Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Psiak bez obroży i przy takiej drodze sam się nie znalazł. Podejrzewam, że ktoś go celowo zostawił. Samochody załatwiłyby sprawę gdyby nie Jagaa.
  2. Tego akurat nie musisz się obawiać. Na przeciętych oponach nie pojedziesz. Musimy wymyślić coś innego.
  3. Przelew na 565,00 zł zrobiony ( hotelowanie, weterynarz i fryzjer).
  4. Na koncie ZEA jest 200,00 zł . Czyli ja wpłacę 110 zł.
  5. Małgosiu - faktycznie niesamowita wiadomość. Udało się suni.
  6. Piksel jest bardzo trudnym psiakiem. Nie chodzi na smyczy. Myślę, że nie nadaje się do adopcji.
  7. Gratulacje. Mam nadzieję, że państwo popracują z nią.
  8. Zapraszam na bazarek dla Weny i Pikselka
  9. Zapraszamy na bazarek z roślinami. Dla Pikselka będzie 50% utargu.
  10. Zapraszamy na bazarek z roślinami dla zamojskich psiaków - Weny i Pikselka
  11. Zapraszamy na bazarek dla zamojskich psiaków
  12. Małgosiu - nie utrafisz. Są szczeniaki, które śpią do ósmej i dopiero wtedy chcą wyjść i takie, które wstają o piątej i natychmiast muszą wyjść. Ostatni mój szczeniak - dog niemiecki - jadł o 17:30 - 18:00 i wstawał jak myśmy wstawali. Czekała aż się ubiorę i nie załatwiała się w domu.
×
×
  • Create New...