urósł- nie jest już małym pulpetem. Ale piękny jest dalej i chyba będzie taki zawsze, jego uroda mnie rozbraja. Postaram się dzisiaj zrobić mu ogłoszenia. Jest troszkę zazdrosny o inne psy.
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewadr']Mika jest niezwykle grzeczna, ma tylko taki smieszny zwyczaj szczypania zebami po Dupeczkach. Wszyscy w DT maja poszczypane posladki.[/QUOTE] Ja też miałam ! Uszczynpęła mnie w tyłek jak ścierałam jej siki ;) Pewnie sobie myślała " Co się tak wypinasz? " ;) -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Rybc!a replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kilka obiecanych wcześniej zdjęć ode mnie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/69/17db2165f7b4cf9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/69/797aa519a0b41ae7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/69/9a3944f71bcdcc45.jpg[/IMG][/URL] -
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Valeur248']CD.ogłoszeń [url]www.mojpupil.pl/oddam_psa[/url] etablica.pl [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=19871[/url] petworld.pl[/QUOTE] Dziękuję Karolina! -
Oo, a skąd ja znam "dzieci" Saby? ;)