Jump to content
Dogomania

Admin

Administrators
 • Content count

  336
 • Joined

 • Last visited

About Admin

 • Rank
  Administrator

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

16611 profile views
 1. Dzień dobry! Mam sprawę dot. usunięcia postu na PW napiszę dokładniej ale widzę,że nie mogę wysyłać wiadomości do adminów :-( proszę o kontakt

 2. Problem został już usunięty i przechodzenie między stronami działa normalnie.
 3. Admin

  Gdzie się podziały subskrypcje?

  Niestety nie dało się przenieść subskrypcji. Proszę je uzupełnić samodzielnie zgodnie ze wskazówkami Finetty: [url]http://www.dogomania.com/forum/topic/142862-gdzie-si%C4%99-podzia%C5%82y-subskrypcje/?p=15792026#entry15792026[/url]       Powiadomienia są wysyłane, ale czasami Gmail wrzuca powiadomienia do folderu ze SPAMem. Proszę sprawdzić, czy tam czasem nie trafiły wiadomości i zaznaczyć przy nich "To nie jest spam".
 4. Admin

  Zmiana nazwy użytkownika

  Nowe forum pozwala na samodzielną zmianę wyświetlanej nazwy użytkownika.    UWAGA: zmienić można jedynie wyświetlaną na forum nazwę, login pozostaje cały czas ten sam.   Zmiany można dokonać raz na 30 dni. Należy wejść do działu "Moje ustawienia", a następnie kliknąć na "Nazwa wyświetlana"      
 5. Proszę o przeniesienie części wątku http://www.dogomania.pl/forum/threads/231292-Radom-2-IX-2012-%28CWC%29 z podforum Wystawy na ogólny o Akitach Amerykańskich z tytułem "Szukasz Akity? Przeczytaj!" Chodzi o posty: #8 (bez zdjęć, niech zostaną w ww wątku), #10, #12, #13, #15, #16, #17 i #19 oraz skasowanie postu #18. Dziękujemy.

 6. Prośba dotyczy wątku który dodałam w dziale "Akcje"- minely 24h a jego nadal nie ma.Czy cos jest nie tak?

 7. Bardzo prozę o miane nicku na Emi*G*Lis. Była bym bardzo wdzięczna.

 8. Ponawiam prośbe o zmiane tytulu do watku http://www.dogomania.pl/forum/thread...i-w-schronisku

  na tytul 12 lat bylem pupilkiem a teraz porzucono mnie jak stary przedmiot

 9. Prosze o zmiane tytulu do watku http://www.dogomania.pl/forum/threads/228103-12-lat-w-domu-a-teraz-wyrok-śmierci-w-schronisku

  na tytul 12 lat bylem pupilkiem a teraz porzucono mnie

 10. Joy1

  Dlaczego nie mogę dodawać zdjęć do wpisów na forum? Raczej spełniam wymagane warunki. Już wcześniej o to pytałam, odpowiedzi nie było i nic się nie zmienia w tej sprawie.

 11. Proszę mi powiedzieć, dlaczego nie udało mi się dołączyć zdjęć do ogłoszenia pt. "Wołanie o pomoc"? Wyświetliło mi się ZŁE ZDJĘCIA :( O co chodzi? Zdjęcia w formacie jpg. Chciałabym też jednak wyróżnić moje ogłoszenie - jak to teraz zrobić? Brzoskwinia.

 12. Co będzie z zagubionymi od 3 kwietnia wpisami na wątkach? I z nowymi , które powstały po tej dacie? Proszę o odpowiedź. Yunona

 13. prosze o usuniecie mojego konta z portalu dogomania

 14. Bardzo proszę o usunięcie mojego konta oraz moich wpisów z Dogomanii. Dziękuję ;)

 15. Bardzo proszę o usunięcie mojego konta oraz moich wpisów z Dogomanii . Dziękuję

×