[quote name='stonka1125']dlaczego nikt nie zagląda do ślicznych panienek:-([/quote]
Przykro to mówić ale one po prostu są kundelkami , nikt ich nie morduje etc. . Jak tylko będzie miejsce w hoteliku to jedna z nich będzie wyciągnięta . Cieszę sie ,że tu jesteś z nami .