Ależ to piękny piesio... Naprawdę trzeba go szybko stamtąd zabrać.. Ja mogę zadeklarować wpłtę stałą, ale niestety tylko 30,00 ( troszkę tych zwierzaków już mam na głowie, swoje własne też i niestety ostatnio kłopoty ze zdrowiem) Podnoszę ślicznego psiura i apel Cekinki, cioteczki help....:Help_2: