Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Widziałam biednego Kamyczka :( Mam nawet zdjęcie, dodam po szkole.
  2. Byłam u Larysy, widziałam ją, mam nawet kilka udanych zdjęć, ale dodam dopiero po szkole. To wspaniała, delikatna sunia. Bardzo w "moim typie".
  3. Widziałam Aresa przy wtorkowej wizycie w schronisku. Jest naprawdę bardzo ładny. I ma wspaniałych "boksowych" towarzyszy- zróbcie tym psiakom wątek- są cudowne.
  4. Jak się czuje mój ulubieniec? Zdjęcia ładne, ale czemu takie małe ?
  5. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak bardzo się cieszę!
  6. [quote name='sarenka5']Abi nie ma być zabawką od Mikolaja....ona musi miec kogos kto jej poświeci czas i siebie. Do góry Abi!!! Czy są jakies nowe wiesci o Abi?/Jak ucho?[/QUOTE] Ucho się na szczęście zagoiło.
  7. Bazarek dla Petuni: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8689151#post8689151[/URL]
  8. Tak, zbieramy kasę na transport. Narazie mamy zadeklarowane 292zł. Mam nadzieję, że uzbiera się więcej, bo Mika- sunia która jedzie razem z Petunią, ale na DT musi zostać tam wysterylizowana , zaszczepiona,a to kolejne 200zł. Więc zbieramy jeszcze... 200zł na transport...
  9. [quote name='bea_m']Jak to nic pewnego? Wszystko dograne jest. No chyba że transport zawali. No ale tego to ja nawet pod uwagę nie biorę.[/QUOTE] Transport nie zawali, transport nie zawali, bez obaw. A czy dograne to nie wiem, bo pan nadal do mnie nie dzwonił. Tato powiedział, że musiałby psa dowieźć do Błoń czy jakoś tak . Potem napiszę dokładną nazwę. Ile wtedy dołożyłby on, lub fundusz kropkowy do transportu ? Bo nie wiem ile mam zbierać ?
  10. [QUOTE]Jak powiedziała Wioleta:,,poznosiła wszystkie papcie z okolicy do legowiska,ale ich nie pogryzła".[/QUOTE] Moja sunia ma ten sam nawyk :)
  11. [quote name='bea_m']Co się odwlecze to nie uciecze. Dalmasiów w potrzebie jest sporo. W sobotę jedzie komplet tzn 3 psy :) Petunia, Mika i Bary :) Rybcia tylko nie zapomnij odebrać Barego z okolic Wawy.[/QUOTE] Przecież to jeszcze nic pewnego. Wprawdzie miałam telefon, ale byłam w szkole i nie odebrałam. Czekam .
  12. [quote name='Gonitwa']Nie kochana- Ostróda łódź i Cent dalej nie jedzie- zostaje u Buni, stamtąd ma zapewniony transport do Katowic. A poza tym Cent nie jedzie chyba ...[/quote] Trochę teraz wszystko zmąciłaś, bo Cent miał jechać z Miką do Libiąża, czy jakoś tak, mimo, że miał zapewnioną kastrację u Buni. Przynajmniej ja tak wywniąskowałam z rozmowy z Bea_m. Zresztą nie ma o czym gadać, bo Cent nie jedzie.
  13. [quote name='kaska9141868']W górę maleńka!!! ps. czmeu ok 23 czy 30 suk siedzi z jednym boksie?? :O[/quote] Bo taki mamy boks... :roll:
  14. [quote name='neverend']jasne,że będę mogła... o której... ja już w Ostródzie:)[/QUOTE] Punkt 13 powinniśmy być :)
  15. No to pięknie. Dom Petuni czeka, Mika dalej bez domu, my już sobotę sobie zaplanowaliśmy, zaczęliśmy zbierać kasę. Jej, czy wszystko musi się komplikować?
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2168/dsc00455rz0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8916/dsc00454cn4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8440/dsc00007si2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9166/dsc00004pe3.jpg[/IMG][/URL]
  17. Transport to koszt 500zł. 100zł da dom od Petuni, może dorzuci coś Jusyna,która znalazła ten dom. Myślę że łącznie zamknie się to w granicach 200zł, najwyżej ja dorzucę coś z funduszu schroniska elbląskiego, popytam znajomych, poproszę o wsparcie. Moja gadanina zawsze coś daje ;) Ale pieniędzy mamy wciąż za mało! Czekam na telefon od pani z Mrągowa...
  18. Mam nadzieję, że znajdę Laryskę w schronisku. Może będe miała nawet okazję ją jutro pomiziać :)
  19. [quote name='bea_m']... a tym trazem prosze o wsparcie finansowe. Wyciągnięcie psa ze schroniska to nie wszystko. Transport. leczenie, szczepienia, kastarcja i utrzmanie....... i trzeba szybko znaleść domek... Dajmy mu szanse! Czy może założycielka wątku napisać w tytule ze wsparcie finansowe potrzebne?[/QUOTE] Bardzo prosimy o pomoc finansową, to są naprawdę duże pieniądze. Psa trzeba przewieźć z Ostródy na samo południe Polski :(
  20. [quote name='Gonitwa']Ja go nie widziałam od połowy października jak nie wcześniej, nie sądzę by siedział za budą jeśli w boksie siedział pracownik i wszystkie psy się do niego zleciały.[/quote] Kurczę Gośka, chyba go widziałam, nie? :roll: [quote name='weszka']Domyślam się, że zapytać czy Alf jest nie ma kogo i po co?[/quote] No, zgadłaś.
  21. [quote name='Gonitwa']Jeju to się wszystko skomplikowało... Ale będzie dobrze. Wydaje mi się, że jeśli Cent jechałby sam to lepiej go jechać Buni pokazać-mówiłaś Beata, że stamtąd ktoś go do Katowic może przewieźć... Było by taniej...[/quote] Cent nie jechałby sam, tylko z Petunią. Nie zapominaj o niej. No i wątpię, że byłoby taniej, bo to, według mapy, jest jeszcze więcej kilometrów (licząc Ostróda-Łódź, a później Łódź-Katowice).
  22. [quote name='madzia828']sunia ma 2 obserwatorów na allegro[/QUOTE] Szkoda, że żaden się nie odzywa.
  23. [quote name='wioletaa']no niestey nie mam aparatu ale Agata robiła nam zdjecia więc na nią liczę ( dopiero Mikołaj przyniesie mi aparat :) a z telefonu nie umię wstawiać zdjęć , ale postaram się nauczyć i coś wstawić :) a jak nie to prześlę do Agaty i Ją poproszę to wstawi :)[/quote] Gdyby co, prześlij do mnie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Chętnie pomogę przy wstawianiu :)
×
×
  • Create New...