Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. No to miejmy nadzieję ,że imię Pola przyniesie jej szczęście .
  2. Trzymam kciuki za sunię . I Roanowi chyba się spodobała .
  3. Podniosę ..........
  4. Jak już zakumplowała się z drugim psiaczkiem .
  5. Czy o suni wyżełce wiedzą Tanitka i Bigos . One mają dobrą rękę do wyżłów.
  6. Zgłaszam się na wątku Loli . Mam pytanie czy sunia jest po sterylizacji ?
  7. Jak duży to ma być kontenerek ?
  8. Czy maluch został zlokalizowany ?
  9. Dobrze ,że już bezpieczna .
  10. Sorry za off . Czy udało się Wam sprawdzić w schronisku czarno-rudą sunię .
  11. Napisz do Doddy z fundacji AST . Może ma domek dla takiej słodziaka .
  12. Piękny i ma szczęście ,że trafił na swojej drodze na dobrych ludzi .
  13. To taka mała psinka i jest oferta tymczasu . Ja zafunduję psiakowi szczepienie i odrobaczenie .
  14. Poproszę o numer konta .
  15. Ja mogłabym założyć na pierwszy miesiąc tymczasu byle taki znależć . Później mam nadzieję , moge dokładać 30-40zł miesięcznie .Trzeba też na cito pomyślec o tej maliźnie na ulicy .
  16. Otworzyłam skarpetkę . Kwota niestety bardzo mała .
  17. Mam nadzieję ,że ona tak to odczuwa. W każdym razie ma pełną michę , spacery no i odpowiednią porcję głaskania . Wadą jest ,że musi siedzieć sama w domu jak ja jestem w pracy . Ale muszę napisać ,że patrząc z mojej strony, jest psem idealnym .
  18. Na to pytanie to tylko Pati może odpowiedzieć . Ja mogłabym odebrać ale niestety nie każdego dnia . Jak będzie coś wiadomo to spróbujemy to zorganizować .
  19. [quote name='Tola']Spróbujemy w środę znależć małą; moze jeszcze jest...[/quote] Bardzo dziękuję .
  20. Pati mieszka gdzieś pod Warszawą . Poniewaz nie zawsze mam dostęp do netu podaję swój telefon 0-600 953 938 . Jeżeli transport będzie płatny do daj mi znać to zrobię przelew .
  21. Kolejne miesiące płyną i Amber mam nadzieję ,że nie pamięta schroniskowego losu . Patrząc na jej zachowanie można by przypuszczać ,że od urodzin mieszkała w dużym mieście . Jedyna rzecz ,której się naprawdę obawia to moment podchodzenia z kimś do samochodu. Musiał ją ktoś obcy wsadzić do samochodu i później wyrzucić . Szkoda że psy nie umieją mówić .
×
×
  • Create New...