Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Zrobiłam przelew na 500,00 zł w poczet rozliczenia za leczenie i pobyt Shili . Przez kilka dni nie będę miała dostępu do banku i do internetu.
  2. Dopiero przeczytałam Bardzo mi przykro. Aresku (*). Poproszę o numer konta to coś wpłacę.
  3. Zrobiłam przelew na 500,00 zł - 460,00 utrzymanie + 40,00 tabletki na apetyt. Kasia ma wkleić paragon.
  4. Podasz konto.
  5. Niestety nie mam dobrych wiadomości. Dzisiaj rano Samba odmówiła jedzenia i była apatyczna. Pojechała do weta, który stwierdził przepuklinę około odbytową i że stan suni nie pozwala na zrobienie operacji. Została pobrana krew i wyniki będą po południu . Wieczorem będzie zrobione USG. Najgorsze jest to, że po powrocie sunia nie miała już siły iść i musiała zostać zaniesiona do kojca.
×
×
  • Create New...