Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. [quote name='basia0607']Nikt sie nie zainteresuje bidulką ?[/quote] Biedna sunia . Przydałoby sie zdjęcie całej sylwetki . Może to jest bordog .
  2. Trzymam kciuki za koteczkę .
  3. Sunie ida na 1 stronę . Czy Roxi ma swój własny wątek ?
  4. Czy Misia już sie pakuje ?
  5. Nawet nikt nie zajrzy , nowych zdjęć z pierwszych postów nie obejrzy :-( .
  6. Co słychać u Misia ? Po taką pięknotę to ludzie w kolejce powinni się ustawiać.
  7. Ale fajna sunia . Ludzie są okropni .
  8. Napisz do Czarodziejki . Ona bierze takie psiaki do płatnego DT . Może ma miejsce .
  9. [quote name='kaja555']Niezła ekipa DIF! :loveu:[/quote] Bardzo ładna ta ekipa .
  10. Tyle ładnych suczek i nikt do nich nie zagląda .
  11. Śliczny ten tymczasowicz .
  12. Nie bardzo podoba mi się brak wizyty przedadopcyjnej . Nie mam zaufania do takich domów .
  13. Gratuluję domku Zgrozi i trzymam kciuki za Myszkę .
  14. Maluchy na 1 stronę .
  15. Z Isiuni to zrobiła się całkiem solidna baba . Wszystkie zwierzaki wygrały los na loterii.
  16. [quote name='Tola']Roxi nadal w schronie, nie mamy transportu[/quote] A może za zwrot kosztów ktoś by pojechał ? I o jaką kwotę chodzi ?
  17. Trzymam kciuki . Z Gdańska jest brązowa1 . Może ona sprawdzi domek .
×
×
  • Create New...