-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Mimo wszystko należało ją brać pod uwagę. Ona była zdecydowana, ale przez przeprowadzkę nie mogła zająć się Leonem i dlatego adopcja z jej strony opóźniała się.
-
Napisz do Tatiany. Ale sytuacja, nie ma co. Postawcie się w miejscu tej pani.
-
Reniu, gdzie napisałam, że się nie cieszę? Tak, ja mogłabym zawieźć psa, ale halo. Co powiem pani z Warszawy, którą "znalazła" Tatiana? (tanitka) Że co, że psa ktoś wziął? Tak po prostu?
-
No dobrze, więc co ja mam teraz powiedzieć dziewczynie, która pierwsza była zainteresowana bassetem? To też dom bez dzieci i na dodatek bez psów. A sami mówiliście, że Leon jest domiantem?
-
Za zwrotem kosztów paliwa mój tato może przywieźć Leona. Ale co z domem, który znalazła Tatiana?
-
(na obrazek z boku proszę nie zwracać uwagi ;)) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5094/12bacff7e6768291jl4.jpg[/IMG] [/URL]
-
Podesłałam do Agi i Thety.
-
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']O matko :-( Biedactwo?? Nikt się nie odzywa w sprawie adopcji??[/QUOTE] Nikt. Dziewczyny, błagam, pomóżcie w ogłoszeniach! -
[quote name='magda_z']Jeszcze raz bardzo przepraszam. Teraz juz jestem do dyspozycji. [B]Gandzia[/B] i co z tym tymczasem?[/QUOTE] Jeśli się zaoferowała, to czeka! Szukajcie transportu! To wielka szansa dla Trzyłapka!
-
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mamy kartki, mamy, Beata będzie je drukować i wysyłać. Dzięki ! :loveu: -
[URL]http://img84.imageshack.us/img84/9708/pola5qf4.jpg[/URL] Ale Kajuchna pięknie wyszła! I jakiego ma cuudnego Rogza! :loveu:
-
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pazurek ma nową aukcję na Alegratce, oby to pomogło! -
Bardzo blisko mnie,na obrzeżach Elbląga. Beryl mieszkałby sobie w dużym, porządnie ogrodzonym kojcu, ze świeżo zrobioną, ocieploną budą, miałby spacery i miłość-czyli wszystko, czego trzeba do szczęścia. Beryl bardzo ludzi budę. A Państwo są wspaniali. Nie przeszkadza im to, że Beryl nie dosłyszy, ani to, że jest stary. Planowali psa za rok, ale gdy zobaczyli Beryla, postanowili mu pomóc, by chociaż ostatki życia spędził u boku kochającego właściciela. Cuda się jednak zdażają!
-
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Najwidoczniej nie był to TEN dom... -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Rybc!a replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Proszę do domku nr 4 dopisać Vitkę (być może), a wypisać Valeur... -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/109/68f5a7301e664a96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/108/90d992cad64761bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/142/e09b0f7a6475493d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/141/dbaf90d521c3569d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/109/a00bce1a7d71e95d.jpg[/IMG][/URL]
-
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Ja już oferowałam, że sukę mogę przewieźć do Krakowa, za zwrotem kosztów paliwa. Chciałabym być najpierw pewna, że TO WSPANIAŁY DOM... -
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
Rybc!a replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia jamniczki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/142/a7c149f5cbe07e33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/109/81eebb6e610cb372.jpg[/IMG][/URL] Śpiewaczka. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/109/81c1a63d0e9ac402.jpg[/IMG][/URL] Bardzo często bywam w schronisku i znam jamnisię. Jako, że wiedziałam, iż Basia jest jamniczarą, powiedziałam jej o Kamie i poprosiłam by założyła wątek, bo sama mam adopcyjnych ponad 50. Jamnisia jest bardzo sympatyczną psiną, zawsze prędko podbiega do ludzi, cieszy się i merda ogonkiem. Zgadza się z psami w boksie. -
O mój Boże, co za nieszczęście! :( Porobię mu później ogłoszenia, teraz niestety muszę opuścić komputer!