-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hmmm... chipy chyba sprawdzają, ale tatuaże- nigdy się z tym nie spotkałam... -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wznowiłam dzisiaj ogłoszenie na kupsprzedaj, ale czy to coś da? Czy ktoś przygarnie niemłodego, chorego psa ? -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']jak się ładnie prezentuje ;);)dobrze ze niuniek już w domku:p[/QUOTE] Po fryzjerze dostanę więcej zdjęć :) -
[quote name='samoglow']plany troche sie zmienily. Kora jutro jedzie do domu. :pNowi Panstwo po nia przyjezdzaja.:multi: W takim razie wybiore sie na wizyte poadopcyjna i mam nadzieje, ze brazowa1 tez.:lol:[/QUOTE] Nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo się cieszę. No i Wioleta, jej rodzina, pewnie też już nie mogą usiedzieć na miejscu- tak długo na nią czekali... Jak widać, cierpliwość czasem przynosi pozytywne skutki! Życzę powodzenia i czekam na relację Wiolety :)
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name=':: FiGa ::']Hop maleńka...[/quote] Figa, Rybka, a może wkleicie Mikę w bannerek? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
I jeszcze: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2177/zuzia6mn7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2648/zuzia7pp9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/7803/zuzia8cs6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4220/zuzia9eq4.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Nowe zdjęcia. Trochę Pyzy, trochę Zuzy. Jedno z moich ulubionych: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9153/zuzia2wv8.jpg[/IMG][/URL] Tzw. kretyn kwadratowy ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4294/zuzia3gn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4393/zuzia4gg7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5061/zuziaun4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6752/zuzia5se5.jpg[/IMG][/URL] -
Chałwa nadal chuda i wystraszona, ale przy "swoich" czuje się już bezpiecznie . Karolina, jej właścicielka w moim wieku opowiadała, że gdy ktoś z nich przychodzi do domu, Westa cieszy się tak, że swoim ogonem wszystko zrzuca :) Godzinami może patrzeć się w lustro- oglądając samą siebie i strasznie się dziwiąc, że jest tam drugi piesek. Pozatym, dalej jest chuda, dlatego dzisiaj poszukam witamin u mnie w domu, jak zostały, to oddam :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2594/chawa3ji9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/9171/chawa2uz7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/4378/chawahq7.jpg[/IMG][/URL] Ktoś kiedyś musiał małej poderżnąć gardło... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7642/chawa5fn0.jpg[/IMG][/URL] Ma takie ślady na całej szyi, to jest akurat najmniejsza część rany.. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/1290/chawa4jf1.jpg[/IMG][/URL]
-
Zdjęcia Bufki widać poniżej, nie schodzi właścicielom z kolan: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6935/img013jp0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/402/img025br0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img164.imageshack.us/img164/4720/img026hi7.jpg[/IMG][/URL]
-
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie z nowego domu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3371/20071031536ra8.jpg[/IMG][/URL] -
Nelson ma rozwolnienie. Dostałam dzisiaj list: "Pani Aniu rzecz w tym ze on patrzeć nie chce na sucha karmę, a że jest tak chudy mama chciała go troszke odżywic, chwilowo zaleciłam jej węgiel i kleik z ryżu i marchewki.Mam nadzieję, że głód spowoduje sytuację, w które pies sięgnie po to lecznicze pozywienie.Mama chciałaby go karmić suchą karmą, bo to byłoby najwygodniejsze, ale on tylko wykrada po chrupce i chowa się w kąciku. Wiem, że jest to spowodowane pobytem w schronisku. Psiak ostatecznie nazywa się Rufi zaczął szczekać co mama poczytuje za oznakę integracji z miejscem, nie schodzi jej z kolan i wykazuje zadowolonie.Miłość kwitnie.Zdjęcia jak najszybciej tylko to będzie możliwe, moja mama nie ma aparatu.Ja też nie moge sie doczekać, zeby sie z nimi zpbazyć.Pozdrawiam panią serdecznie i jeszcze raz dziękuję za psiaka."
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='elali']Proszę o przysłanie kilku zdjęć piesków i koniecznie danych kontaktowych to zamieszczę na stronie: psy.warszawa.pl [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Wysłałam tylko Dabi. Zobaczymy co Sarenka postanowi z związku z Abi :) -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszona na: [URL]http://www.psy.warszawa.pl/psy/ogloszenia/ogloszenia_ramki.htm[/URL] -
Toffi-OD SZCZENIAKA W SCHRONISKU-nie ma jej w schronie- ZAADOPTOWANA .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszona na: [URL="http://www.mojpupil.pl"]www.mojpupil.pl[/URL] -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Odezwała się do mnie pani, która prowadzi rodowodową hodowlę i spytała, czy Alf ma tatuaż. Niestety, nie mogę tego sprawdzić. -
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Chciałabym, by poszczęściło się jej tak jak Chałwie... -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo, Madzieńko... -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='sarenka5']Obie dziewczyny są cudne.Jesteśmy na etapie przygarnięcia kolejnej sierotki a Abi tak mi wlazla w serce ...te fotki i ta jej historia. Podnoszę:)[/quote] Masz PW. :cool3: -
Udalo sie Angelek pojechal do domku, bedzie napewno szcześliwy!!!
Rybc!a replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
A ja wrzuciłam go na Szansę: [URL]http://www.pomocgoldenom.fora.pl/post11248.html#11248[/URL] -
Rudzia wygrała los na loterii jest w nowym domku u wspaniałej rodziny
Rybc!a replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
Czy Rudzia ma banner? Jeśli nie, to może poproście Puchatka- on robi takie, jakie ja mam w podpisie /mi się bardzo podobają/. No i po drugie- czy jest ogłaszana? Bo jeśli nie, to rokuję jej marne szanse na adopcje tylko poprzez podnoszenie wątku. Stron z ogłoszeniami, nawet darmowymi jest naprawdę dużo. Na początek polecam: alegratka.pl, kupsprzedaj.pl, kupiepsa.pl, mojpupil.pl, kokosy.pl, dwukropek.pl. Pozdrawiam i życzę powodzenia, bo sunia jest naprawdę ładna.