Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. [quote name='funia']halo .,nikt nie odwiedza dziewczynek????[/quote] Już wróciłam i się melduję .
  2. Rodzinka pokazuje się na 1 stronie.
  3. Podniosę maleństwo .
  4. Sunie się doczekały .Ja deklaruję 100 zł miesięcznie .
  5. Wpisuję się na wątek .
  6. Tutaj szybko trzeba zbierać pieniądze na płatny tymczas .
  7. Podajcie numer konta . Coś zawsze się wyskrobie .
  8. Zrób zdęcia tym szczeniorkom . W takim razie może ona pójdzie pierwsza . Wydaje się ,że zaczniemy od najbardziej adopcyjnej . A może zrobić oddzielny wątek dla niej i szczeniaków? Kto zna specjalistę od plakatów ?
  9. Mam wiadomości o suni . Była u weterynarza bo się drapała pomimo środka na pchły . Wszystko jest w porządku . Problemem były gruczoły okołoodbytowe . Teraz tylko szukam taniej sterylki .
  10. Ona pod tym parasolem wygląda jak gejsza .
  11. [quote name='stonka1125']dlaczego nikt nie zagląda do ślicznych panienek:-([/quote] Przykro to mówić ale one po prostu są kundelkami , nikt ich nie morduje etc. . Jak tylko będzie miejsce w hoteliku to jedna z nich będzie wyciągnięta . Cieszę sie ,że tu jesteś z nami .
  12. Napiszcie może do Luka1 . ona oferowała tymczas dla ON-ka z Radziejowic .Tamta sunia trafiła do Emir .
  13. sunie się pokazują - sa naprawde ładne .
  14. Sunia szuka domu na 1 stronie .
  15. Nie było mnie na dogo przezarę dni . Niestety mój domek nie zdecydował się na psiaka . Wzięli kotkę bo nie trzeba wychodzić na spacery . Czy Dobrusia jest nadal ze szczeniakami ?
  16. Niestety aparatu nadal nie mam .
  17. Ależ ten psiak wyładniał.
  18. Zmieńcie tytuł ,że szukamy DT lub wsparcia na hotel . Teraz najważniejsza jest sterylka . Deklaruję 30zł miesięcznie . Jeżeli wpłata byłaby za pośrednictwem AFN to moze znalazłabym jeszcze kogoś na wpłatę .
  19. Teraz mogę spokojnie napisać bo wszystko skończyło się dobrze . Amber mimo zabezpieczenia miała kleszcza i zachorowała na babesziozę . Na szczęście byłam uczulona na to ( pies mojej szefowej był własnie chory ) i byłyśmy u weta natychmiast . Wątroba i nerki nie zostały jeszcze zaatakowane . Teraz sunia jest już zdrowa .
  20. [quote name='Linssi']Moze do hoteliku zeby mogla spokojnie urodzic??? Bo na sterylke jest za pozno, skoro w takiej zaawansowanej ciazy sunia jest.[/quote] W Uciechowie otworzyli hotelik . Może tam przyjmą sunię ?
  21. Ja podziwiam Twój ogród i piesa ale po cichu .
×
×
  • Create New...