Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Koosiek odnawiaj cały czas jak możesz bo teraz strasznie ciężko z domkami.
  2. [quote name='mmd']Zośka ma dom? Ale miło - to za przeproszeniem był wrzód na d... nie Sofia oczywiście:), tylko te jej finanse. A szczęście to Ty masz. Jak już coś się ustali z hotelem, to się dorzucę, ale nie wiem ile.[/QUOTE] Zośka ma super dom z tego co mi pisała Beata:) a domek znalazła z tego co wiem właśnie z ogłoszeń Beaty, ludzie sprawdzeni, przyjeźdżali do Sofii w odwiedziny zanim zdecydowali się na adopcję:) Z metra wczoraj podobno dzwoniło sporo osób, ale jak to bywa dużo się nie nadawało, jeśli by się trafiły jakies konkretne osoby Beata miała przekazać Doddy.
  3. Chodów nie mam niestety MMD ale czasem troszkę szczęścia:) Tylko że jak widac z tego Metra dzwonią niestety różni ludzie, ale na szczęście trafiają sie tez dobre domy więc robie te ogłoszenia i robię:) Sofia znalazła domek więc jak bedzie potrzeba to przekazuję moją deklarację 30 zł na Songo.
  4. Beatko bardzo sie cieszę i wielkie dzięki za wszystko co dla Sofii zrobiłaś:) No i dzięki za wczorajsze info:) Nawet nie potrafię wyrazic jak bardzo jestem wdzięczna Wam wszystkim dziewczyny za szansę jaką dzięki Wam dostała nasza radomianka:)Teraz z niecierpliwością czekam na fotki z domku.
  5. Wydrukowali mi dzisiaj Lady w Metrze:) po raz oklejny, może tym razem ktos sensowny się zgłosi... ogłoszenie Songo tez cały czas zamieszczam na cafeanimal - trzy razy na dobę. A tak poza tematem to może administratorzy dogomanii poradzą sie jakiegoś specjalisty co zrobic żeby forum nareszcie zaczęło działać tak jak trzeba...
  6. Może poproś Anetek tego pana o jakiś nr telefonu to pani Ala mogłaby zadzwonić i dobrze byłoby pogadać z panią Alą i wypytać o Bubę, ja mogę do niej jutro zadzwonić.
  7. Paros mysle że Rex i Kaja są najpilniejsze, ja cały czas ogłaszam Milę, Amelkę, szczeniaczki, Bobika i Asika, ale gdybys dała radę im także porobić jakies ogłoszenia to bedzie super. Bajbusowi przydałyby sie nowe fotki, Mtf gdyby p. Ala miała okazję mu je zrobic to byłoby super.
  8. Świetnie:) dzięki MMD i wielkie podziękowania dla Wuni:)
  9. Lilith ja też moge zadeklarować nie wiecej niż 10 zł miesięcznie, chyba że Sofia znajedzie domek wtedy przezucę swoją deklaracje na Songo.
  10. Bardzo się ciesze że Dorcia trafiła do tak dobrego, odpowiedzialnego domku, duuużo szczęścia malutka:)
  11. Tak jak rozmawiałyśmy Lilith najważniejsze żeby ich namówić na wizytę behawiorysty wtedy będziemy wiedziały na czym stoimy i czy Songo nadaje się do tego zeby szukac mu domu czy musi przejść szkolenie. Ale tak czy tak trzeba go cały czas ogłaszać bo lepiej jak to jakis potencjalny dom zgłosi sie do Ciebie niż jak oni coś wynajdą. Ja będę cały czas robić Songo wyróznione ogłoszenia na gumtree i cały czas bedę mu odnawiać na cafeanimal, juz raz jak był malutki wydrukowali mi go w Metrze to może i teraz się uda.
  12. [quote name='mmd']Lala jest ciemna, Bajbus jasny, Dzidzia jedzie do Olsztyna. Misiek jest ciemny i teraz to Lolek. Ja pierdziu, jak się nie zaplątałam, to jestem genialna :megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] Jesteś:):)
  13. Mi tez sie to zaczyna wydawac podejrzane zaraz sie okaże ze Songo nie tylko gryzie, ma chorobę lokomocyjną ale też niszczy w domu, szczeka non stop itd itp, przypomina mi sie historia Rokiego z naszego schronu który tez został zwrócony z adopcji bo podobno stawał sie agresywny, miał tyle szczęścia że bardzo szybko udało mu się znaleźć nowy dom i okazało się że to normalny, fajny, łagodny psiak. Tak właśnie może być i w tej sytuacji. Oby tylko Songo tez miał tyle szczęścia.
  14. Lala jest ciemna a Bajbus to ten psiak taki bardzo podobny do Dzidzi.
  15. Zrobiłam Songo wyróżnione ogłoszenie na gumtree warszawa.
  16. Wspaniale bardzo się cieszę że wszystko w porządku i wielkie dzięki KoWal za takie wieści:) i uściski dla Saruni:)
  17. No to świetnie Anetek, oby wiecej takich błedów, co oczywiście nie umniejsza Twojej zasługi:) AnnaA mówiła mi kiedyś że może czasem pomóc w transporcie psiaków na większe odległości, ona mieszka pod Kozienicami, może by poprosić, tylko zależy dokąd Ci państwo mogliby dojechać.
  18. Dzięki MMD:), na zdjęciach w Twoim ogłoszeniu są Lala, Dzidzia i na zbiorczym sunia z Dzidzią i Bajbusem, ale najważniejsze żeby ktoś się odezwał, wtedy mozna proponować te, które zostaną.
  19. Lilith to co mam robić wyróznione na Wawę czy Kraków? A to że to nie jest wina psa to oczywiste, psiak ma okres buntu i tyle a ludzie nie potrafią sobie z nim poradzić i to jest tylko i wyłacznie ich wina.
  20. Ale słodki ten Odynek i jaki szczęśliwy:loveu:
  21. Lilith ja zrobię dzisiaj wyróznione ogłoszenie na gumtree, tylko że ty robisz na wawę więc jak możesz to usuń to ogłoszenie bo nie wiem czy nie uznają tego za dubel i wtedy nie będę mogła zamieścić, chyba że wolisz żebym zrobiła wyróżnione na kraków? Tylko tak sie zastanawiam nawet jak ktos się zgłosi to co mu powiedzieć o Songo, że chcą go oddac bo gryzie? To raczej dobra reklama nie będzie a trzeba potencjalnych chętnych uświadomić.
  22. No i super bo Dorcia to super psiak:) A jakbyś miała jeszcze jakieś telefony Lilith to pamietaj prosze o psiakach z Augustowa, a ja tez mam dwie sunie z naszego schronu których jeszcze nawet nie zdązyłam poogłaszać, wiec psiaków chętnych na domki mnóstwo:( A co do tego mbanku, to chyba najprościej i najszybciej założyć konto w M1 bo tam mają taki jakby oddział, a potem juz wszystko przez neta mozna robić:) Piszę tak na wszelki wypadek gdyby jednak to spasowanie Ci nie wyszło:)
  23. No to fanie że Dorcia tak dobrze się czuje, zdrowiej malutka:) Lilith a może załóż sobie konto w mbanku, tam wszystko mozna robić online, u mnie to sie świetnie sprawdza i nie muszę juz jak wczesniej latac do banku. Za założenie i utrzymanie konta nic sie nie płaci więc mogłoby Ci ono słuzyć jako konto tylko do przelewów na psiaki.
  24. Przesłałam NiJaSe zdjęcia Lali i Amelki, napisała ze postara sie dzisiaj do tej pani wybrać, teraz czekamy:)
  25. Upss.. widze że na adopcjapsa też juz zrobiłas ogłoszenie no to poszukam gdzie by jeszcze można. A tak przy okazji to przez długie lata mieliśmy dwie sunie, dość duże każda z nich wazyła ok 35 kg. Kiedy były jeszcze podrostkami tak niespełna rocznymi to jedna z nich chapsnęła mnie w policzek kiedy leżala pod stołem, a ja tam wlazłam juz sama nie pamiętam po co, nie pamiętam czy się przestraszyła czy coś chciałam jej zabrać, w każdym razie nic mi się nie stało ale był to jednak atak, mimo to obie sunie przezyły u nas ponad 13 lat i już nigdy potem nic takiego sie nie powtórzyło. Nie bronie Songo ale młode psiaki maja czasem takie odbicia, może to młodzieńczy bunt i może warto dać psiakowi druga szansę oczywiście już na całkiem innych zasadach.
×
×
  • Create New...