-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie widziałam go dzisiaj. -
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Marysia dzisiaj jak zwykle domagała się pieszczot, tak bardzo chciała na siebie zwrócić uwagę. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name=':: FiGa ::']Mikunia jest już w moim podpisie. To straszne, jednak nic nie możemy zrobić :([/QUOTE] Możemy. Ogłoszenia. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, sprawa robi się bardzo pilna. Mika jest tak zastraszona, że nie rusza się z miejsca. Suki z boksu gryzą ją, dzisiaj byłam tego świadkiem. Mika nie może w ich obecności podejść do miski, nie może podejść do ludzi. To chyba najbardziej wystarszony pies w schronisku. Tak być nie może. Skleję jakiś tekst i piszę do wszystkich ciotek z warmińsko mazurskiego, pomorskiego i mazowieckiego z prośbą o DT. Serce mnie boli jak o niej myślę. -
[quote name='Martinee']są ale widzisz co nie którzy robią z pupilami może dzięki temu będzie nowe prawo w co wątpie[/QUOTE] Na mentalność ludzi nic nie pomoże. Zwierzęta były źle traktowane, są i będą, niestety, niektórych typów ludzi nie da się z naszej planety usunąć. Nowe prawo? Może będzie.. Ale co to da? Jestem raczej pesymistycznie do tego nastawiona..
-
Staruszek Misiu już w DT u Czarodziejki, uff... JUZ ZA TM
Rybc!a replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O Matko Boska, kolejne nieszczęście. Psiak jest śliczny, może znalazłby DT u którejś z cioteczek oferujących to na Mapie Pomocy Dogo ? Mysiu, patrzyłaś ? -
[QUOTE]... i staną się na nowo przyjacielami człowieka.[/QUOTE] A teraz nie są przyjacielami ?
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='sarenka5']Poprosze moją dziewczynę o prezent na Mikloaja i będzie to Abi.... proszę Maleńka:loveu:[/QUOTE] Tylko czy Abi wytrzyma jeszcze przeszło miesiąc bez domu ? :( Dni , nie wspominając o nocach, są coraz zimniejsze. -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ło matko! W życiu bym nie powiedziała.. ale cóż można stwierdzić na odległość...[/QUOTE] Dlaczego nie ? -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A pozatym, Tobiasz ma dopiero rok! -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Na tymczas powinien ktos z bliższej ookolicy sie znależc.No.Zdecydowanie. Taka podróż do krakowa to tez dla suni przeżycie.[/QUOTE] Jak już jeden pies od nas do Częstochowy na tymczas pojechał, to i do Krakowa dojedzie. -
Mała Sunia z Elbląskiego schronu w nowym domku.
Rybc!a replied to miśkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='miśkowa']A nie pisałam nic tak długo bo i tak nikt tutaj oprócz Gosi chyba nie zagląda,a po drugie nie mam aparatu i nie mogę wstawiać zdjęć.[/quote] Ja zaglądam... :loveu: -
[quote name='Kincia']Fajny kolczyk :D Tylko ja bym wolala juz bardziej w pepku :diabloti:[/quote] A ja w środę pępek przekułam :eviltong: Wszyscy mówili, że boleć nie będzie, a przy przekłuwaniu bolało i to nie troszeczkę ! Gocha- won do mojej galerii bo się obrażę ! :eviltong: Gdzie ty chodzisz na spacerki ? Mam ochotę na wspólny wypad do Bażantarnii, co ty na to ?
-
Cosmo- po 3 latach od adopcji porzucony, w schronisku śmierć!
Rybc!a replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Śliczny pies, czy został już zgłoszony na niebieskie forum i dziewczyn od bullowatych? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Na zdjeciach, ucinasz a to kawałek głowy, a to ucho, ogonek itp... Pzdr.[/QUOTE] I cały w tym urok! -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2'][B]Może na tymczas spróbujesz wziąć sunię[/B] ... w warunkach domowych rozkwitnie, bedą ładniejsze zdjęcia i łatwiej będzie jej znaleźć domek. [B]Znam Rybę i wiem, że jest bardzo odpowiedzialna[/B].[/quote] To jest bardzo dobry pomysł. ;) PS- dziękuję Lamia. Ja już powiedziałam: nie chcę na nikim niczego wymusić ! Bardzo zależy mi na domku dla małej, ale mimo wszystko trzeba kierować się rozsądkiem. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek'][B]Rybc!a[/B] - oj, popraw się, dziewczyno! Ciągle "coś" ucinasz mojej sympatii Zuzankowej... Pzdr.[/QUOTE] Troszkę nie zrozumiałam ? :) -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sarenko, wszędzie będzie Abi lepiej niż w schronisku. Nie płacz, proszę, spróbuj podjąć decyzję której nikt z waszej rodziny nie będzie żałował. Abi jest śliczną sunią, urzekającą i bardzo pilnie potrzebującą domu /zbliża się zima/, a chętnych, oprócz Was wciąż brak- nawet zainteresowanie nią jest zerowe...