Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='madzia828'][url]http://www.allegro.pl/item296597774_8mies_sunia_mix_onka_o_brazowych_oczach_czeka_.html[/url][/QUOTE] Dzięki Madzia!
  2. Stało się coś bardzo złego. Marysia została przeniesiona do boksu nr 18, czyli tego najgorszego, w którym najczęściej zdażają się pogryzienia, zagryzienia, ze względu na to, że jest tam ok. 20 niesterylizowanych, dużych suk, gdzie Marysia jest najmniejsza. Jest taka zahukana, biedna. Tak mi jej żal. Już nie podbiega tak radośnie do ludzi, bo zwyczajnie nie może.
  3. Stało się coś bardzo złego. Marysia została przeniesiona do boksu nr 18, czyli tego najgorszego, w którym najczęściej zdażają się pogryzienia, zagryzienia, ze względu na to, że jest tam ok. 20 niesterylizowanych, dużych suk, gdzie Marysia jest najmniejsza. Jest taka zahukana, biedna. Tak mi jej żal. Już nie podbiega tak radośnie do ludzi, bo zwyczajnie nie może.
  4. [quote name='Agnes-m-Agnes']Są już fotki!!! Dzisiaj je wrzuce!!! :)) Czekajcie cierpliwie :)):lol::loveu::loveu:[/QUOTE] Ja też powinnam dzisiaj wieczorem wrzucić zaległe fotki Shanti!
  5. A ja dzisiaj basseta znowu nie widziałam i nie wiem co mam o tym myśleć.
  6. Super, dziękuję wszystkim za kartki, teraz przydałaby się osoba, która zrobi Allegro. Madziu, może ty byś mogła? Beatka ma problemy z rodzieleniem tekstu itp. Przekazywałabyś jej adres i wysyłałaby na nie kartki, a potem, z zebranych pieniędzy , zwrócilibyśmy jej koszty znaczków.
  7. [B]Niespełnione marzenia… (czyli świat według Merci)[/B] [B]Ci, których znam, mówią, że marzenia się spełniają, więc… marzę… każdego dnia i każdej nocy, kiedy zwijam się w kłębek w kącie swej budy i kiedy podbiegam do krat, machając ogonem… Marzę cały czas, uparcie wierząc, że może dziś, może jutro pojawisz się w moim życiu i pokażesz mi ten inny świat, świat, który wciąż jest dla mnie tajemnicą.[/B] [B]Tak długo jestem w schronisku… tak, za wielką bramą, za którą zaczyna się świat tych zapomnianych, tych, które zostały skazane na wieczną tęsknotę. Mam dwa lata i przez te wszystkie dni, miesiące mój świat się nie zmienił. Wciąż jest mały, wyznaczony przez kraty i mur boksu, wciąż pusty, bo nie ma w nim człowieka, którego mogłabym nazywać swoim. Nie znam długich spacerów po lesie, nurkowania w wysokiej trawie, miękkiego legowiska, kolorowych piłek i ciepłej dłoni, która byłaby stworzona tylko dla mnie, tylko po to, by zanurzać się w mojej miękkiej sierści. Nie znam…, ale wiem, że to wszystko istnieje, że mogę mieć swoje drugie psie dzieciństwo, że… mogę być szczęśliwa. [/B] [B]Jestem kochana,sympatyczna,lecz początkowo trochę nieufna, bo wszystko, co nie pochodzi z mojego świata, jest dla mnie zagadką. Wiem tylko, że w moim życiu może się wszystko zmienić za sprawą człowieka..., dlatego z bijącym sercem obserwuję wszystkich, którzy przechodzą obok krat i myślę po cichu: „Może to dzisiaj? Może ktoś zechce mnie pokochać? Może dziś ta wielka brama otworzy się dla mnie?” Podchodzę do krat, przytulam się do ludzkiej dłoni… Nie, to nie był mój dzień. Jeszcze nie…[/B] [B]Jeśli możesz mnie pokochać, nie czekaj… Jestem tutaj już tak długo. Tak wiele rzeczy mnie ominęło, tak wielu rzeczy jeszcze nie znam… Przyjdź, mój człowieku, i podaruj mi nowe życie. [/B] [B]Wciąż tutaj czekam… Czekam na ten dzień, kiedy przyjdziesz, Twoje ręce zanurzą się w mojej sierści i powiesz cicho: „Szukałem Cię i znalazłem”.[/B] Zdjęcia Merci: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/138/a982ea5ff7748992.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/138/007dba7de48eae27.jpg[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660
  8. [CENTER][B][COLOR=#ff0000]Czy to może wreszcie już ty? [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Ty na pewno rozpoznasz mój głos, zawsze przecież się śmiałeś, jak wyję. Tylko nie wyjdź z jakimś innym psem - bo ja tego już nie przeżyję. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Tutaj zawsze w misce coś jest, wszystkie psy tutaj raczej są miłe. Czasem nawet mnie ktoś pogłaszcze. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Ale czemu mnie tu zostawiłeś?[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=#ff0000]Iga to ok. 3 letnia suczka zamieszkująca od kilku miesięcy schronisko dla bezdomnych zwierząt.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Sięga mniej więcej do kolana. Jest okropnym łasuchem, uwielbia psie czekoladki, widać, że wcześniej była w domu.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Jest krótkowłosa, więc ciężko jest jej spać w mizernej, schroniskowej budzie- stąd też moja ogromna prośba o pomoc dla Igi. To sympatyczna, miła sunia, mam nadzieję, że w najbliższym czasie i dla niej się coś znajdzie... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][IMG]http://images31.fotosik.pl/231/7072359fbe9e3128med.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][IMG]http://images29.fotosik.pl/202/133ccbf3c5becb74med.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][IMG]http://images24.fotosik.pl/203/3022f48a0f487d23med.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000] [IMG]http://images31.fotosik.pl/231/09ee15714d42c882med.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][IMG]http://images24.fotosik.pl/203/72490db807a30d89med.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=#ff0000][IMG]http://images25.fotosik.pl/202/5b10fd0b0ab36d1fmed.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=#ff0000][IMG]http://images33.fotosik.pl/232/3e5facd7ef256026med.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=#ff0000][IMG]http://images30.fotosik.pl/203/4ba12fca3c736590med.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/139/adbb4e9ae6df2b8b.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/104/1cc6fa5f0ea53839.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/139/eb16600413cb1f09.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/138/4f62017d614c4b25.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]PS Jutro będą lepsze zdjęcia.[/CENTER] [CENTER]KONTAKT: Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660[/CENTER]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/104/d16fb7c4ebd9a317.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/104/5554e98ecf0b0cc7.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='basia0607']Biedny Leon, wszyscy zainteresowani mają male dzieci , chyba jakieś fatum !!![/QUOTE] Nie wszyscy, Baśka, nie wszycy. Być może Leon za kilkanaście dni opuści schronisko.
  11. [quote name='bea_m']Bo Marysia taka z wyglądu pospolita jest. W schronie trudno zauważyc charakter. Może na oboczne fora ją wrzućcie? Pod jaką rase ja podczepić? ONEK?[/QUOTE] A skąd, ON to z niej taki, jak ze mnie baletnica, ona nie sięga do kolana i jak waży 15 kg góra. Drobna i mała. Chyba pod żadną rasę podczepić nie można. Kundel . Zwykły kundel i dlatego nie może znaleźć domu :(
  12. Moja koleżanka ma "pinczera miniaturę" sięgającego powyżej połowy łydki, waga 8 kg, niby czarny podpalany, ale z białymi łatami. Jak się jej ktoś spyta, jakiego ma psa, to odpowiada, że pinczera.A jak próbowałam ją uświadomić, że ma kundla w typie pinczera, jak pokazałam w jakich warunkach mogła żyć wcześniej (kupiona na rynku), machnęła ręką i powiedziała: "Oj dobra tam. I tak jest pinczerkiem". :shake:
  13. [quote name='Enchantress*']Wstawie moje fotki niedługo ;) .[/quote] Czekam, proszę Pani. Chyba muszę wiedzieć z jaką laseczką będę spała w domku na zlocie, nie? :razz:
  14. Rezerwujemy domek na: Rybc!ę- pies lub dwa (suki) Enchantress*-bez psa Gonitwę- prawdopodobnie z psem (samiec) Valeur248- pradopodobnie z psem (suka) i być może Pralinkę- prawdopodobnie BEZ psa
  15. Rybc!a

    Metamorfozy

    Moja Melinka: Weźcie mnie stąd [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/76/3d9a96037c443e3f.jpg[/IMG][/URL] Po wyjściu z boksu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/139/edc2fa9c2f8a2272.jpg[/IMG][/URL] W nowym domu: U siebie! :multi: MÓJ ogródek [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/104/dd0ed7c4c310759b.jpg[/IMG][/URL] I moje posłanko (pod kaloryferkiem) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/104/00c09ce88f548082.jpg[/IMG][/URL]
  16. Melinko - "postaraj się, to Cię wezmą!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/139/4d8778c5975e78aa.jpg[/IMG][/URL] Udało się ! :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/139/edc2fa9c2f8a2272.jpg[/IMG][/URL] Na kolanka do pani [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/104/92fc8e14d52385eb.jpg[/IMG][/URL] I na rączki do pana [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/139/3bf47aaee5a92717.jpg[/IMG][/URL] U siebie! :multi: MÓJ ogródek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/104/dd0ed7c4c310759b.jpg[/IMG][/URL] I moje posłanko (pod kaloryferkiem) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/104/00c09ce88f548082.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/139/426c8029c14d609f.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/104/aa894714a308db76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/139/46b6e520130266c7.jpg[/IMG][/URL]
  19. Co to za dom? Chciałabym wiedzieć.
  20. Prawdopodobnie już jutro Modliszka zadzwoni do pani.
  21. Dogomaniaczka Bea123 wpłaci na Pazurka 50zł, nie weźmie jednak udziału w licytacji, ale myślę, że kartka i tak się jej należy? Beatko, wyślesz?
  22. Madziu, a możesz zrobić jeszcze jedną akucję? Beata miała problemy z oddzieleniem tekstu, może udałoby ci się jakoś ustawić przerwy między nimi, powiększyć je, dodać jakieś tło i wzory kartek? A Beatka mogłaby drukować i wysyłać
  23. Mój drogi Jezu! :-( I co tu robić, Dogomaniaczki?
  24. Rybc!a

    Metamorfozy

    Kora w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5559/koayb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6820/kora2ro0.jpg[/IMG][/URL] W nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/17aa8fd14ca3f18e.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/137/17aa8fd14ca3f18emed.jpg[/IMG][/URL] Zezol ! :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e6f15425a114ae0f.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/138/e6f15425a114ae0fmed.jpg[/IMG][/URL] A tu się wygrzewamy na.. OCIEPLANYCH PODŁOGACH! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/24495142232cd81e.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/139/24495142232cd81emed.jpg[/IMG][/URL] Wątek Kory: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=72582[/URL]
×
×
  • Create New...