Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Wielkie dzięki Lilith:) a ja skleroza zapomniałam wstawić linku do ogłoszeń o który prosiła Monday, juz sie poprawiam, choc pewnie nie bedzie długo aktywny, bo jutro znowu uaktualnię: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Slodkie-malenstwa-potrzebuja-domow-W0QQAdIdZ197268943[/URL] dzisiaj miałam parę zapytań na maila i jedno telefoniczne, ale narazie nic konkretnego.
  2. Ja ją ogłaszam i ma allegro u Lilith
  3. Przemek a jak nie chce Ci sie szukac na wątku fotek, to podaj maila a ja Ci podeślę zdjęcia szczeniaczków które są aktualnie do wzięcia od p.Ali:) Nie mam zdjęć tylko jednej nowej szczeniakowatej suni która jest od niedawna, syn p. Ali zrobił m.in. jej zdjęcia ale w jakiś niewiadomy sposób zaginęły u osoby która je przesyłała.
  4. kolejny wieczór Lady w schronie, ile ja bym dała żeby ona w końcu była w domu...
  5. tez nie rozumiem tego braku zainteresowania Akordzikiem, ale na pewno i on szybko do domku pójdzie, ogłaszany jest cały czas, a ja wklejam jego ogłoszenie na cafeanimal dwa razy dziennie.
  6. Też tak myslę, poróbcie wyróznione ogłoszenia na gumtree Cygankowi i często go wklejajcie na cafeanimal.
  7. [quote name='Monday']tula, wklej link do ogłoszeń dla Ptysia i Bezika... Będę robić im ogłoszenia.[/QUOTE] dzisiaj odnowię im ogłoszenia i zaraz potem wstawię link do któregoś, dzięki dziewczyny:)
  8. Monday wielkie dzięki, bo ja w pisaniu tekstów średnia jestem i sie już wogóle nie wyrabiam:)
  9. Red ostatnio miała straszne urwanie głowy i dlatego nie miała czasu wybrac się do tej pani, ja wydrukowałam i przekazałam Red fotki Akorda, Grety i Malty.
  10. Monia ja ją cały czas ogłaszam, cpyknij jej przy okazji więcej fotek jak będziesz mogła. Nie rozumiem dlaczego nikt sie Easy nie interesuje bo to śliczna sunia.
  11. Pralinka wczoraj pojechała, podobno bardzo fajni ludzie, pan pracuje w handlu zagranicznym, przez całe życie miał pieski. Pralinka zaczęła niestety trochę łysieć przy oczkach i p. Ala nie wie czy to jakies uczulnie czy nie nużyca, dzisiaj nowi Państwo suni mają z nia jechać do weta. Za jakis czas poprosimy kogos z Wawy o wizytę poadopcyjną. Dziewczyny trzeba intensytwnie ogłaszać Ptysia i Bezika bo rosną...
  12. A ja tak se czekam na teksty do ogłoszeń dla dziewczyn, a przy okazji wspomnę też o tekstach dla Marsa i Aresa:cool3::mad:
  13. Lilith to jak się umawiamy z ta kasą na wyróznione allegro Lady, mam Ci przelać czy jakoś podrzucić do domu?
  14. Zdjecia są de luxe:) chłopaki to prawdziwi modele, Marsik taki słodki a Ares to prawdziwy przystojniak:)
  15. Ale jest cudny:) zdjęcia fantastyczne, takie radosne jak Sebuś:)
  16. [quote name='lilith27']to ewentualnie AnnaA mogłaby Alę wspomóc karmą, która jej zostanie jesli ciotki of corsa nie mają nic przeciwko[/QUOTE] Ja oczywiście jestem "za" u p. Ali szczeniaczków sporo i karma na pewno sie bardzo przyda:)
  17. Dzisiaj dzwonił do mnie bardzo fajny pan z Warszawy zainteresowany Pralinką, rozmawiał z p.Alą i miał dziś przyjechac po malutką. Jutro zadzwonię do p.Ali i zapytam czy Pralinka pojechała:)
  18. Red kochana, stwórz jakieś piekne teksty dla Marko i Kaji, bo ja jutro wracam i chciałabym zacząć ogłaszać pięknotki:)
  19. [quote name='bico']wróciłam po Świętach, jakby co, to w sprawie wizyty przed adopcyjnej piszcie do mnie na pw, postaram się pomóc.[/QUOTE] Bico wielkie dzięki za to że się zjawiłaś i za chęc pomocy, niestety sprawa nieaktualna. Ten gość okazał sie jakimś idiotą.. Przepraszam że zawracałam Wam dziewczyny głowę..
  20. Mandarynka to taki słodki, wyrośnięty dzieciak:)
  21. Mi Red przekazała "trochę" plakatów, kawał dobrej roboty dziewczyny zrobiłyście. Jak tylko wrócę to bedę rozklejac w mojej okolicy czyli mniej więcej tam gdzie psiaka znalazłyście i na mieście też cos porozklejam.
  22. A ja Wam wszystkim chciałym życzyć wspaniałych, pogodnych i pełnych miłości Świąt a zwierzakom życzę aby szybciutko znalazly wymarzone domki:)
  23. Gajunia jest prześliczna:) psoci jak to maluch no i pewnie chce wszystkiego spróbować cwaniara:)
  24. Może do tych Mąkos to by dac jakiegos psiaka ze schronu, zawsze będzie tam miał lepiej niż w schronisku..
×
×
  • Create New...