Jump to content
Dogomania

Admin

Administrators
 • Content count

  336
 • Joined

 • Last visited

About Admin

 • Rank
  Administrator

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

18891 profile views
 1. Czy jakiś Admin odpisuje na wysyłane wiadomości??? Wysłałem już do kilku i... totalna olewka, żaden nie odpowiada! To do kogo w końcu mam napisać? Jest tu ktoś poważny i odpowiedzialny???

 2. Dzien  dobry!  Jestem  nowa na Panstwa grupie.  Mama chorego pieska. Zadałam pytanie z prośba o pomoc w tej sprawie i nie wiem ( ponieważ robie to pierwszy raz na Panstwa stronie)  czy może źle umiejscowiłam moje pytanie, czy jest  jakiś inny powód , gdyż nie mam zadnej odpowiedzi od użytkowników. Chciałam się upewnić ze ktoś widzi mojego posta. Będę wdzieczna za odpwoiedź. Pozdrawiam Magdalena.

 3. PUK PUK JEST TAM KTO??

  SPAM ZNOWU ZAWALA DOGO?

  CZY TYLKO MARGO ZAJMUJE SIĘ FORUM????

  RESZTA "ZARZADZA"???

 4. Dzień dobry! Mam sprawę dot. usunięcia postu na PW napiszę dokładniej ale widzę,że nie mogę wysyłać wiadomości do adminów :-( proszę o kontakt

 5. Problem został już usunięty i przechodzenie między stronami działa normalnie.
 6. Admin

  Gdzie się podziały subskrypcje?

  Niestety nie dało się przenieść subskrypcji. Proszę je uzupełnić samodzielnie zgodnie ze wskazówkami Finetty: [url]http://www.dogomania.com/forum/topic/142862-gdzie-si%C4%99-podzia%C5%82y-subskrypcje/?p=15792026#entry15792026[/url]       Powiadomienia są wysyłane, ale czasami Gmail wrzuca powiadomienia do folderu ze SPAMem. Proszę sprawdzić, czy tam czasem nie trafiły wiadomości i zaznaczyć przy nich "To nie jest spam".
 7. Admin

  Zmiana nazwy użytkownika

  Nowe forum pozwala na samodzielną zmianę wyświetlanej nazwy użytkownika.    UWAGA: zmienić można jedynie wyświetlaną na forum nazwę, login pozostaje cały czas ten sam.   Zmiany można dokonać raz na 30 dni. Należy wejść do działu "Moje ustawienia", a następnie kliknąć na "Nazwa wyświetlana"      
 8. Proszę o przeniesienie części wątku http://www.dogomania.pl/forum/threads/231292-Radom-2-IX-2012-%28CWC%29 z podforum Wystawy na ogólny o Akitach Amerykańskich z tytułem "Szukasz Akity? Przeczytaj!" Chodzi o posty: #8 (bez zdjęć, niech zostaną w ww wątku), #10, #12, #13, #15, #16, #17 i #19 oraz skasowanie postu #18. Dziękujemy.

 9. Prośba dotyczy wątku który dodałam w dziale "Akcje"- minely 24h a jego nadal nie ma.Czy cos jest nie tak?

 10. Bardzo prozę o miane nicku na Emi*G*Lis. Była bym bardzo wdzięczna.

 11. Ponawiam prośbe o zmiane tytulu do watku http://www.dogomania.pl/forum/thread...i-w-schronisku

  na tytul 12 lat bylem pupilkiem a teraz porzucono mnie jak stary przedmiot

 12. Prosze o zmiane tytulu do watku http://www.dogomania.pl/forum/threads/228103-12-lat-w-domu-a-teraz-wyrok-śmierci-w-schronisku

  na tytul 12 lat bylem pupilkiem a teraz porzucono mnie

 13. Joy1

  Dlaczego nie mogę dodawać zdjęć do wpisów na forum? Raczej spełniam wymagane warunki. Już wcześniej o to pytałam, odpowiedzi nie było i nic się nie zmienia w tej sprawie.

 14. Proszę mi powiedzieć, dlaczego nie udało mi się dołączyć zdjęć do ogłoszenia pt. "Wołanie o pomoc"? Wyświetliło mi się ZŁE ZDJĘCIA :( O co chodzi? Zdjęcia w formacie jpg. Chciałabym też jednak wyróżnić moje ogłoszenie - jak to teraz zrobić? Brzoskwinia.

 15. Co będzie z zagubionymi od 3 kwietnia wpisami na wątkach? I z nowymi , które powstały po tej dacie? Proszę o odpowiedź. Yunona

×