tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Maleńka kupka nieszczęśćia - Radom-zostaje w dt na zawsze.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Własnie jak maleńka, Red kiedy jedziemy zrobić nowe fotki? -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
ale jak to plamki? łysieją mu te miejsca? a czy Pysio był odrobaczywiany? A Aniu jak był u Ciebie to nie zauważyłaś czy się gryzł po tych łapkach, bo może to na tle nerwowym, w końcu to duża zmiana dla niego.. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
to bardzo się cieszę, że malutka będzie miała domek, ona jest przesłodka:) Marzenuś wysyłaj proszę jak znajdziesz czas do znajomych na PW prośbę o głosowanie na p. Ale w ankiecie:):) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
super:):) wielkie dzięki Jaanna019:):) A co to za domek w Toruniu? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
na razie przytulisko p. Ali wygrywa, ale jeszcze kilka dni, ja cały czas piszę prośbę o głosowanie na Alę na wątkach i wysyłam prośby na PW, oby sie udało, dla Ali ta karma to byłaby wieeelka pomoc. -
Drop - wyżłowata piękność (Radom) - już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
A Drop dzisiaj jest znów w Metrze:):) -
babka nie daje sobie rady w życiu i już, smutne to bardzo, może ta wizyta w Pankracym i prośba o uśpienie suni to było wołanie o pomoc...dobrze że malutka tam trafiła a nie np do lecznic na Wolności. Beatko super że się tam wybrałaś, ja już mam fakturę za sterylke dzisiaj wyśle do Soemy, wczoraj nie piałam bo nie wiedziałam kiedy pojadę.
-
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To jest ten watek na temt karsivanu: http://www.dogomania.pl/threads/111323-karsivan wiele wpisów tam nie ma niestety ale można by popytać:) -
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lu_Gosiak tak sie zastanawiałam nad tym karsivanem bo już od dwóch wetów słyszałam średnio pochlebne opinie na jego temat, na dogo gdzieś jest też wątek dotyczący tego leku i osoby tam piszące polecają go raczej na problemy neurologiczne a nie na serce. Czy wet który badał Zulusa polecił konkretnie tylko ten lek? Ja podaję mojej Zuzi enarenal, dość dobrze się sprawdza, podobno jest też jakiś bardzo dobry lek, nie pamietam niestety nazwy ale jego koszt to ok 120 zł za opakowanie. Nie chcę się oczywiście wtrącać w zalecenia Waszego weta. -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie dam rady już małego ogłaszać, nie chcę sie podejmować bo i tak tego nie zrealizuję, może ktoś ogłasza mniej niż 30 zwierzaków i mógłby mu porobić ogłoszenia? -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę z dobrych wieści:) -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Widać że państwo kochają psiaki, szczęścia Pysiu:) -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata M']trzymam kciuki,żeby wszystko było ok![/QUOTE] Ja też bardzo mocno trzymam:) -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
tula replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL] -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[B]Ruszyła ankieta wybierająca wspólnego kandydata Dogomanii na KrakVet.[/B] [B]Bardzo Was proszę o głosowanie na [U]przytulisko Ali Orzechowskiej[/U], na razie głosujemy na dogomanii, każdy głos na wagę złota, u p.Ali sytuacja tragiczna:( Na wątku wystarczy zaznaczyć, które przytulisko wybieracie:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192567-Wyb%C3%B3r-kandydata-Dogomanii-na-KrakVet-wrzesie%C5%84-2010"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/1925...sie%C5%84-2010[/B][/COLOR][/URL]