-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Dobermania replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img463.imageshack.us/img463/2990/361az2.jpg[/IMG] Jeeezu, jak on się świeci!:crazyeye: A co to!:mad: :mad: :mad: Negruś niekastrowany:cool3: :cool3: :cool3:? Ale ma jaaajka:-o Mój to miał takiemalutki i tylko jedno:oops: :oops: :oops: I pan weterynarz się z niego śmiał, że jednojajeczny:placz: :eviltong: Jaaak ja Ci zazdroszczę, że masz trzy psy!!! I cały czas chciałam spytać, jak to Ci się udaje, że trzy samce się dogadują... I Azuś dominuje nad Hasankiem? A Negro? Gdzie jest w sforowej hierarchii? Mój to nie toleruje samców:shake: I Negrunio tak słodziutko śpi!!! :loveu: :loveu: :loveu: Podobnie do mojego jelonka:D:cool3: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Dobermania replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Oooj, Dobciu, dawno mnie tu u Was nie było:oops: :oops: :oops: Mam nadzieję, że mi wybaczycie:cool3:, ale mam tymczasowicza - chorego szczeniaczka. Widzę, że Ci się stadko powiększyło:cool3: :cool3: :cool3: Zaraz doczytam, co i jak. Fajnie:multi: :multi: :multi: -
Zadarty Nosek ma nowy dom i nowe imię! <333333
Dobermania replied to Dobermania's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, Fono, za podniesienie:) A TERAZ UWAGA, UWAGA, WIELKA GRATKA!!! SALMEK Z KACPREM!!! Maćko, możesz wkleić na Allegro, chyba że nie da się edytować - wtedy w kolejnej. [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44684.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44683.jpg[/IMG] Ciasno, nie-ciasno, w kupie raźniej!:cool3: :cool3: :cool3: -
Na początek, oczywiście, mój Hrabia:cool3: :cool3: :cool3: Choć to ladies first;) Ale on kastrat, więc cicho:eviltong: [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44418.jpg[/url] Teraz niespodzianka - Salmuś (ten z Ostrowi Maz. u mnie tymczasowo) wraz z Kotem:loveu: :loveu: :loveu: [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44683.jpg[/url] [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44684.jpg[/url] A oto to Cuuudo, które znaleźliśmy koło naszego domu. Mama zrobiła z nim parę rundek po okolicy, w nadziei, że jego wspaniały nos zaprowadzi nas do jego domu... Cudo było niemiłosiernie odwodnione, fałd skóry podciągnięty stał tak kilkanaście sekund:shake: Myślałam, że będę z nim na ostry dyżur jechać i pod kroplówkę, ale na szczęście nie było tak źle. Rano, dzięki Bogu, wrócił do domku. Zakochałam się w Nim, moja mama zresztą też:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Moja mama, która tak nie lubi psów!!! Ale powiedziała, że "takiego psa to by mogła mieć" i przykro mi się zrobiło, bo przecież Lachsio to też złoty pies, który nic nie niszczy, toleruje koty i dzieci:shake: Ale nieważne, zobaczcie sami!!!: [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44618.jpg[/url] Jak wiadomo, cudze zawsze smaczne - na zdjęciu Cudo z kością Lachsa. Ma aksamitną sierść, spał ze mną w łóżku, ku niezadowoleniu mojej mamy, oczywiście, ale był taki wyziębiony i smutny, że nie miałam oporów (brudny też nie był, zresztą nawet gdyby był ubłocony, to bym go umyła i wzięła na łózko:loveu: :loveu: :loveu:) Kochany, kochany, kochany:loveu: :loveu: :loveu: [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44616.jpg[/url] [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44633.jpg[/url] [img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m1.gif[/img]
- 398 replies
-
[quote name='Estera']Dobremania! Pozdrowienia od Kacpra dla Kacpra, od Kacpra dla Lachsa, od Diunki dla Lachsa i od Diunki dla Kacpra ;) No i od Kacpra i Diunki dla Ciebie :loveu:[/quote] A no właśnie!:oops: :oops: :oops: Przepraszam - dla Ciebie też:D Aaa i jeszcze teraz doszedł mój tymczasowicz:cool3: :cool3: :cool3: Czyli jeszcze od Salmka dla Diunki, od Salmka dla Kacpra i od Salmka dla Ciebie:cool3: To i ja zaproszę do nas: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25406[/URL]
-
Ja też bardzo współczuję i składam kondolencje :calus: Chociaż wiem, że żadne słowa bólu po stracie psa nie zmniejszą... Wykonaj koniecznie sekcję (zachowałaś jego ciało?), wtedy będzie wiadomo, jaka była przyczyna zgodu i ew. błędy lekarskie...
-
Ooo, skoro ktoś tam się zarejestruje czy jak to tam się odbywa, to ja mam nieśmiałą prośbę:oops: - żeby wstawił mojego Salmonka - on też jest z Ostrowi, to jeden z tych czarnych klusek, w wątku zdjęcia i więcej informacji o jego zachowaniu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37154[/URL]
-
Zadarty Nosek ma nowy dom i nowe imię! <333333
Dobermania replied to Dobermania's topic in Już w nowym domu
Maćko kochana, dziękuję Ci pięknie!!! Przedłużaj aukcję do skutku! Ja dziś latałam cały dzień po mieście, rozwieszając ogłoszenia w sklepach zoologicznych i w mojej okolicy:cool3: - żeby móc Chudego odwiedzać, jakby co. Nie dam go w żadnym wypadku do innego miasta, chyba że któraś z dogomaniaczek zobowiąże się kontrolować od czasu do czasu warunki, w jakich będzie przebywał Chudziak. No i masz, Aro, odpowiedź:shake: :shake: :shake: On żre jak odkurzacz, robali już dawno nie ma, czasem zdarzy się biegunka, jak wciągnie jakiś ser z podłogi (:shake:), ale niebardzo tyje:/ Przecież to nie przez stres:shake: Rusza się, biega, fakt, ale je też dużo. Umówiona jestem z naszym kochanym panem wetem na czwartek, bo będziemy hurtowo załatwiać zwierzęta (to mi taniej wyjdzie:oops:, bo mama się już śmieje, że ja cały swój pokój na aukcjach wyprzedaję) - Kacpra, krew i EKG Lachsa, recepty na leki nasercowe, potem Salmon i ew. szczepienie, jeśli będzie zdrowy. Btw. założyłam Salmonowi skarpetę na AFN (tak to aluzja:cool3: :cool3: :cool3:). Boże, jak ja bym chciała, żeby on znalazł dobry domek! Już się mama na mnie krzywo patrzy, jak jej codziennie rano, zanim wyjdzie do pracy, wciskam zdjęcia Chudziaka, "żeby pokazała znajomym":p -
Kurde, Salmon też ma krzywicę:/:mad: :mad: :mad: Aja chciałąm tak bardzo wierzyć, że ma "po prostu dziwne łapki":placz: I kto go teraz adoptuje z tą krzywicą? :placz: :placz: :placz: Dajcie mi na PW znać, co to za surowica ma być, gdgt, Ty mówiłaś mojej mamie, że mały ma dostać, ale ja nie wiem, co mam powiedzieć wetowi - czy Salmek nie może być w taki razie szczepiony czy surowica może być podana razez ze szczep.? A i Aro, DAWAJ ZDJĘCIA!!!!:x:x:x:x:x:x:x:x I wątek Ogryzki jest?:mad:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Dobermania replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
www.akagera.pl Tam jest forum dobermaniaków (ja próbowałam się zarejestrowac ze trzy razy, ale drugi link nigdy nie dochodził:/) -
Zadarty Nosek ma nowy dom i nowe imię! <333333
Dobermania replied to Dobermania's topic in Już w nowym domu
Dokładnie!!! Ludzie są żałośni, ale to temat-rzeka:/ Szkoda tylko, że mój czas marnują i robią neipotrzebną nadzieję. Wkurzyłam się, bo spytała, odpisałam jej a ona nic! Czyli co, nie odpowiada jej? Ale nie napisałam nic odkrywczego - w sumie część już była na stronie. Nawet nie napisałam, że jeszcze jest na kwarantannie:/ Nic, co mogłoby zrazić, ale też nie kłamałam. Tacy ludzie mnie dobijają... Wydrukowałam te zdjęcia, ale o tym już pisałam i chyba z tego podniecenia zawiozę ciotce już jutro:cool3: :cool3: :cool3: -
Opowiedz, opowiedz, ja chętnie poczytam!!!:) No i miło wiedzieć, że nie jestem sama, jakkolwiek głupio to zabrzmi:) Fotki zara, robię porzadek w skrzynce, na moich aukcjach, no i muszę je zmniejszyć:eviltong: :eviltong: :eviltong:
- 398 replies
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Dobermania replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Bosz:/ Nie przebrnęłam przez wszystkie posty, ale czy dobka nie można dać na "Nadzieję dobermanna"? I na akagerę? -
Ooo, Gosiu, a czemu po sadach? Co się stało? Olu - Lachs miał taką minę, jak ja na widok ludzkich dzieci:D:D:D:D:D Postaram się dzisiaj wkleić zdjęcia tego rodowodowego tymczasowicza:)
- 398 replies
-
Zadarty Nosek ma nowy dom i nowe imię! <333333
Dobermania replied to Dobermania's topic in Już w nowym domu
Nie tylko obserwatora - jakaś kobieta... wysłała SMS (!!!) (zamiast zadzwonić:/, ale nieważne), żebym jej napisała coś więcej o Salmku, no to napisałam - i już nie odpisała. Takim ludziom serdecznie dziękujemy. Namawiam cały czas byłego męża mojej matki chrzestnej, oni szukają małego, gładkowłosego:) Już mu wydrukowałam najładniejsze zdjęcia wraz z łzawą historią:) Mam nadzieję, że się zdecydują! Trzymajcie kciuki, mocnoooo! Wolę oddać takiej znanej osobie, niż komuś z internetu, kto będzie jeszcze, nie daj Boże, z drugiego końca Polski... A tak to chociaż będę Salmusia widywać:) -
Cześć wszystkim:) Odpiszę potem, będą też zdjęcia, bo moja mama znalazła... rodowodowego psa!!!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: Jskiś kretyn go zgubił, na szczęście napisali mu nr tel. na obroży, więc zadzwoniłam. Potem wszystko opiszę. Nie wiem naprawdę, jak można tak posłusznego i ułożonego psa zgubić...:/ Ciekawe, czy dziecko też by zgubili! :angryy:
- 398 replies
-
Zadarty Nosek ma nowy dom i nowe imię! <333333
Dobermania replied to Dobermania's topic in Już w nowym domu
A ja nie wiem, jak Lucio wygląda :shake: Aro, to Ty jej jeszcze wątku nie założyłaś???:mad: :mad: :mad: Salmek własnie ryczy i podgryza Lachsa:D [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37154"][/URL] -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
Dobermania replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Ewciu, to wspaniała wiadomość!!!!! Czyli będziemy chodzić na spacery z trzema psami:))) Chyba że mój tymczasowicz skończy kwarantannę - wtedy z czterema:D -
Zadarty Nosek ma nowy dom i nowe imię! <333333
Dobermania replied to Dobermania's topic in Już w nowym domu
Dzięki wszystkim za podnoszenie i pomoc. No, Salmek sobie upodobał jeszcze nowiutkie panele w salonie:mad: :mad: :mad: Chociaż teraz już go pilnuję i jak tylko widzę, że zaczyna się tam kręcić i wypinać, to krzyczę "nie" i zanoszę go do kuchni, gdzie ma swój gazetkowy kącik i wylewnie chwalę, jak tylko tam zrobi:) Dziś w nocy dostał strasznej głupawki i bawił się piłką, buteleczką-gryzakiem, nawet Hrabiego obudził i męczył, więc ja też sobie nie pospałam:D Maćko - jak imageshack nie działa, to wklej z mojej galerii: [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44511.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44507.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44502.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44495.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44493.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44491.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44490.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44483.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44457.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SalmLx0.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/Salm3.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/Salm0.jpg[/URL]