Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Jak miło zobaczyć Sonię w dziale W NOWYM DOMU .
  2. Śliczna dziewczynka i na dodatek ma szczęście ,że trafiła pod dobre skrzydła Malagos .
  3. Dogi nigdy nie lubią być same na zewnątrz. Z "ludziem" to i owszem . Czy pamiętasz ,że niedługo minie rok jak Saba trafiła do Was ? Pozdrawiam .
  4. Kotów w zasadzie nie gania .Czasami tylko o tym zapomina ale można ją zawsze odwołać . Nie ma natomiast siły ,która zakazałaby gonienia wiewiórek . W naszym parku jest dużo wiewiórek .
  5. Niestety to prawda . Panna chodzi dostojnie na spacerze i tylko wiewiórki mobilizują ją do galopu . Wygląda to strasznie śmiesznie .
  6. Wróciłam na wątek Soni po długiej nieobecności i ogromnie się cieszę ,że sunia jest poza schroniskiem . W pewnym momencie myślałam ,że jej już nie ma . Besiu w jakiej dzielnicy mieszkasz . Chętnie spotkałabym się z Tobą i z Sonią na spacerze . Pozdrawiam .
  7. Bardzo dziękuję za zdjęcia . Bardzo mi było miło spotkać się ponownie.
  8. Ja tez dopiero dzisiaj tu trafilam .
  9. Bardzo dziękuję Małgosi i Tomkowi .Imprezka super .Miło mi było poznać osobiście pozostałych dogomaniaków .
  10. Napisz coś więcej o nowym domu Dudusia.
  11. Jamniczka .... ?. Że też nie doczytałam się . Tylko co robią te stojące uszy na widok wiewiórki ?.
  12. Amber ma się coraz lepiej. Ostatnio byłyśmy u mojej koleżanki na działce ii Amber zaczęła pilnować terenu . Rola stróża tak jej się spodobała ,że zaczyna warczeć na obcych wchodzących na jej teren . A na początku była taka spokojna i miła dla wszystkich .
  13. Szwy można usuwać po 10 dniach . Dziewczynki śliczne i wyglądają na zadowolone .
  14. I jak tu nie mówić ,że uroda i młodość pomagają w życiu . Dopiero teraz trafiłam na ten wątek . Super psinka .
  15. Niestety w sobotę mam ślub . Mam nadzieję ,że w niedzielę przyjadę . Bardzo fajny pomysł .
  16. Z Lusi to się zrobił malutki tłuścioszek .
  17. Znalazłam dopiero dzisiaj ten wątek i przeczytałam cały od pierwszej strony . Wcześniej czytałam wątek Misia . Zosiu jesteś wspaniałą dziewczyną a Twój ogród jest coraz piękniejszy. Pozdrawiam .
  18. Dobrze ,że ma zabieg już za sobą . Metamorfozy super . Isia teraz jest dużo ładniejsza . Zdjęcie " poschroniskowe " to przecież pierwsze chwile u Czarok i Medara.
  19. Ulka . Napisałam PW do Ciebie . Podaj numer telefonu . Napisz PW lub zadzwoń 0-600 953 938 .
  20. Nowe zdjęcia będą jak dorobię się aparatu cyfrowego lub znajdę kogoś chętnego kto do nas wpadnie i zrobi parę fotek . Na razie wygląda na to ,że Amber dorobi się wiejskiej " rezydencji " . Wreszcie będą prawdziwe spacery po polach a nie w miejskim parku .
  21. Bardzo dziękuję wszystkim ,którzy ogłaszali Amber . Nie wiem jak to się stało ,że nie było ani jednego telefonu . Nawet najgłupszego . To co pisałam o blokadzie połączeń przychodzących musi być prawdą . Mam tylko nadzieję ,że Amber przekierowywała je na inne psiaki .
  22. Prosimy o zmianę tytułu i przeniesienie do innego ,lepszego działu . Nie będziemy tu zajmować miejsca innym pieskom . Pewien Tłuścioszek zasiedział się w DT i zostaje na stałe :-o ;) .
  23. Teoretycznie Amber szuka domu ale w jej sprawie nie było ani jednego telefonu . Wygląda na to ,że założyła blokadę na połączenia przychodzące :mad: . Ponieważ nie znamy hasła do zniesienia blokady to ....... . No i trudno mówić o DT po takim zasiedzeniu :razz: .
×
×
  • Create New...