Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. [quote name='funia']to dawaj mu te laseczki,myślę że teściowa wie z kim się zadaje..[/quote] Trzymam kciuki i czekam na wybór . Cze macie jakąś naprawde malutką suczkę . Mam na oku jeden dom , który zastanawia się nad przyjęciem nowego domownika .
  2. Nie wchodziłam na dogo przez parę dni bo moja sunia miała babesziozę . Domek bardzo mi się podobał . A najważniejsze ,że suni państwo się podobali . No i najważniejsze - Kiki od niedzieli grzeje dupkę w nowym domu :loveu:. Mieszka w Warszawie na Woli . Mam wiadomości ,że jest wszystko w porządku . Nawet już zaszczekała jak ktoś szedł na klatce schodowej . Podobno starannie omija swoje posłanko . Fotel i kanapa są w użyciu . Mam nadzieje ,że wszystko będzie dobrze . Trzymajcie kciuki . Jak na razie to chyba rekord adopcji :multi:. Dziękujemy za ogłoszenia :Rose:
  3. Juz z panią rozmawiałam . Zadzwonimy wieczorem .
  4. Biedny psiak . Faktycznie - co za ludzie . Dajcie ich na Czarne Kwiatki.
  5. Był pierwszy telefon . Pani ma dzisiaj podjechać do Pati i zobaczyć sunie .
  6. [quote name='gamoń']A to zdjęcie tej zaginionej suni -Henryszew okolice Żyrardowa Zuzia [URL="http://javascript<b></b>:displayWindow('./download.php?id=2360',788,601)"][IMG]http://www.zaginionepsy.waw.pl/files/thumbs/t_ogloszenie21_856.jpg[/IMG][/URL] Sprawdźcie telefonicznie .Moim zdaniem podobna.Pani bardzo za nią tęskni.[/quote] Zadzwoniłam do Zuzanna11 bo ona znalazła czarna jamniczkę . Sunia juz znalazła dom ale jezeli to ta to powinna wrócić do domu .
  7. Trzymamy ....
  8. Ta sunia nie jest wcale taka maleńka . Pati zrób jej zdjęcie w całości . To naprawdę bardzo ważne . Czy mozesz być jako kontakt w ogłoszeniach . Jeżeli tak to wyślij namiary do Fizi ( mail i telefon ) i do mnie ( mail).
  9. A czy z Lolitką ( Kiki ) sie zaznajomił ?
  10. Nikt do nas nie zagląda . Czy naprawdę nie ma przyszłości dla nas.
  11. Zmień może tytuł i wpisz prośbę o allegro i bannerek .
  12. Nie miałam dostępu do dogo . Sunie się pokazują . Napiszcie mi ile oczywiscie w przybliżeniu waży najmniejsza sunia .
  13. Zrób proszę co możesz . Zdjęcie całej sylwetki dodamy jak Pati je zrobi . Dopisz tylko ,że sunia będzie wysterylizowana.
  14. Przelew poszedł w zeszłym tygodniu . mam nadzieję ,że już dotarł.
  15. Ważne jest poszukanie domu . Fizia czy możesz jej zrobić allegro .
  16. Wczoraj nie można było wejść na dogo . Pokazuj się psinko . Sunia lubi koty ,jest miła ,bardzo szybko się przywiązuje . Czy ktoś mógłby zrobić allegro ?
  17. [quote name='lavinia']jaka cudna buldozia mordka :-)[/quote] Podaj mi proszę telefon do siebie na PW.
  18. Spokojnie - Izi było ładne . Myślę ,że i tak nowy własciciel zmieni imię . To co jest teraz ważne to ruszyć z ogłoszeniami . Portretowe zdjęcie już mamy . Teraz tylko całą sylwetkę , może w towarzystwie kota i szukamy domu.
  19. Zdjęcia super . Zrób jej proszę zdjęcie całej sylwetki ,żeby można było pokazać jej wielkość . Izi ładnie , ja myślałam o Kiki .
  20. Jak tam po kąpieli i jak minęła nocka .
  21. Lola to bardzo ciekawska suczka . W samochodzie wyglądała sobie przez okno . Póżniej położyła się i jak do niej coś mówiłam to merdała ogonkiem .Bardzo kontaktowa suczka . Na zdjęciu wydawała sie mniejsza niż jest w rzeczywistości . Zdjęcia zrobi Pati po kąpieli . Z nowymi zdjęciami ruszymy z ogłoszeniami .
  22. Trzymam kciuki .
×
×
  • Create New...