Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Chyba zabiorę się za ogłoszenia dla ciebie, mała!
  2. Dziękujemy za życzenia i za opiekę nad Miką ;-)
  3. Tyle tu osób na tym wątku- zbieramy 200zł. Koszt transportu to 300zł, z czego 150zł dadzą państwo z Grodziska. Dodatkowo 50zł za wyadoptowanie.
  4. Najważniejsze, że Effi jest już u mnie. Czekamy na Itsake, która przyjedzie po sunię. Zrobiłam jej bardzo dużo ładnych zdjęć, z pewnością przydadzą się do ogłoszeń. Z tego co narazie wywniąskowałam. Sunia jest śliczna, bardzo wychudzona, bardzo pogryziona i bardzo pokiereszowana. Wykąpałam ją, ale dalej śmierdzi. Śpi na łóżku- trudno, będzie pranie. Uwielbia siedzieć na kolanach, uwielbia drapanie, głaskanie, piszczoty. Ogonek jej się niemal urywa, ma cudne, czarne oczy. Super jest :)
  5. Ależ mądrość bije z jego czarnych oczek. Jest śliczny!
  6. Zagląda , zagląda i ubolewa nad losem kruszyny.
  7. Ślicznie Ci dziękuję!
  8. [quote name='madzia828']nowe allegro wilczycy [URL]http://www.allegro.pl/item291399529_sliczna_sunia_mix_husky_i_onka_kto_ja_pokocha_.html[/URL][/quote] Madzia, koniecznie zmień opis na taki, jaki jest w pierwszym poście. Haśka wcale nie jest spokojna. To wariatka. :loveu:
  9. [quote name='barkot']Rybc!a:loveu:[/quote] Sorry za zwlekanie, ale wczoraj wiadomo- impreza. :razz:
  10. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3f9a5822b7a398ac.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/75/3f9a5822b7a398ac.jpg[/IMG][/URL] Prosimy o wsparcie finansowe (konto poda Basia). Pazurek- bo tak teraz nazywa się ówczesny Krzywuś- rzeczywiście był bardzo przestraszony. Zwymiotował w samochodzie ok. 2 kilogramów suchej karmy! Musiał najeść się przed samym wyjazdem. Gdy łapa ostatecznie się zagoi, będziemy szukać mu docelowego domu. Pazurek może mieszkać z innymi psami, suczkami, a nawet kotami. Jest miłym psem, bardzo wszystkim przypadł do gustu. Prosimy o wsparcie! Musimy zapewnić Pazurkowi bezpieczne życie, a to kosztuje!
  11. Jutro postaram się dodać nowe zdjęcia Beryla. Chłopak stanowczo odżył i pierwszy raz słyszałam, jak szczeka!
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/93/d2d19f90d9a726c5.jpg[/IMG][/URL]
  13. Szlag by trafił. Effi nie ma w schronisku.
  14. [quote name='ARKA']Jesli domek bedzie ok to Ci panstwo-maja prawo do 50% znizki zabiegu jako mieszkancy Gminy Grodzisk, cztery lecznice sa wyznaczone i..CZIPA bezplatnego. Chyba u Was tez czipuja? Jesli tak, to powiedz aby natychmist poszli do klinki, czy gminy-ochrona srodowiska- aby sunie wpisali w ich baze czipową,jej nr.czipa na ich nazwisko i adres.[/QUOTE] Psy w schronisku są zachipowane. Będą musieli zmienić tylko dane.
  15. Przenieść nie można, a bulterrierka bardzo się nad nią znęcała. Naszczęście wyszła już ze schroniska i Bułeczka została z mniejszymi suczkami. Boksy są zapełnione, psów powinno być 60, jest ponad 200.
  16. [quote name='Valeur248']To jemu tez zimno nie jest.[/QUOTE] Też tak myślę, ale nowego domu nie zaszkodzi szukać.
  17. [quote name='madzia828']ślicznotce skończyło się allegro wznowie je po nowym roku :roll:[/QUOTE] Byłabym bardzo wdzięczna! Dodaj nowe zdjęcia, te bez krat!
  18. Podbijcie czasem i moją starowinkę,co?
  19. Cała trójka jak z bajki! Chciałabym, żeby moje laski tak ładnie leżały koło siebie podczas jedzenia...
  20. [quote name='bellatriks']Sunia po prostu miodzio:loveu: Ludzie, piękny pies marnuje sie w schronie![/QUOTE] A żeby to ona jedna się marnowała :(
  21. [quote name='basia0607']Gdy jutro wszystko się powiedzie podam konto mojego Stowarzyszenia . Trochę sie denerwuje czy wszystko będzie po naszej mysli ![/QUOTE] Będzie Baśka, będzie.
  22. [quote name='ARKA'];)eh, ja tez mieszkam teraz na wsi i to pod Grodziskiem Mazowieckim. :evil_lol: Dawaj mi adres tych Panstwa Rybc!a na pw.-zrobie kontrole przed adopcyjną. Coprawda serce mam rozdarte,w Korabiewicach tyle jest pieknych psow i Ci Panstwo mają "dwa" kroki do Korbiewic i Emir. [B][SIZE=4][COLOR=red]A co ze sterylizacja suni?????[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Arko, dziękuję Ci serdecznie- Agnie Koty sprawdzi domek, jednak w razie gdyby miała jakiś problem- od razu się do ciebie zwrócę. Sunia zostanie wysterylizowana. Ich sunia jest po zabiegu. Prawdopodobnie będziemy organizowali transport, więc podpiszemy umowę adopcyjną. Państwo mieszkają w Natolinie.
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/132/e820160254c3bdcf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/92/1ea94bfa3f6c613c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/132/5ff4a66f5f82dab0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/92/d2fbd0e79f76a563.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/133/9cf354606900ef58.jpg[/IMG][/URL]
  24. Sunia jest prześliczna. A ja coraz bardziej choruję na bullowate i serce mi się kraja, jak patrzę na mojego- w schronisku- po walkach. :(
×
×
  • Create New...