Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Czy Lola już wie ,że to była jej ostatnia noc w schronisku ?
  2. Świetnie . Tylko tytuł i dział zmieńcie . Tyle się sunia nacierpiała ,że dom jej się należy .
  3. Lola ...pakuj walizki i w drogę . Szukamy DS .
  4. Roan szuka domu .........
  5. Piękny foksik szuka domu .
  6. Finanse na razie tylko z mojej kieszeni . Mam nadzieję ,że sunia szybko znajdzie dom . Poszukam rzeczy na bazarek i zobaczymy .
  7. Lola ma załatwione miejsce w hotelu pod Warszawą . Najprawdopodobniej w czwartek wyprowadzi się z dotychczasowego "apartamentu" . Mam nadzieję ,że z nowymi zdjęciami szybko znajdzie dom .
  8. Już niedługo ...już za momencik .
  9. Niestety klatki nie mam . Jeżeli bedziecie potrzebować transportu to podaje swój telefon 0-600 953 938.
  10. Co z tym transportem ? Nie mam czasu czytać całości . Czy sunia byłaby w kontenerku ?
  11. Powodzenia Parysku .
  12. Powodzenia malutki . Ale miałeś szczęście ,że zostałeś zauważony na tej ulicy .
  13. Lola szuka domu na 1 stronie.
  14. Cieszę się ,że wszystko w miarę OK . Dopiero teraz przeczytałam prośbę o pomoc i ze strachem wchodziłam na wątek .
  15. Czekamy na relację spotkania z nową pańcią .
  16. Dziękuję . I pokazujemy się po kolei .
  17. Trzymam kciuki za powodzenie akcji.
  18. Czekam na informacje . Biedne psinki .
×
×
  • Create New...