Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Małgosiu ., Nie mogę pisac PW . Broszurki zostaw u siebie . Odbiorę przy okazji . Jak znam życie to coś sobie na dogo znajdziesz ( np rudy kotek albo miły pudelekek ).
  2. Ona mi wygląda na mixa wyżła . Napisz do Tanitki .
  3. Chyba powinnyśmy się przenieść do innego działu . Ja nie mam psa tylko psokota . Amber poluje na myszy . Robi to dokładnie tak samo jak kot . Na szczęście dla myszy nie jest na tyle sprawna ,zeby zrobić krzywdę . Oczywiście myszy mamy w naszej wiejskiej "rezydencji " bo w Warszawie bym tego nie zniosła .
  4. Witamy nowego Pana Kropeczki . Czyżby imię zostało ? Mam nadzieję ,że od czasu do czasu możemy liczyć na wiadomości i zdjęcia . Dziękujemy za dom dla sunieczki . Pozdrowienia .
  5. SZkoda ,tylko ,że to my musimy o wszystkim myśleć a weterynarze nie . Ale to chyba wynika z faktu ,że więksość z nich nie lubi zwierząt i co ważniejsze nie ponosi konsekwencji za śmierć zwierzaka . Biedna sunieczka .
  6. Co słychać u Kropki ? Czy imię zostało ? . Nikt się nie cieszy a to taka ekspresowa adopcja . Emilko masz bardzo dobrą rekę
  7. Jak tam Kropka . Czy ewentualny dom zgadza się podpisać umowę adopcyjną .
  8. watek : [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6670878[/url]
  9. Słuchajcie - jest coś dziwnego . Wygląda na to ,że ta pani bierze również 2,5 miesięczną suczkę jamnika . Przeczytajcie również tamten wątek . Wygląda na to ,ze pani nie ma całymi dniami w domu . Kto w takim razie zajmie się szczeniaczkami .
  10. Witamy na forum . Fajnie ,że tak się suni udało . Czekamy na informcje i zdjęcia . Pozdrawiam
  11. :Cool!: :Cool!: :Cool!: :kciuki: :kciuki:
  12. To podrap za uszkiem wszystkie futrzaki za "szczególnym uwzględnieniem" Isi od Jo .
  13. Napiszcie do Bea1 . Ona ma super rękę do jamników . Sunia śliczna . Może jeszcze zrobić portretowe zdjęcia szczeniaków. No i imiona trzeba im wybrać .
  14. [quote name='tanitka'] Pies i ludzie przeszczęśliwi!!:loveu:[/quote] I tak zawsze powinno być .
  15. No i doczekała się Kropka swojego wątku . Teraz tylko potrzebny stały dom . Mam nadzieję ,że szczęście suni nie ominie i szybko znajdzie dom bo DT znalazła w iście ekspresowym tempie .
  16. Amber chyba w poprzednim wcieleniu była orzechem . Wiewiórki widzi z każdej odległości jakby miała lornetkę . Zagania je na drzewo a później ma tak zadowoloną minę ,że nie mam sumienia zabraniac jej tego . Będę musiała kupić worek orzechow ,żeby rudzielcom zrekompensować ten stes .
  17. No i gdzie te zdjęcia.
  18. Bardzo się cieszę . Pierwszym psem moich rodziców była suczka wyżła niemieckiego .
  19. Sunieczko nie goń kotków .:kciuki: :kciuki: :kciuki:
  20. Chcesz i masz . Zaraz znajdę jakiegoś przystojnego pana ( może rudego dla równowagi) i zaraz jesteśmy U Ciebie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .
  21. Jeżeli nic z tego domu nie wyjdzie to napiszcie do Bea1 . Ona jest nieprawdopodobna w znajdowaniu domów dla jamników . Tak samo jak Tanitka dla wyżłów .
×
×
  • Create New...