Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Ja mam zdjęcia, ale z tego wszystkiego i po ośmiu godzinach w szkole, nie mam siły na nic- a i tak wzięłam się za ogłoszenie piesków!
  2. [quote name='bellatriks']Czyżby ktoś był zainteresowany Hasią?[/quote] Być może, ale co z tego, skoro się nie odzywa? :placz:
  3. A jaki podawać kontakt?
  4. Nie ma za co :) Cieszę się równie mocno jak Wy!
  5. [quote name='madzia828']Aniu ja moge pomóc tylko nie wiem czy małą gdzieś ogłaszałam oprócz allegro sprawdze to ;) a ta babka co pisałam Ci na gg się odezwała?[/QUOTE] Niestety się nie odezwała :( Może ty spróbuj do niej napisać?
  6. To w końcu jak jest, bo jedni mówią, że jest ze schroniska, inni że z jakiejś pseudohodowli, a jeszcze inni że z południa Polski ?
  7. Na szansowe zaglądasz, a do elbląskich bid nie :( Rito, Gaja rzeczywiście zrzuciła ciałka. Jest prześliczną, kochaną sunią.
  8. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/134/c5073f3d45c31108.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/135/ee2b7a794e9b0c76.jpg[/IMG][/URL]
  9. Czy ktoś mógłby pomóc mi w ogłoszeniu Hasi?
  10. Ktoś mówił, że Leon był zaadoptowany z Elbląga jako szczenię? To niemożliwe, ponieważ pytałam pracowników, czy kiedykolwiek był taki do adopcji. Mówili, że nie.
  11. Szukamy kogoś kto poprowadziłby akcję cegiełkową! Ja mogłabym zrobić kartki, wystarczyłoby je jedynie wydrukować i wysyłać. Ale kto się tym zajmie?
  12. Serce się raduje, jak się czyta wiadomości z nowych domów :)
  13. [quote name='tanitka']przeciez miał już dom zaklepany, dlaczego jeszcze w schronisku?:crazyeye:[/QUOTE] Ludzie prawodpodobnie zrezygnowali/ kupili szczeniaka.
  14. Już znam przycznę ciągłego siedzenia na budzie. Jedna suczka notorycznie zastrasza Delicję, więc ta, w strachu ucieka na najwyższy punkt w boksie.
  15. [quote name='Sabina02']Moze ja ktos adoptowal? Chora chyba nie byla, nie?[/QUOTE] To niestety do końca pozostanie tajemnicą.
  16. No więc, obiecałam to jestem- ale zdjęć dzisiaj nie dodam za Chiny! Sunia od początku podawała mi obie łapki na zmianę, prześlicznie chodzi na smyczy. Wpakowała się do samochodu po godzinnym szukaniu papierów, byłam wściekła, że głowa mała-ale w końcu się znalazły. Całą drogę jechała bardzo spokojnie. Nie piszczała, nie siusiała, nie wymiotowała, ani nie wypróżniała się. Spała. Włączyliśmy ogrzewanie, było jej dobrze, leżała na mięciutkim kocu. Odwieźliśmy ją do nowego domu, poczym pojechaliśmy do schroniska w Korabiewicachm, zawiozłam 30 kg karmy którą kupiłam przed wyjazdem do schroniska. W drodze powrotnej zajechaliśmy jeszcze na herbatę, a tata na jadł ponoć pyszny bigos (ja nie próbowałam- mięsa nie jadam), nowi państwo Shanti przywitali nas niezmiernie sympatycznie. Wspaniali ludzie! Sunia bez żadnego problemu dogadała się z kotami, choć miałam pewne obawy co do tego- udało się! Ich sunia, Abigail w skrócie Abi została zaadoptowana przez gazetę MÓJ PIES- był o niej artykuł (nawet czytałam ;)), wcześniej nazywała się Zuza. Rodzina jest naprawdę wspaniała, a Shantilka upatrzyła sobie na swojego kompana córkę państwa- w moim wieku. I bardzo dobrze, bo to właśnie jej miała być sunia. Sunia zostaje Shanti- tak jak ją nazwałam. Bardzo się cieszę!
  17. Dzisiaj sunia z boksu pogryzła Hasię. Naszczęście nic poważnego się nie stało.
  18. [quote name='ala123']Ludzie z Braniewa byli w schronisku i rzeczywiście pies był w pomieszczeniu, wyjrzał na chwilę i zdążyli mu zrobić kilka zdjęć. Jest w schronisku na pewno i na pewno potrzebuje pomocy.[/QUOTE] W jaki dzień ?
  19. [quote name='madzia828']Aniu ja mogę dać ok 20-30zł ;)[/QUOTE] Już nie trzeba- mamy całą sumę, a Shanti w domu- później zdam obszerniejszą informację :) Jestem przeszczęśliwa.
  20. [quote name='kordonia']Dziś na Portelu ukazało się ogłoszenie: Przyjmę małego pieska (dorosłego, nie szczeniaczka). 502 872 450 [email][email protected][/email][/QUOTE] Dzięki- już wysyłam :)
  21. [quote name='Sabina02']Sunia dalej w schronisku? Czy ma ogloszenia?[/QUOTE] Nie, suni nie ma i nie wiem co się z nią stało.
  22. Słuchajcie, kto i kiedy był w schronisku? Bo ja go dzisiaj nie widziałam, być może byl w ogrzewanym pomieszczeniu, a ja nie zwróciłam uwagi- byłam zajęta adopcją.
  23. [quote name='Tosia2']Dzwoniła dzis zainteresowana Pani mieszkająca na Ochocie... Jutro ma przyjechać zobaczyć naszą Panne... :)[/QUOTE] O proszę ! Trzymamy kciuki !
  24. [quote name='madzia828']najlepiej zrobić kartkę - cegiełkę ze zdjęciem Pazurka z podziękowaniami za pomoc ;)[/QUOTE] A kto się zajmie wysyłaniem i drukowaniem?
×
×
  • Create New...