Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Marysia dzisiaj jak zwykle domagała się pieszczot, tak bardzo chciała na siebie zwrócić uwagę.
  2. [quote name=':: FiGa ::']Mikunia jest już w moim podpisie. To straszne, jednak nic nie możemy zrobić :([/QUOTE] Możemy. Ogłoszenia.
  3. Słuchajcie, sprawa robi się bardzo pilna. Mika jest tak zastraszona, że nie rusza się z miejsca. Suki z boksu gryzą ją, dzisiaj byłam tego świadkiem. Mika nie może w ich obecności podejść do miski, nie może podejść do ludzi. To chyba najbardziej wystarszony pies w schronisku. Tak być nie może. Skleję jakiś tekst i piszę do wszystkich ciotek z warmińsko mazurskiego, pomorskiego i mazowieckiego z prośbą o DT. Serce mnie boli jak o niej myślę.
  4. [quote name='Martinee']są ale widzisz co nie którzy robią z pupilami może dzięki temu będzie nowe prawo w co wątpie[/QUOTE] Na mentalność ludzi nic nie pomoże. Zwierzęta były źle traktowane, są i będą, niestety, niektórych typów ludzi nie da się z naszej planety usunąć. Nowe prawo? Może będzie.. Ale co to da? Jestem raczej pesymistycznie do tego nastawiona..
  5. Petunia dalej w schronisku. Ile jest z Warszawy do Dąbrowy Górniczej ?
  6. [SIZE=4]Wioleta..[/SIZE] [SIZE=7]Strasznie się cieszę ![/SIZE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  7. O Matko Boska, kolejne nieszczęście. Psiak jest śliczny, może znalazłby DT u którejś z cioteczek oferujących to na Mapie Pomocy Dogo ? Mysiu, patrzyłaś ?
  8. [QUOTE]... i staną się na nowo przyjacielami człowieka.[/QUOTE] A teraz nie są przyjacielami ?
  9. [quote name='sarenka5']Poprosze moją dziewczynę o prezent na Mikloaja i będzie to Abi.... proszę Maleńka:loveu:[/QUOTE] Tylko czy Abi wytrzyma jeszcze przeszło miesiąc bez domu ? :( Dni , nie wspominając o nocach, są coraz zimniejsze.
  10. [quote name='Gonitwa']Ło matko! W życiu bym nie powiedziała.. ale cóż można stwierdzić na odległość...[/QUOTE] Dlaczego nie ?
  11. A pozatym, Tobiasz ma dopiero rok!
  12. [quote name='Estera']Temat mogę przenieś do "Już w nowym domku" ? :cool3:[/quote] Oczywiście ! Dziękuję ! :cool3:
  13. Kurczę dziewczyny, ale ja tu podobieństwa z labradorem nie widzę...
  14. [QUOTE]Na tymczas powinien ktos z bliższej ookolicy sie znależc.No.Zdecydowanie. Taka podróż do krakowa to tez dla suni przeżycie.[/QUOTE] Jak już jeden pies od nas do Częstochowy na tymczas pojechał, to i do Krakowa dojedzie.
  15. [quote name='miśkowa']A nie pisałam nic tak długo bo i tak nikt tutaj oprócz Gosi chyba nie zagląda,a po drugie nie mam aparatu i nie mogę wstawiać zdjęć.[/quote] Ja zaglądam... :loveu:
  16. [quote name='Kincia']Fajny kolczyk :D Tylko ja bym wolala juz bardziej w pepku :diabloti:[/quote] A ja w środę pępek przekułam :eviltong: Wszyscy mówili, że boleć nie będzie, a przy przekłuwaniu bolało i to nie troszeczkę ! Gocha- won do mojej galerii bo się obrażę ! :eviltong: Gdzie ty chodzisz na spacerki ? Mam ochotę na wspólny wypad do Bażantarnii, co ty na to ?
  17. Śliczny pies, czy został już zgłoszony na niebieskie forum i dziewczyn od bullowatych?
  18. [quote name='Asiaczek']Na zdjeciach, ucinasz a to kawałek głowy, a to ucho, ogonek itp... Pzdr.[/QUOTE] I cały w tym urok!
  19. [quote name='lamia2'][B]Może na tymczas spróbujesz wziąć sunię[/B] ... w warunkach domowych rozkwitnie, bedą ładniejsze zdjęcia i łatwiej będzie jej znaleźć domek. [B]Znam Rybę i wiem, że jest bardzo odpowiedzialna[/B].[/quote] To jest bardzo dobry pomysł. ;) PS- dziękuję Lamia. Ja już powiedziałam: nie chcę na nikim niczego wymusić ! Bardzo zależy mi na domku dla małej, ale mimo wszystko trzeba kierować się rozsądkiem.
  20. [quote name='Asiaczek'][B]Rybc!a[/B] - oj, popraw się, dziewczyno! Ciągle "coś" ucinasz mojej sympatii Zuzankowej... Pzdr.[/QUOTE] Troszkę nie zrozumiałam ? :)
  21. Sarenko, wszędzie będzie Abi lepiej niż w schronisku. Nie płacz, proszę, spróbuj podjąć decyzję której nikt z waszej rodziny nie będzie żałował. Abi jest śliczną sunią, urzekającą i bardzo pilnie potrzebującą domu /zbliża się zima/, a chętnych, oprócz Was wciąż brak- nawet zainteresowanie nią jest zerowe...
×
×
  • Create New...