-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Krzywogłówka w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3513/owowyt5.png[/IMG][/URL] Kolega i ulubione piszczące jajo :smile: [IMG]http://images13.fotosik.pl/53/44859524bd032bc1med.jpg[/IMG] Złapałam i co mi zrobisz ? [IMG]http://images29.fotosik.pl/70/3adf1cd6578c44ccmed.jpg[/IMG] Odpoczynek po zabawie [IMG]http://images25.fotosik.pl/69/5570d5a7fb380d60med.jpg[/IMG] A tak wyglądają stosunki z kotami [IMG]http://images28.fotosik.pl/69/dda6054ea79a95c9med.jpg[/IMG]
-
Era w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/8017/eraiq2.jpg[/IMG][/URL] Emi w nowym domu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5562/erako2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7104/era2jq0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7059/era3tt2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1253/era4on3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img87.imageshack.us/img87/599/era5yk3.jpg"]http://img87.imageshack.us/img87/599/era5yk3.jpg[/URL]
-
Bullka w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/124/904c4adb328f7e39.jpg[/IMG][/URL] I już w objęciach nowego pana: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/77/429e6dbea23f0a35.jpg[/IMG][/URL]
-
Nelson w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/7264/bingo2du2.jpg[/IMG][/URL] Nelson w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/72/9b42b572607c72b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/122/9289f40ffdc8b89d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Jagienka']A tak z ciekawości Rybcia, które z tych adopcji są to adopcje niemieckie??[/QUOTE] Wyłącznie ostatnia.
-
Iwop, wysyłam PW :) Pasuje wam piątek? A czy mógłby ktoś po Joko i Nutkę podjechać do Łomianek?
-
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']ja też coś dołoże;)[/QUOTE] Na Ciebie zawsze można liczyć :) Ile się dołożysz? -
Słuchajcie, transport zawsze jest, bo my wozimy psy, ale to jest wydatek 300zł. Jutrzejszy dzień odpada, ale piątek nam pasuje.
-
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
To ja jeszcze zrobiłam: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1055329.html[/URL] -
Fiszka- owczarek francuski BRIARD - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś wieści ? -
Lula w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3288/lula2nu3.jpg[/IMG][/URL] Na tymczasie: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9809/jedzneczka001em3.jpg[/IMG][/URL] W nowym domu: [IMG]http://farm2.static.flickr.com/1220/847334011_e4f0d8e3d2.jpg[/IMG] [IMG]http://farm2.static.flickr.com/1236/847333983_2b5ad0b5f8.jpg[/IMG] [IMG]http://farm2.static.flickr.com/1054/847333973_746f764f2a.jpg[/IMG]
-
Koka w schronisku: [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/7382/obraz024qv1.jpg[/IMG] Koka w nowym domu: Kokusia :loveu: [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/9789/cimg0472ch2.jpg[/IMG] Majeczka :loveu: i Kokusia :loveu: [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5954/cimg0476oh3.jpg[/IMG] Kokusia :loveu: i Majeczka :loveu: z ukochaną Pańcią (?) [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6793/cimg0485uh1.jpg[/IMG]
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Koki? -
Lila w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1908/lila2is2.jpg[/IMG][/URL] W nowym domu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6847/fotkidomowe064gt1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5808/fotkidomowe066fi2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4899/lilka21xs7.jpg[/IMG][/URL]
-
Pirat w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3120/wyelekkq5.png[/IMG][/URL] Pirat w nowym domu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5962/pict4131yk1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7494/pict4133ai9.jpg[/IMG][/URL]
-
Rudzia w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6067/rudziaoe4.png[/IMG][/URL] Rudzia w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/1/577acda973e9b642.jpg[/IMG][/URL]
-
Aszka w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/1918/luiserc8.gif[/IMG][/URL] Nika w nowym domu: [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/9979/jam079gi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/2646/jam207za1.jpg[/IMG] I razem: [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/9171/jam360jd5.jpg[/IMG]
-
Azja w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6880/rudasiostrakv5.png[/IMG][/URL] Lulu w nowym domu: [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/1971/jam308qg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6056/jam389gp5.jpg[/IMG]
-
Chcecie jeszcze? Kama w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/336bae2ba2fb7f4b.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/143/336bae2ba2fb7f4bmed.jpg[/IMG][/URL] Kama w nowym domu: [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/899/jam049uf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7541/jam050dm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/9784/jam143qb0.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tundra']Czy Rybc!a ma takie dobre adopcje? czy tez tak starannie je dopracowuje z kontrola poadopcyjna;)?[/quote] No, jak widać, złe nie są :) A kontrole są przedadopcyjne, potem ewentualnie poadopcyjne.
-
Jeśli Itske będzie jechać w najbliższym czasie do Wawy, to z pewnością zabierze i Joko i Nutkę, a jeśli nie: będzie trzeba zbierać 300zł na transport.. :(
-
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaaskaa_b']Poprosze również nr konta.[/QUOTE] Dziękuję, już wysyłam.