Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='madzia828']śliczna:loveu::loveu: nie ma ona czegoś z flat coated retrievera:razz:[/quote] W takim razie zmienię tytuł wątku.
  2. [quote name='Wisełka']Żuczek jest taki piękny, a już 1a fota mnie po prostu rozbaja :p Ta psinka musi szybko znaleźć domek - K O N I E C Z N I E![/QUOTE] Wszyscy mamy taką nadzieję!
  3. [quote name='malawaszka']:multi::loveu: dopiero tutaj widać jak wygląda!!! - rewelacyjna jest!!! :loveu:[/QUOTE] A jaki ma wspaniały charakter! :loveu:
  4. [B][SIZE=4][COLOR=#0e3f21]Afra ma około półtora roku. Czeka w warmińsko-mazurskim schronisku już tak długo... Jest średnio-dużą, owczarkowatą sunią. Co ją wyróżnia? Może oczy? Może uszy? A może jest taka, jak pozostałych 200 potrzebujących psów? Zdjęcia z Afrą w roli głównej są zwykle nieciekawe, jako że znajduje się ona w boksie, w którym oprócz niej są inne,niesterylizowane suki, które widocznie rządzą.Dochodzi tam często do pogryzień, a nawet zagryzień, więc śpieszmy się z pomocą dla tego uroczego pieseczka.. [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Pracownicy schroniska mówią, że jest to spokojna sunia, a także, że bardzo lubi pieszczoty. Toleruje inne psy. Czworonogów takich, jak ona jest w schronie mnóstwo. Każdy tylko czeka na swoją szansę, na kogoś, kto odmieni im życie... [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Może Tobie właśnie Afra zapadnie w serce? [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Może obraz jej smutnych oczu nie da Ci pozostawić jej sprawy obojętnie? [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Może od dziś nie będziesz już tak do końca wolny... będziesz wciąż pod wpływem uroku tej ślicznej, psiej damy? [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]Ania-Rybc!a[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]GG 5722414[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][B]GSM 691364660[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/166/8bd845866324d890.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/158/a10fa89c614bee18.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/166/316900d4cd27f51c.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/158/56ea00633aa42941.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0e3f21][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/6533bb86b2b092b4.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/166/a44baefe01648bb3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/ae84e08f44dd2d35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/158/f921192ad7993d03.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Jomar']Pewnie, że popytam. Takie "wiejskie kundelki" są najładniejsze. Dzisiaj w Faktach pokazywali taką kundelkę sunię bardzo podobną tylko beżową, która całą noc ogrzewała małe dziecko, które się zgubiło w lesie i dzięki temu przeżyło. Ta suńka ma przynajmniej zapewniony byt, a nawet pomnik. Może ludzie zaczną inazcej patrzeć na takie niby nipozorne psiaki, bo to może obudzić jak coś się dzieje, ogrzać jak jest zimno.[/QUOTE] Tak, widziałam. Piękna, mądra suka.
  6. Wczoraj zgłosił się do mnie pan z Częstochowy, jednak nic z tego nie będzie.
  7. "Witam, Hasia powoli zadomawia się u nas. Powoli zaczyna rozumieć, że koty nie chcą się bawić. Ale agresji między nimi nie ma, raczej taka próba sił- hasia skacze do zabawy, koty machają łapami, Hasia odpuszcza. Ale generalnie jest dobrze. Hasia wyjada kocie jedzenie, koty Hasi- jak w rodzinie. Jedyne co Hasia je to Purina zmieszana z Darlingiem (niestety) z domieszką jedzenia z puszki (w pierwszej kolejności wyjada jedzenie "mokre", potem kolorowe kawałki Darlinga, a dopiero na samym końcu kawałki Puriny), uwielbia wędzone świńskie uszy i kości szpikowe. Na spacerach jest grzeczna, trochę ciągnie na smyczy, ale już nad tym pracujemy. Boi się przechodzić blisko ludzi, ale nad tym też pracujemy. Prosi o wyjście z domu (piszczy pod drzwiami), ale jak nie ma ochoty iść na spacer, a ja mam to nic z tego- zapiera się łapami i koniec). Jak do tej pory próbowałam pokazać Hasi najbliższą okolicę, ale jak tylko Hasia załatwi co ma załatwić na dworze, ciągnie jak oszalała do domu. Wczoraj w domu była cały wieczór i noc na smyczy, dzisiaj chodzi już bez. Strasznie lubi głaskanie, momentalnie przewraca się na plecy i wystawia brzuszek do drapania. Dzisiaj została wykąpana, ale z tego co widzę, będzie musiała zostać wykąpana jeszcze raz. Jednym słowem super psinka!"
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/158/e59a9ab66d48f3a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/166/a727f562183da0bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/166/56c92d4acec096f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/166/4ddde76e287b050b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/158/bb0d3db0234388f7.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='GrubbaRybba']Ja mogę zrobić allegro i alegratkę, ale potrzebowałabym trochę lepszych zdjęć. Na tych mało widać.[/QUOTE] Innymi narazie nie dysponuję.
  10. [quote name='hop!'] gdy się przestraszy np.: huku, to w ogóle nie ma o czym mówić - biegiem do domu [/quote] Mam ten sam problem, a najdziwniejsze jest to, że Zuza jest z nami od.. w sierpniu minie 5 lat! :crazyeye: I nic nie działa na nią, jak jest huk. Ucieka do domu, a jak jesteśmy gdzieś dalej, chowa się za mnie, zaczyna dyszeć, ciągnąć mnie na smyczy..
  11. O to możesz być spokojna :) Chyba, że sam znajdzie dom, tzn. ktoś go zaadoptuje bez mojej wiedzy. Wtedy zostanie mi myślenie, czy trafił dobrze..
  12. Popytam koleżanki które ze mną ostatnio były: może one uchwyciły Hexę.
  13. Pan już zrobił kojec?
  14. Już do adopcji, nie wygląda na starą, sympatyczna i średnia ;)
  15. [quote name='malawaszka']śliczna jest psinka!!! kurcze przydałyby się ładniejsze fotki - wiem jak o nie trudno wiem :placz:[/QUOTE] Postaram się, jak tylko będę mogła, obiecuję.
  16. [quote name='raffko']Izis- TY mądralo wiesz na pewno ,jak pracować z suniami, aby je nauczyć chodzić na smyczy-OPOWIEDZ mi jak tego dokonać...plllllllllllllllllis:crazyeye:[/QUOTE] Za każdym razem, gdy pociągną na smyczy stajesz i czekasz. Jak się uspokoją, dajesz przysmak. A jak ciągną mówisz stanowczo "noga" i stajesz.. I tak w kółko :) Zdjęcia będą jutro.
  17. [quote name='madzia828']ale ma sliczne oczka:loveu::loveu:[/QUOTE] A jaki ma śliczny charakterek! :loveu:
  18. [quote name='quasimodo']Rany, to w ogóle nie da się jej pomóc? Szkoda tak psinę zostawić bez pomocy? Może cos można dla niej zrobić? :shake:[/QUOTE] Jedyne co, to dom, albo chociaż tymczas.
  19. Bardzo się cieszę, Basiu. Na późniejszą niezapowiedzianą wizytę zabierz aparat. I wyślij mi zdjęcia z dzisiaj.
  20. [quote name='Jomar']Chcieć to ja bym chciała, ale niestety ta, która jest pilnuje kanapy i łóżka. Ja tylko kombinuję, jak przeprowadzić test na innego małego starszego psiaka (nie suczkę) na ew. tymczas. Niestety przez 9 godzin nie ma mnie w domu i nie wiem, jak ona się zachowa.[/QUOTE] Rozumiem.No cóż-trudno. Może ktoś z twoich znajomych, rodzina wyrazi chęć zaadoptowania Dosi? Popytasz ? Transport nie będzie problemem.
  21. Jestem w wielkim szoku! Dziękuję za sprawną akcję z ogłoszeniami. Widzę, że Żuczek podbił wasze serca- jesteście wielkie!
  22. [quote name='raffko']Zdjęcia bedom-i dziękuję rybcia, skorzystam z Twojej pomocy:oops:[/QUOTE] Nie ma za co. Dzisiaj był dla mnie szczęśliwy dzień. Dwie adopcje i pieniądze na spłacenie długu! ;) [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100414[/URL]
  23. [quote name='GrubbaRybba']Jakiej ona jest wielkości?[/quote] Odkąd ją pamiętam, to nie rośnie. Tu można porównać jej wielkość do jamnika: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/d2d4fbe19110c4be.jpg[/IMG][/URL] Jest drobna. :lol:
×
×
  • Create New...