Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Słodka mordeczka, a jakiej ona jest dokładnie wielkości?
  2. Nic nie piszesz więc pewnie nadal cisza z ogłoszeń?:-(
  3. Rozleniwił nam się Borynka jednym słowem:evil_lol:, ale fajnie, że go odwiedzacie:lol:
  4. Red wiesz, że nie musisz mnie o nic błagać:evil_lol: oczywiście ze zrobię ogłoszenia szczeniaczka. Tylko narazie zrobie kilka, a potem jak Wlodi cpyknie zdjecia to zrobię kolejne, bo jak mam potem edytować te wszystkie ogłoszenia to strasznie dużo czasu schodzi. No własnie jakieś fajne imię by sie przydało.
  5. Nie no Boryna to jak król sobie leży:lol: A sunia jaka słodka mordka:loveu: Z tego naszego zalęknionego Teosia, którego pracownik nie mógł wyciągnąć z boksu jak go zabierałyśmy bo psiak tak uciekał ze strachu, zrobił się wyluzowany, szczęśliwy pan na włościach. Dzięki Gallegro, fajnie tak poczytać jak się mają te nasze psiaki:lol:
  6. Dzięki Gallegro:lol: Wlodi mi napisał, że pewnie będzie w schronie w sobotę to zrobi nowe fotki.
  7. Super, wielkie dzięki:loveu:, to czekamy na informacje. Szkoda tylko, że sunia nie została wysterylizowana, wtedy miałybyśmy pewność, że nikt jej nie chce do rozmnażania.
  8. Dodałam jeszcze Sigmusię na cafeanimal: [URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Sigma---mam-kilka-miesiecy--a-juz-tyle-wycierpialam,17106"]Sigma - mam kilka miesięcy, a już tyle wycierpiałam - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/URL] Oczywiście poprzednie ogłoszenia też jej uaktualniłam tak jak pisałam, wkleiłam linki w miejsce poprzednich w poście 45 na str.5. Na dniach znowu uaktualnię na gumtree i paru innych.
  9. Mimo, że wszystko to powiedziałaś mi Red przez telefon to dobrze jeszcze raz przeczytać, że Łatka ma duże szanse na wyzdrowienie. Teraz musimy zebrać pieniądze na operację, bo trzeba ją myśle jak najszybciej przeprowadzić. Tym bardziej zachęcam wszystkich do odwiedzania bazarku Łatki, musimy pomóc maleńkiej, a potem to już tylko domku szukać dla sunieczek:loveu: Wielkie dzięki dziewczyny, że zabrałyście Łateczkę na tą konsultację:)
  10. Urocza ta sunieczka, oczywiście postaram sie zrobić jej ogłoszenia, ale faktycznie przydałoby się chociaż pare zdjęć. Chyba będę musiała ograniczyć liczbę dawanych ogłoszeń bo trochę nie wyrabiam:evil_lol: najwyżej będe dawała tylko na tych najpopularniejszych portalach.
  11. Szkoda:-(, ale może jeszcze zadzwoni:roll:, ja w każdym razie będę Majeczce odnawiać ogłoszenia do skutku.
  12. Maja ma oczywiście aktualne ogłoszenia, są w poście 33 na str 4, wkleiłam linki w miejsce poprzednich.
  13. Dobrze by bylo gdyby ktoś się znalazł do sprawdzenia domku, bo ten pan znowu dzisiaj napisał do mnie maila, że czeka na odpowiedź. A jakie wątpliwości?
  14. Zrobiłam Murzynkowi na eoferty wyróżnione ogłoszenie.
  15. Ja ślicznotce uaktualniłam ogłoszenia i dodałam parę nowych, aktualne linki wkleiłam w miejsce poprzednich w poście 56.
  16. Trzymam kciuki, właśnie od dwóch dni uaktualniam Majeczce i Elzie ogłoszenia, fajnie by było gdybym więcej już nie musiała podnosić ogłoszeń ślicznotki. Niestety w schronisku konia nie mamy i nie da się sprawdzić jak Maja reaguje:cool3::evil_lol: Ale taka stadnina to by było fajnie dla niej, pobiegałaby sobie, a tego napewno bardzo potrzebuje.
  17. A podobno miała mieszkać w budzie:evil_lol: Wspaniale, że dobrze Mureczce w nowym domku, mam nadzieję, że nowi Państwo suni bedą czasem pisać co u niej:loveu:
  18. Śliczny psiaczek, taki trochę rottkowaty. Już napisałam do Wlodiego, czy by mu nie zrobił kilku fotek, jak nie bedzie mógł w najbliższym czasie pojechać do schronu to jutro robię szczeniaczkowi ogłoszenia z tymi fotkami co są, a potem pozmieniam na nowe.
  19. Oczywiście ogłoszę szczeniaczka, ale powiem szczerze, że zdjęcia by sie lepsze przydały:cool3: bo na tych to go bardzo słabo widać. Może jak będziecie juto zabierać Łatke do weta to uda Wam się jakieś cpyknąć? Chyba, że Wlodi bedzie w najbliższych dniach w schronie i jakieś by zrobił?
  20. Bardzo się cieszę, że Milka to już taka prawdziwa pani na włościach:loveu: Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pani Krysi:loveu: No i czekam na fotki.
  21. Oj tak bardzo mocno:loveu:
  22. Mam nadzieję, że Molly już nie ucieka do tego babsztyla.
  23. [quote name='Monday']Czy jutro Łatka jedzie???[/quote] Może DORKA coś napisze bo to ona ma zabrać Łatkę do weta do Warszawy.
×
×
  • Create New...