Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Fajna " malutka". Może szybciej znajdzie DS od Nemo i Rzepika.
  2. Ja nie jestem na OLX. Nie widzę takiego okienka. Mogę przelać pieniądze osobie, która wyróżni.
  3. Jeżeli możesz to wyróżnij proszę. Jak podasz kwotę to zaraz przeleję kasę.
  4. Też zastanawiam się skąd takie psiaki biorą się w miejscowości Malagos.
  5. Na konto Rzepika dotarły kolejne wpłaty od agat21, elficzkowej i jej siostry, Mariusza pp i limonki80 ( mari23 i Ona03) Bardzo dziekujemy. Rzepik ma u mnie 625,16
  6. Rozi - tym razem się z Tobą nie zgadzam. Nie nękamy pani. Dla p. Jurka bezdomne zwierzaki były ważne tak samo jak dla nas. Był przez nas doceniany i lubiany.
×
×
  • Create New...