-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za zdanie relacji. Jak przebiegła sterylizacja, jak czuje się sunia? -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Czy może się coś wyjaśniło?:roll:[/QUOTE] Najprawdopodobniej pies został zaadoptowany. -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='niufa']Informacja o psiaku (z podanym linkiem do dogomanii) jest już na portalu [url]www.nowofundland.pl[/url] od kilku dni, w dziale: sekcje/sekcja pomocy/forum sekcji. [COLOR="Wheat"]W Twoim linku nata brakuje w środku d. Jak możesz to popraw ;). [/COLOR][/QUOTE] Serdecznie dziękujemy, ale ja go tam nie widzę ;) -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']:cool3: o jojoj, nikt nie zaglada do pieknego, poszkodownego Pazurka.. Rybc!a moze aukcje ciegielkowa na allegro, na leczenie zrobic?[/quote] Myślałam i to jest bardzo dobry plan, tylko myślę, jak to zrobić, co sprzedawać i kto by się tym zajmował? Ja nie mam konta na Allegro, nie mam też 18 lat i nie umiem robić aukcji. [quote name='Sharona']Bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9221231#post9221231[/URL] :)[/quote] Dzięki. -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/96/d4e67553266f623d.jpg[/IMG][/URL] -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Pazurku , dzisiaj nikt do ciebie nie zaglądnął ! Pierwszej cioci dziekujemy za wplatę .[/QUOTE] I prosimy więcej cioteczek o wpłaty, sama sobie nie poradzę ! Zdjęcia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/96/0c1980c975a29b7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/135/f95c2be9cea8b8a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/135/10bb972140da06fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/96/415920db83de6576.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/134/fa504f5991f2c612.jpg[/IMG][/URL] Ostatnie chwile w schronisku: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/96/a50bc8d45f16530d.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='monita']Takie trochę terierowate - może warto pokazać je na terierach :razz:[/QUOTE] Sunia, czy piesek z depresją? Znalazłam jamniora, w sumie, jamniorkę: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/134/c5073f3d45c31108.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/135/ee2b7a794e9b0c76.jpg[/IMG][/URL]
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Gdyby pytał, to bym napisała. Cisza jak makiem zasiał. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Nikt nie pamięta Cię....[/QUOTE] Pamięta, pamięta.