Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Przepraszam za OFF . Nie mogę wysyłać PW. Czy mogłabym poprosić o nr telefonu do Murki w sprawie hoteliku .
  2. Jak ten czas leci . Pamiętam jak odbierałam ją w kontenerku w Łomiankach . Moja mama ciagle pyta się co słychać u suni .
  3. Jeżeli nie znajdziecie nikogo przed Świętami to po 26 grudnia mogę pojechać . Chętnie zabiore kogoś bardziej doświadczonego .
  4. Czy wiadomo co się im przytrafiło? Dziwna historia .
  5. Takim to się powodzi . I słusznie !!!!!!!
  6. Przepraszam za off . Muszę pilnie skontactować się z Agnieszką Co. Czy mogę poprosić o numer telefonu na PW . Moj telefon 0-600 953 938 . Pozdrawiam .
  7. Może napisz do kasik wawa . Ona chyba ma najbliżej . Jeżeli nie będzie mogła to ja pojadę ale nie wcześniej niż 1 grudnia .
  8. Szczeniaki śliczne . Szkoda ,że nie mieszkam w domu z ogrodem . No i cieszę się że Lincoln ma sie dobrze .
  9. Przepraszam za off . Mam problemy z wysyłaniem PW a pilnie muszę się skontaktować z _bubu_. Czy mogłybyście wysłac mi na PW telefon do Beaty .Pozdrawiam .
  10. Niestety jest to kolejny sprawa gdzie dom tymczasowy zatrzymuje psiaka pomimo wcześniejszych ustaleń . Tak się nie robi. Jeżeli już stało się i DT się zakochał to sami powinni odpowiednio wcześniej zadzwonić do Emilki i powiedzieć jej o tym .Szkoda ,że trafiło to na bardzo młodą osobę . Mogę tylko zadeklarować ,że jeżeli Emilka znajdzie jakiegoś pieska w okolicach Warszawy to ja zawiozę go do Białegostoku .
  11. Ja też po cichu kibicowałam Wigorkowi . Ale fajnie ,że już w domu .
  12. Niestety nie mogę dać 100zł ale mogę założyć tę kwotę . Mam nadzieję ,że się uda zebrać później . Czy można negocjować kwotę ze schroniskiem ? 100zł to bardzo dużo jak za kundelka .
  13. Może ktoś jest zalogowany na Miau. Śliczna koteczka .
  14. Przepraszam za off - Aniu nie mam do Ciebie telefonu a nie mogę wysyłać PW . Wyślij mi proszę PW lub mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Mój numer telefonu 0-600 953 938 .
  15. Ludzie są kompletnie nieodpowiedzialni .
  16. Jaka śliczna mordeczka .
  17. To ostatnie zdjęcie jest bardzo fajne .
  18. Niestety w sobotę pracuję od 7.30 .
×
×
  • Create New...