Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Rzepik zostawił swojej następczyni 55,16 zł Bardzo serdecznie dziękujemy darczyńcom, dzięki którym Rzepik mógł spokojnie zaczekać na dom u Jaagi.
  2. Na Rzepika nie ale gdybyś mogła przekazać swoją deklarację na sunię, która przyjedzie na jego miejsce to byłoby wspaniale.
  3. Wyślij do mnie SMS a ja napiszę do Jagny. Do Ciebie nie można wysłać PW. Albo masz zapchaną skrzynkę albo wyłączoną możliwość wysyłania PW.
  4. Odbiór osobisty razem z Aldrumką. Numer konta taki jak zwykle?
  5. Ja nie dostałam jeszcze rozliczenia.
  6. Poproszę jeszcze 1 opakowanie 250 gramów. Zaraz zapłacę za 3. Ten sam numer konta co zwykle?
  7. Zapraszamy.
  8. Dzięki ale podobała mi się ta bo była bardzo prosta. Tych toreb, koszyków i mis do robótek mam bardzo dużo. Może to i dobrze, że trafiła do kogoś innego.
  9. Jakoś się umówimy. Poproszę 2 opakowania po 250 gramów.
×
×
  • Create New...