Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Mam dużo zdjęć małej- za godzinę będą u mnie znajomi, więc się nie wyrobię, ale jutro lub dzisiaj wieczorem (a raczej nocą), postaram się zmącić nowe ogłoszenia- zdjęcia wyszły naprawdę ładnie.
  2. Zdjęcia Nelsonka: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/72/9b42b572607c72b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/122/9289f40ffdc8b89d.jpg[/IMG][/URL]
  3. A to miejsce pod Gnieznem, które wcześniej proponowałam ? Ja pojadę jak ktoś jeszcze z Elbląga się zdecyduje. Może wyciągnę Pralinkę, Gonitwę, Valeur...
  4. [quote name='Valeur248']Dorośli, a zachowują sie gorzej od nas-od dzieci:shake:[/QUOTE] Dokładnie, Karolina... :shake:
  5. [quote name='ARKA']:shake: nie domu co wizyty u dobrego weta! Moze mial polmany palec, odlamki kosci i stan zapalny sie zrobil..palec moze trzeba taraz juz amputowac, przy takim stanie zapalnym!? Co wetka na to??:mad:[/QUOTE] Wetka to kierowniczka.. Pies jest już od dawna w schronisku i nic. Mówiłam pracownikom o jego stanie. A oni wiedzą. I na tym się kończy.
  6. Czy to jest na litość boską normalne i takie śmieszne ? :angryy: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=ImDQf_8lWEA&feature=related[/URL] Krew się we mnie gotuje jak widzę DOROSŁE osoby, które zachowują się w taki sposób. I mówię to ja, 14 latka. :angryy: I wiem, że do końca życia będę wege. Już nie zacznę jeść mięsa- nigdy. To mnie obrzydza. Albo to: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=vIZJHZ9tEo0&feature=related[/URL] To jest zabawa? :angryy:
  7. Do góry rudy, domek pilnie potrzebny
  8. [quote name='ewatr']jaka biedna :-( jak mozna tak zostawic goldenka :shake:[/quote] Jak w ogóle można zostawić tak psa.. Bez różnicy, czy to golden, basset czy kundel...:placz:
  9. [quote name='monita']Ja wystawię bazarek :oops:[/QUOTE] Super, podaj później adres do wątku :)
  10. W górę gówniarzu kochany...
  11. [quote name='monita']Pomożemy Wam :razz:[/QUOTE] Dzięki, mam podać konto? Muszę tylko wiedzieć ile wpłacacie, żeby kontrolować to ile i kto wpłacił. Mrówa ciągle jeździ- nie połapie się dziewczyna we wszystkich wpłatach na konto!
  12. [quote name='Valeur248']Allegro dziewcząt: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=280949654[/URL][/B][/QUOTE] Dzięki Karolina :)
  13. [quote name='Selenne']Ile jest wam potrzebne? Tak chociaż, żeby spłacić dług?[/QUOTE] Dużo, bo 300zł.
  14. [quote name='parowka50']Mikusia po kolacji, przysypia sobie na fotelu. Jeszcze bedzie wieczorne szaleństwo na ogrodzie i spanko. Mika lubi wszystkie psiaki, wiec z kazdym po trochu biega po ogrodzie.[/QUOTE] A ile ma tych psich towarzyszów ?
  15. Kasa.. Narazie żadnych wydatków nie ma, tylko zaległy dług u Mrówy za transport psiaków. No i niestety żadnych pieniążków "w razie czego" też nie ma :( Ale na to drugie zacznę zbierać po spłaceniu długu...
  16. [quote name='lamia2']Co Ty Ryba, psiak to psiak, nie ważne Twój czy mój ... ważne, żeby miał domek :multi:[/QUOTE] No właśnie :) Cieszmy się razem szczęściem Abi i jej nowych właścicieli. To kolejna uratowana dusza. Przytłacza mnie tylko to, że na jej miejsce w schronisku jest już 15 nowych :(
  17. [quote name='Pralinka']Aniu, ja nigdy nie kłamię :) Są mniej i bardziej urodziwe pieski. Moze masz jakiś magiczny aparat, bo psinka wydaje mi się bardzo ładna:) Jakoś wcześniej nie zwróciłam na nią uwagi...[/QUOTE] Bo ona jest ładna, tylko taka zwykła.. No właśnie- nie zauważyłaś- bo nie widać jej w tym tłumie- a uosobienie ma naprawdę fajne!
  18. Och Boże, tyle ich wszystkich tam :(
  19. Ja też podnoszę, sprawa jest naprawdę pilna. Z całej tej rany wychodzi teraz ogromny, czarny pazur, a jaki jest długi i wisi tak... jakby na włosku... POMÓŻCIE
  20. Cóż za cudo z tej mojej podgryzaczki pupeczek ;)
  21. [quote name='Selenne']Zrobiłam ten avatar [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9061/niedolg6.png[/IMG] Nie wyszedł mi jakoś strasznie piękny...[/QUOTE] Ładniusi, tylko nie mogę go ustawić, bo jest zapisany z końcówą .bmp czy jakoś tak. Można to zmienić ?
  22. [quote name='Pralinka']Rybc!a, co tu za kłamstwa wypisujesz! Delicja jest przepiekna! Ogłoszenia: animalia.pl petworld.pl[/QUOTE] Dla przeciętnego człowieka chyba niezbyt ładna :( Wierzysz, że ma szansę na adopcję?
  23. [quote name='Valeur248']Nela ma jednego obserwatora na allegro:cool3:[/QUOTE] W takim razie czekam na jakiś kontakt...
  24. [quote name='Teśka'] Rybc!a dziękuję Tobie za nią :)[/quote] To ja dziękuję za wspaniały domek. :loveu: [quote name='lamia2']Qrczę aż się wzruszyłam :placz: Ryba Ty nam takie fajne domki podbierasz :mad:[/quote] Oj Lamia, gdyby to były domki dla mnie, to bym ci je wszystkie oddała, ale moje psiaki tak samo potrzebują domków jak twoje i wszystkie inne. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Abi , następnym razem to ty zabierzesz mi domek! :p
×
×
  • Create New...