tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Wyrzucona sunia w ciąży (Radom) -pojechała do super domku w Warszawie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Słodka mordeczka, a jakiej ona jest dokładnie wielkości? -
Smutny Teo z Radomia-teraz juz radosny Boryna-juz w nowym domku!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Rozleniwił nam się Borynka jednym słowem:evil_lol:, ale fajnie, że go odwiedzacie:lol: -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red wiesz, że nie musisz mnie o nic błagać:evil_lol: oczywiście ze zrobię ogłoszenia szczeniaczka. Tylko narazie zrobie kilka, a potem jak Wlodi cpyknie zdjecia to zrobię kolejne, bo jak mam potem edytować te wszystkie ogłoszenia to strasznie dużo czasu schodzi. No własnie jakieś fajne imię by sie przydało. -
Smutny Teo z Radomia-teraz juz radosny Boryna-juz w nowym domku!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Nie no Boryna to jak król sobie leży:lol: A sunia jaka słodka mordka:loveu: Z tego naszego zalęknionego Teosia, którego pracownik nie mógł wyciągnąć z boksu jak go zabierałyśmy bo psiak tak uciekał ze strachu, zrobił się wyluzowany, szczęśliwy pan na włościach. Dzięki Gallegro, fajnie tak poczytać jak się mają te nasze psiaki:lol: -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Dzięki Gallegro:lol: Wlodi mi napisał, że pewnie będzie w schronie w sobotę to zrobi nowe fotki. -
Super, wielkie dzięki:loveu:, to czekamy na informacje. Szkoda tylko, że sunia nie została wysterylizowana, wtedy miałybyśmy pewność, że nikt jej nie chce do rozmnażania.
-
Mała biała porzucona Sigma z nużycą - już w domku stałym!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Dodałam jeszcze Sigmusię na cafeanimal: [URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Sigma---mam-kilka-miesiecy--a-juz-tyle-wycierpialam,17106"]Sigma - mam kilka miesięcy, a już tyle wycierpiałam - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/URL] Oczywiście poprzednie ogłoszenia też jej uaktualniłam tak jak pisałam, wkleiłam linki w miejsce poprzednich w poście 45 na str.5. Na dniach znowu uaktualnię na gumtree i paru innych. -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Mimo, że wszystko to powiedziałaś mi Red przez telefon to dobrze jeszcze raz przeczytać, że Łatka ma duże szanse na wyzdrowienie. Teraz musimy zebrać pieniądze na operację, bo trzeba ją myśle jak najszybciej przeprowadzić. Tym bardziej zachęcam wszystkich do odwiedzania bazarku Łatki, musimy pomóc maleńkiej, a potem to już tylko domku szukać dla sunieczek:loveu: Wielkie dzięki dziewczyny, że zabrałyście Łateczkę na tą konsultację:) -
Wyrzucona sunia w ciąży (Radom) -pojechała do super domku w Warszawie!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Urocza ta sunieczka, oczywiście postaram sie zrobić jej ogłoszenia, ale faktycznie przydałoby się chociaż pare zdjęć. Chyba będę musiała ograniczyć liczbę dawanych ogłoszeń bo trochę nie wyrabiam:evil_lol: najwyżej będe dawała tylko na tych najpopularniejszych portalach. -
Dobrze by bylo gdyby ktoś się znalazł do sprawdzenia domku, bo ten pan znowu dzisiaj napisał do mnie maila, że czeka na odpowiedź. A jakie wątpliwości?
-
Radom-śliczna,duża Elza uratowana od śmierci głodowej nareszcie w domku!!!
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ja ślicznotce uaktualniłam ogłoszenia i dodałam parę nowych, aktualne linki wkleiłam w miejsce poprzednich w poście 56. -
Trzymam kciuki, właśnie od dwóch dni uaktualniam Majeczce i Elzie ogłoszenia, fajnie by było gdybym więcej już nie musiała podnosić ogłoszeń ślicznotki. Niestety w schronisku konia nie mamy i nie da się sprawdzić jak Maja reaguje:cool3::evil_lol: Ale taka stadnina to by było fajnie dla niej, pobiegałaby sobie, a tego napewno bardzo potrzebuje.
-
Murka-znaleziona w polu,pojechała do własnego domu
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A podobno miała mieszkać w budzie:evil_lol: Wspaniale, że dobrze Mureczce w nowym domku, mam nadzieję, że nowi Państwo suni bedą czasem pisać co u niej:loveu: -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Śliczny psiaczek, taki trochę rottkowaty. Już napisałam do Wlodiego, czy by mu nie zrobił kilku fotek, jak nie bedzie mógł w najbliższym czasie pojechać do schronu to jutro robię szczeniaczkowi ogłoszenia z tymi fotkami co są, a potem pozmieniam na nowe. -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Oczywiście ogłoszę szczeniaczka, ale powiem szczerze, że zdjęcia by sie lepsze przydały:cool3: bo na tych to go bardzo słabo widać. Może jak będziecie juto zabierać Łatke do weta to uda Wam się jakieś cpyknąć? Chyba, że Wlodi bedzie w najbliższych dniach w schronie i jakieś by zrobił? -
Poturbowana, bez oczka Milka (Radom) - już w swoim wymarzonym domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Milka to już taka prawdziwa pani na włościach:loveu: Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pani Krysi:loveu: No i czekam na fotki. -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Oj tak bardzo mocno:loveu: -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Czy jutro Łatka jedzie???[/quote] Może DORKA coś napisze bo to ona ma zabrać Łatkę do weta do Warszawy.