Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Mimo wszystko należało ją brać pod uwagę. Ona była zdecydowana, ale przez przeprowadzkę nie mogła zająć się Leonem i dlatego adopcja z jej strony opóźniała się.
  2. Napisz do Tatiany. Ale sytuacja, nie ma co. Postawcie się w miejscu tej pani.
  3. [quote name='moana']co u Siostr?? :roll:[/QUOTE] Dalej w schronisku.
  4. Reniu, gdzie napisałam, że się nie cieszę? Tak, ja mogłabym zawieźć psa, ale halo. Co powiem pani z Warszawy, którą "znalazła" Tatiana? (tanitka) Że co, że psa ktoś wziął? Tak po prostu?
  5. Anetta, spokojnie. Napisałam, że przygotowania potrwają jeszcze ok. tydzień!
  6. No dobrze, więc co ja mam teraz powiedzieć dziewczynie, która pierwsza była zainteresowana bassetem? To też dom bez dzieci i na dodatek bez psów. A sami mówiliście, że Leon jest domiantem?
  7. Za zwrotem kosztów paliwa mój tato może przywieźć Leona. Ale co z domem, który znalazła Tatiana?
  8. (na obrazek z boku proszę nie zwracać uwagi ;)) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5094/12bacff7e6768291jl4.jpg[/IMG] [/URL]
  9. Podesłałam do Agi i Thety.
  10. [quote name='Luzia&Funia']O matko :-( Biedactwo?? Nikt się nie odzywa w sprawie adopcji??[/QUOTE] Nikt. Dziewczyny, błagam, pomóżcie w ogłoszeniach!
  11. [quote name='magda_z']Jeszcze raz bardzo przepraszam. Teraz juz jestem do dyspozycji. [B]Gandzia[/B] i co z tym tymczasem?[/QUOTE] Jeśli się zaoferowała, to czeka! Szukajcie transportu! To wielka szansa dla Trzyłapka!
  12. Mamy kartki, mamy, Beata będzie je drukować i wysyłać. Dzięki ! :loveu:
  13. [URL]http://img84.imageshack.us/img84/9708/pola5qf4.jpg[/URL] Ale Kajuchna pięknie wyszła! I jakiego ma cuudnego Rogza! :loveu:
  14. Jak skończą się przygotowania. Potrwa to jeszcze z tydzień,chcą mu zrobić porządny kojec, no i muszą czekać na zrobienie budy! Będzie mu wspaniale!
  15. Pazurek ma nową aukcję na Alegratce, oby to pomogło!
  16. Bardzo blisko mnie,na obrzeżach Elbląga. Beryl mieszkałby sobie w dużym, porządnie ogrodzonym kojcu, ze świeżo zrobioną, ocieploną budą, miałby spacery i miłość-czyli wszystko, czego trzeba do szczęścia. Beryl bardzo ludzi budę. A Państwo są wspaniali. Nie przeszkadza im to, że Beryl nie dosłyszy, ani to, że jest stary. Planowali psa za rok, ale gdy zobaczyli Beryla, postanowili mu pomóc, by chociaż ostatki życia spędził u boku kochającego właściciela. Cuda się jednak zdażają!
  17. Najwidoczniej nie był to TEN dom...
  18. Bo Beryl będzie miał doooooooooooooooooooooom!
  19. Proszę do domku nr 4 dopisać Vitkę (być może), a wypisać Valeur...
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/109/68f5a7301e664a96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/108/90d992cad64761bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/142/e09b0f7a6475493d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/141/dbaf90d521c3569d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/109/a00bce1a7d71e95d.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Sabina02']W takim razie odnowilam jej Allegro...[/QUOTE] Dziękujemy, Sabina!
  22. Ja już oferowałam, że sukę mogę przewieźć do Krakowa, za zwrotem kosztów paliwa. Chciałabym być najpierw pewna, że TO WSPANIAŁY DOM...
  23. Zdjęcia jamniczki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/142/a7c149f5cbe07e33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/109/81eebb6e610cb372.jpg[/IMG][/URL] Śpiewaczka. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/109/81c1a63d0e9ac402.jpg[/IMG][/URL] Bardzo często bywam w schronisku i znam jamnisię. Jako, że wiedziałam, iż Basia jest jamniczarą, powiedziałam jej o Kamie i poprosiłam by założyła wątek, bo sama mam adopcyjnych ponad 50. Jamnisia jest bardzo sympatyczną psiną, zawsze prędko podbiega do ludzi, cieszy się i merda ogonkiem. Zgadza się z psami w boksie.
  24. Chyba wiem, co jest przyczyną niepisania na forum. Tosia ma... sesję!
  25. O mój Boże, co za nieszczęście! :( Porobię mu później ogłoszenia, teraz niestety muszę opuścić komputer!
×
×
  • Create New...