Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Dobra, uzgodniliśmy to tak, że państwo zapłacą 250zł, a my , tzn. ja 100zł- ale mam nadzieję, że mnie wspomorzecie, bowiem jutro prawdopodobnie wybiorę się do schroniska w Korabiewicach i tam też nie pojadę z pustymi rękoma!
  2. [quote name='ARKA']:shake: ja wiem, ze pokrywaja 150zl ale brakuje 200zl, tak?[/quote] Pokrywają dodatkowo 50zł za wykup suni, więc 200zł, a brakuje 150zł. 300zł to sam transport, a dodatkowo wykup 50zł- państwo pokrywają połowę transportu i całość wykupu.
  3. [quote name='Edi100']Czy możesz się czegoś o Nim dowiedzieć?[/QUOTE] Co cię interesuje?
  4. Dziękujemy za zdanie relacji. Jak przebiegła sterylizacja, jak czuje się sunia?
  5. [quote name='Edi100']Czy może się coś wyjaśniło?:roll:[/QUOTE] Najprawdopodobniej pies został zaadoptowany.
  6. [quote name='AgaiTheta']Hej chłopaku, jak sie miewasz?[/QUOTE] Coraz lepiej, ale i tak dalej jest słaby!
  7. [quote name='niufa']Informacja o psiaku (z podanym linkiem do dogomanii) jest już na portalu [url]www.nowofundland.pl[/url] od kilku dni, w dziale: sekcje/sekcja pomocy/forum sekcji. [COLOR="Wheat"]W Twoim linku nata brakuje w środku d. Jak możesz to popraw ;). [/COLOR][/QUOTE] Serdecznie dziękujemy, ale ja go tam nie widzę ;)
  8. [quote name='ARKA']:cool3: o jojoj, nikt nie zaglada do pieknego, poszkodownego Pazurka.. Rybc!a moze aukcje ciegielkowa na allegro, na leczenie zrobic?[/quote] Myślałam i to jest bardzo dobry plan, tylko myślę, jak to zrobić, co sprzedawać i kto by się tym zajmował? Ja nie mam konta na Allegro, nie mam też 18 lat i nie umiem robić aukcji. [quote name='Sharona']Bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9221231#post9221231[/URL] :)[/quote] Dzięki.
  9. W tym że nie ma chętnych, żeby nam pomóc! Arka: 150zł- państwo pokrywają 150zł za transport (połowa) i 50zł za wykup suni.
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/96/d4e67553266f623d.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/96/d5b20b72df10b7f0.jpg[/IMG][/URL] Jak jamniki, to od razu tego bidoka pokażę. Czarny, prawie jamnik, piękne, duże, czarne oczy, smutny, bo go inne psy non stop gryzą.
  12. [quote name='basia0607']Pazurku , dzisiaj nikt do ciebie nie zaglądnął ! Pierwszej cioci dziekujemy za wplatę .[/QUOTE] I prosimy więcej cioteczek o wpłaty, sama sobie nie poradzę ! Zdjęcia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/96/0c1980c975a29b7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/135/f95c2be9cea8b8a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/135/10bb972140da06fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/96/415920db83de6576.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/134/fa504f5991f2c612.jpg[/IMG][/URL] Ostatnie chwile w schronisku: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/96/a50bc8d45f16530d.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/133/9ec64f296713744c.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/96/ae3461cdd80f8872.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/135/b1544c8e8f4b3ba0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/96/c498fb28405a74a1.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/95/2de32b3781e42b65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/134/dadf04aede3c9a8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/96/149ff87c63352a2f.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='monita']Takie trochę terierowate - może warto pokazać je na terierach :razz:[/QUOTE] Sunia, czy piesek z depresją? Znalazłam jamniora, w sumie, jamniorkę: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/134/c5073f3d45c31108.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/135/ee2b7a794e9b0c76.jpg[/IMG][/URL]
  18. Gdyby pytał, to bym napisała. Cisza jak makiem zasiał.
  19. To miniatura rhodesiana, jak nic. Podobna jest, mówię Wam.
  20. No dobrze- ale umówiliśmy się, że zapłacicie połowę transportu- czyli 150zł, więc 150zł trzeba zebrać i dodatkowo 50zł za wykup suni...
  21. [quote name='jusstyna85']Nikt nie pamięta Cię....[/QUOTE] Pamięta, pamięta.
  22. Ja wstawię ode mnie z domu- tylko wrzucę na komputer.
  23. Po wyjściu ze schroniska też zrobiła wielką qoopę ;) A u mnie zjadła kurzą łapkę.
  24. Jutro postaram się wstawić zdjęcia- sunia jest doprawdy fotogeniczna! :)
×
×
  • Create New...