Tak on leczy moje psiaki odkąd jeszcze pracował jako wet w schronisku, a było to baardzo dawno temu, jeszcze w poprzednim miejscu. Wiele razy przyjeżdżał do nas do domu jak była taka potrzeba i nadal przyjeżdża. Mojej kocicy po operacji w Warszawie na SGGW przyjeżdzał dawać srodki przeciwbólowe i antybiotyki codziennie przez kilka dni, włącznie z niedzielą.