Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Z jakim tytułem mam zrobić przelew? Czy wystarczy wpisać jako odbiorcę Gabinet Wet. Felis?
  2. Jedź do weta. Sprawdź proszę w papierach od Murki kiedy miała badanie krwi. Jeżeli wet uzna za właściwe to zrób USG. Niech wet potwierdzi czy nadal należy kontynuować lek. Jeżeli tak to zamów a ja zrobię przelew. Nie mogę się do Ciebie dodzwonić.
  3. Mnie w komputerze otwierają się szybko.
  4. Też mi się wydaje, że to inny psiak ale wymagający natychmiastowej pomocy.
  5. Dziewczyny - nie kłóćcie się. Chyba jeszcze jeden kociak ze stadka czeka na dom no i czarna piękność ostatnio znaleziona. Asiu Alaskan - gratulacje. Marcelinka też pewno zadowolona.
  6. Ja tak uważam. I jestem kolejną osobą, która prosi, żebyś sobie odpuściła.
  7. Co za koszmar. Tyle czasu czekał a na koniec los z niego zadrwił. Jaaga - trzymajcie się.
  8. Smutne bardzo. Wyrazy współczucia.
  9. Samba nie wykazuje agresji do innych psiaków ale też nie zawiera z nimi bliższych znajomości. Tolu - bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć.
×
×
  • Create New...