tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ja też dostałam tego maila, dobrze że jakiś psiak dostał dobry dom, bedę ogłaszać też Fruzię. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Transport zawsze jakoś bysmy zorganizowały, najwyżej byłby łączony. Jak skończy sie wyróznione ogłoszenie na gumtree warszawa to zainwestuję i zrobie Dorci jeszcze takie ogłoszenie na gumtree kraków:) -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Kurcze we wtorek kończy się wyróżnione gumtree warszawa Dorci, miałam nadzieje ze ktoś zadzwoni:( Mam dużo psiaków do ogłaszania i następne wyróznione chciałam zrobic innym żeby tez miały szansę. Korusiowi sie udało przez wyróznione gumtree kraków, zaczynam sie zastanawiać czy by nie próbowac Dorci na Kraków ogłaszać... -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
I ja się z Tobą Omar w zupełności zgadzam, no i oczywiście mam nadzieje ze domek poczeka:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Jak rozmawiałam z behawiorystką o Diance i kotku u Pani Sylwi to radziła żeby absolutnie nie izolować, bawić, lub głaskać obydwoje w tym samaym czasie. No i niestety trzeba poczekać jak kotek oswoi się z Marmurkiem, moja Klementyna tez nie za bardzo toleruje nowe psiaki i jak mieliśmy tymczasowo Misiaczka to cały czas się chowała, myślę że niektórym kotkom potrzeba więcej czasu, ale w końcu się jakoś z psiakiem dogadają. Behawiorystka mówiła żeby nie zaprzyjaźniać na siłę. Trzymam mocno kciuki za powodzenie jutrzejszej wizyty:) -
Przyklejam się do ściany, patrzę ci w oczy-Sara już w domku w Działdowie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red jeszcze napisz prosze w jakim wieku jest sunia i jak ja nazwiemy do ogłoszeń? Kamilawa fajny banerek, dziękujemy:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Myślę że Lilith cały czas monitoruje adopcję Margosia i jak już będzie coś wiadomo to napisze na wątku. -
Wychudzony,poturbowany prawie BULMASTIF znalazł domRADOM!!!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Monia wejdź na wątek i napisz co myślisz:cool3: -
Wielkie dzięki Eliza że napisałas dobre wieści, ja własnie niedawno rozmawiałam z Red, która była przy adopcji Korusia, Państwo bardzo długo sie zastanawiali i tak jak napisała Eliza nie mieli serca żeby odprowadzic Korusia spowrotem do boksu. Red mówiła że to bardzo fajni, odpowiedzialni ludzie, ale sama napisze więcej wieczorem. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i że Koruś znalazł swój domek na zawsze:loveu: Eliza a może ja w takim razie jeśli byś chciała pomoge w ogłaszaniu Twojej suni, tylko podaj link do wątku:)
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Obawiam się Marzenka ze Bajbus ze wzgledu na podobieństwo do Dzidzi nie ma zdjęcia ze zbliżenia chyba że masz jeszcze jakieś fotki których nie wkleiłaś:) A co sie Dzidzi stało na pyszczku? -
Wychudzony,poturbowany prawie BULMASTIF znalazł domRADOM!!!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
dzisiaj dostałam zapytanie o Toro, pani pyta czy psiak zaprzyjaźniłby sie z kotkami bo ma dwie i czy jest możliwy transport bo mieszka w Muszynie. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Niesamowite te fotki, Omar powinnaś startować w konkursach fotograficznych. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
To czekam z niecierpliwością bo Dorcia ma jeszcze parę dni wyróznione gumtree warszawa to bym podmieniła fotki, jeśli pozostałe też są takie super jak ta którą wkleiłaś:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A jak myślisz czy któraś z nich nadawałaby się do jeżdżenia w koszyku rowerowym, tzn. czy by się zmieściła:)? Ale z Buby to się kawał psa zrobił czy ona juz taka zostanie czy może jeszcze bedzie rosła? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ja ogłaszam Asika, Milę, Bubę ( a może masz Marzenko jakies jej nowe fotki?) i szczeniaczki, robię im cały czas ogloszenia na cafeanimal, adopcjapsa i gumtree warszawa. Mam panią chętną na malutka sunię ale aż z Sosnowca, pani zgadza się na wizyte przedadopcyjną, ale sunia musi byc malutka bo ta pani ma zwyczaj jeździć na wycieczki rowerowe i chciałaby ją wozić w koszyczku na rowerze. Tak jeździła ze swoja poprzednią sunią, którą niestety musiała jakiś czas temu uśpić, sunia miała 18 lat i była schorowana. Marzenko a która sunią jest według Ciebie mniejsza Mila czy Fruzia vel Amelka? Marzenko czy to Ty jestes na zdjęciach z psiakami? Miło Cię zobaczyć:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
No nie znam nie znam, a chętnie bym poznała:)Ta pinczerowata. której fotki wklejałam to Mila:) a jest w takim razie chyba jeszcze jedna malutka. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Ja potrzebuje zdjęcia suni o imieniu Fruzia, bo p.Alina miała zapytanie o małe suczki z ogłoszenia i mam przesłac tej osobie zdjęcia Mili i Fruzi, a nie wiem kto to Fruzia:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
pewnie Marzenka wysyłaj, ja postaram się jak najszybciej powklejać, dzisiaj dogo nawet nieźle mi chodzi, zobaczymy jak długo. Mój mali: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]