-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za życzenia i za opiekę nad Miką ;-) -
Najważniejsze, że Effi jest już u mnie. Czekamy na Itsake, która przyjedzie po sunię. Zrobiłam jej bardzo dużo ładnych zdjęć, z pewnością przydadzą się do ogłoszeń. Z tego co narazie wywniąskowałam. Sunia jest śliczna, bardzo wychudzona, bardzo pogryziona i bardzo pokiereszowana. Wykąpałam ją, ale dalej śmierdzi. Śpi na łóżku- trudno, będzie pranie. Uwielbia siedzieć na kolanach, uwielbia drapanie, głaskanie, piszczoty. Ogonek jej się niemal urywa, ma cudne, czarne oczy. Super jest :)
-
Ślicznie Ci dziękuję!
-
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']nowe allegro wilczycy [URL]http://www.allegro.pl/item291399529_sliczna_sunia_mix_husky_i_onka_kto_ja_pokocha_.html[/URL][/quote] Madzia, koniecznie zmień opis na taki, jaki jest w pierwszym poście. Haśka wcale nie jest spokojna. To wariatka. :loveu: -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='barkot']Rybc!a:loveu:[/quote] Sorry za zwlekanie, ale wczoraj wiadomo- impreza. :razz: -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3f9a5822b7a398ac.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/75/3f9a5822b7a398ac.jpg[/IMG][/URL] Prosimy o wsparcie finansowe (konto poda Basia). Pazurek- bo tak teraz nazywa się ówczesny Krzywuś- rzeczywiście był bardzo przestraszony. Zwymiotował w samochodzie ok. 2 kilogramów suchej karmy! Musiał najeść się przed samym wyjazdem. Gdy łapa ostatecznie się zagoi, będziemy szukać mu docelowego domu. Pazurek może mieszkać z innymi psami, suczkami, a nawet kotami. Jest miłym psem, bardzo wszystkim przypadł do gustu. Prosimy o wsparcie! Musimy zapewnić Pazurkowi bezpieczne życie, a to kosztuje! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/93/d2d19f90d9a726c5.jpg[/IMG][/URL] -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Karolina! -
[quote name='ARKA']Jesli domek bedzie ok to Ci panstwo-maja prawo do 50% znizki zabiegu jako mieszkancy Gminy Grodzisk, cztery lecznice sa wyznaczone i..CZIPA bezplatnego. Chyba u Was tez czipuja? Jesli tak, to powiedz aby natychmist poszli do klinki, czy gminy-ochrona srodowiska- aby sunie wpisali w ich baze czipową,jej nr.czipa na ich nazwisko i adres.[/QUOTE] Psy w schronisku są zachipowane. Będą musieli zmienić tylko dane.
-
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Valeur248']To jemu tez zimno nie jest.[/QUOTE] Też tak myślę, ale nowego domu nie zaszkodzi szukać. -
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']ślicznotce skończyło się allegro wznowie je po nowym roku :roll:[/QUOTE] Byłabym bardzo wdzięczna! Dodaj nowe zdjęcia, te bez krat! -
Podbijcie czasem i moją starowinkę,co?
-
Cała trójka jak z bajki! Chciałabym, żeby moje laski tak ładnie leżały koło siebie podczas jedzenia...
-
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bellatriks']Sunia po prostu miodzio:loveu: Ludzie, piękny pies marnuje sie w schronie![/QUOTE] A żeby to ona jedna się marnowała :( -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Gdy jutro wszystko się powiedzie podam konto mojego Stowarzyszenia . Trochę sie denerwuje czy wszystko będzie po naszej mysli ![/QUOTE] Będzie Baśka, będzie. -
[quote name='ARKA'];)eh, ja tez mieszkam teraz na wsi i to pod Grodziskiem Mazowieckim. :evil_lol: Dawaj mi adres tych Panstwa Rybc!a na pw.-zrobie kontrole przed adopcyjną. Coprawda serce mam rozdarte,w Korabiewicach tyle jest pieknych psow i Ci Panstwo mają "dwa" kroki do Korbiewic i Emir. [B][SIZE=4][COLOR=red]A co ze sterylizacja suni?????[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Arko, dziękuję Ci serdecznie- Agnie Koty sprawdzi domek, jednak w razie gdyby miała jakiś problem- od razu się do ciebie zwrócę. Sunia zostanie wysterylizowana. Ich sunia jest po zabiegu. Prawdopodobnie będziemy organizowali transport, więc podpiszemy umowę adopcyjną. Państwo mieszkają w Natolinie.
-
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/132/e820160254c3bdcf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/92/1ea94bfa3f6c613c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/132/5ff4a66f5f82dab0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/92/d2fbd0e79f76a563.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/133/9cf354606900ef58.jpg[/IMG][/URL]