Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. A czemu ja nie wiem o tym, że szukacie transportu?
  2. Ale wy wszyscy skryci! A ja siedzę jak na szpilkach !
  3. [quote name='Monika i Shilla']PRZEPRASZAM PRZEPRASZAM PRZEPRASZAM.tylko tyle moge napisac po tym co przeczytalam.wiem ze zle zrobilam ale tego nie wiedzialam ze zostane tu w londynie.wiem ze nic tego nie tlumaczy.kazdej nocy mysle o Shilli i o tym czy wszystko u niej dobrze,nie jedna noc przeplakalam.teraz tez lzy mi sie leja po obejrzeniu zdjec i przeczytaniu komentarzy.jeszcze raz przepraszam was a przede wszystkim ja,ta ktora najbardziej ucierpiala na mojej glupocie.SHILLKA PRZEPRASZAM[/QUOTE] Nie skomentuję tego. Oby żaden z moich psów już nigdy nie trafił na tak nieodpowiedzialnych ludzi.
  4. [quote name=':: FiGa ::']Więc my cichaczem zaciskamy kciukasy.. ;)[/QUOTE] I ja też , i ja też !
  5. Ja mówię na nią Hasia, ale dostałam ostrzeżenie, by nie nadawać psom schroniskowym imion- więc jeśli chcę się tym dalej zajmować- muszę robić neutralne ogłoszenia- ewentualnie podawać tylko nr. boksu. Ludzie potem dzwonią do schroniska w sprawie powiedzmy Fety, a ci ze schroniska nie wiedzą który to pies...
  6. [quote name='ewadr']Powiem tylko, ze nie jest zle. Bea znasz moj prywatny poglad na date adopcji i chyba bardzo sie nie pomyliłam[/QUOTE] Mogę dowiedzieć się czegoś więcej ?
  7. Wpłacam dzisiaj 15zł- i już jedna doba z głowy :)
  8. No doczekała się, doczekała- doczekało by się więcej piesków- ale wiesz jak jest :(
  9. [quote name='Ula_czarnuszka']Rybc!a, a zapytać nie można? Przecież chyba schronisko prowadzi rejestr wydawanych psów?:cool1:[/quote] Tak, zapytać mogę, ale oni odpowiedzą mi tyle, co wiem ja, albo i nie.:shake:
  10. Może usunąć tylko te skrawki, w których pisze "zimny betonowy boks" i zacząć od zielonego tekstu ?
  11. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/4784/hasiaor7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/8886/hasia2hy5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/6240/hasia3xr5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/5803/hasia4ua1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7004/hasia5qu6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/29e12bbe54e1394e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/123/03e7299c35c63178.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/73/98a8d6bdf0cb929f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/123/5e66e948268c4dc4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/132/e820160254c3bdcf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/92/1ea94bfa3f6c613c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/132/5ff4a66f5f82dab0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/92/d2fbd0e79f76a563.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/133/9cf354606900ef58.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=magenta]Hasia to około półtoraroczna suczka, o cudownej i interesującej urodzie. Jest mixem dwóch ras- owczarek niemiecki i husky. Uwielbia zabawę, spacery- szukamy więc domu, gdzie będzie miała zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu. Poradzi sobie nawet w budzie, ale uwaga- NIESTRASZNE SĄ JEJ PŁOTY! Ten, który widać na zdjęciach pokonuje bez trudu-ucieka z boksu kilka razy dziennie, dzięki Bogu trzyma się schroniska. Hasia- bo tak ją nazwałam, jest pocieszna, uwielbia kontakt z ludźmi. Reaguje na podstawowe komendy jak "siad" i "daj łapę".[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Ma wspaniałe uosobienie, jest energiczna- zawsze ma czas na hecę i zabawę![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Będzie idealną towarzyszką psich zabaw- bez trudu dogaduje się z nimi. Nie wszyczyna bójek i nigdy w nich nie uczestniczy.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff]NIE WYDAM SUNI NA ŁAŃCUCH. Wolałabym, by zamieszkała w domu- by uniemożliwić jej ucieczki. Suczka ma cudne oczy, jest łakomczuchem, pięknie aportuje i uwielbia bieganie![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Szukamy jej odpowiedzialnego domu![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Kontakt:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Rybc!a[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff]GG 5772414[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff]GSM 691364660[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff]email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2aa3c499f3815d38.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/113/2aa3c499f3815d38med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a729a0fb05a393d8.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/113/a729a0fb05a393d8med.jpg[/IMG][/URL]
  12. Kto pomoże w ułożeniu wzruszającego tekstu ?
  13. A może coś sunię bardzo przeraziło (w domu) i dlatego nie chce tam wracać ?
  14. Jestem za bazą bezdomnych psów, zdecydowanie.
  15. Petunia dostała cieczki. Prawdopodobnie po jej końcu przejdzie zabieg sterylizacji :)
  16. [quote name='Ulaa']Pomoc w ogłaszaniu - zwłaszcza w interecie zawsze mile widziana. Niestety nikt z nas nie ma na to czasu :shake:[/QUOTE] Ja mam :) Tylko proszę o jakiś krótki tekst- wy chyba gdzieś już ją ogłaszaliście, to może mi go podrzucicie ? I koniecznie kontakt.
  17. [quote name='lamia2']Czy to znaczy, że Dabi poszła do domu ?????[/QUOTE] Nigdy nie będe miała 100% pewności- jak coś to PW. Nie widywałam jej, wię wcisnę, jak się da Abi. Kiedy ostatnio widziałam obie suczki, Dabi siedziała w budzie wychylając główkę, a Abi nie została do nich wpuszczona..
  18. [QUOTE]Niestety pan, ktory ogladał zdjecia przed wyciagnieciem Miki ze schronu, podjał decyzje na nie.[/QUOTE] No cóż, szkoda. Czy Mika jest ogłaszana? Może ja w tym pomogę ?
  19. Dostałam emaila w sprawie Dabi- spróbuję wepchnąć Abi.
  20. A mój lawendowy nosek dalej czeka...
  21. [quote name='malawaszka']i co i co?? jest Alfik czy już na 100% nie ma???? :kciuki:[/QUOTE] No nie ma, jak kamień w wodę, znowóż za nim patrzyłam, a go nie ma.
  22. Jasne, ja już dostałam nowe zdjęcia, tylko muszę je zmniejszyść, wrzucić na serwer, mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj znajdę na to czas ! :)
  23. Mnie się podobają oby dwie, ale Nika mnie rozbraja... :)
  24. Z obliczeń wynika, że jeśli wpłacimy pieniążki na tymczas do 25 listopada, wyślemy pieniążki za leki , odpchlenie i odrobaczenie, to zostaje.. 110zł. Ja oferuję od siebie znowu 20zł, wyślę je jutro . ( już będzie 130 na sterylkę ! )
  25. O proszę, a ja w Bartoszycach bywam, bo mam tam rodzinę :)
×
×
  • Create New...