Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. i kawa na czczo (o ile możesz pić:))
  2. polecam ogórka kiszonego popić kefirkiem:) Ale to jak już lżejsze rzeczy nie pomogą:)
  3. a ja proszę o przypominaniu, gdybym zapomniała o deklaracji. CHyba, że juz konto pozostaje bez zmian i mogę sobie ustawić jako zlecenie stałe
  4. Oj....Ja juś nie mam siły pisać o codzienności. 7 psów i ZERO telefonów. Niedawno wykupiłam kolejne pakiety ogłoszeń i dalej martwa cisza. nie wiem już co mam robić. Pieniadze się skończą...Robię bazraki, żeby choś trochę kasy wpływało a nie tylko ubywało. Niemniej jednak jak widze ten zastój w adopcjach, to zaczynam się stresować, że zostanę z tymi psami do końca życia....
  5. Dzięki za informację:) Szczególnie tak dobrą:)
  6. Oby się chłopak nacieszył jeszcze trochę domkiem. Szkoda by było, żeby tak szybko odszedł.... Dobrze, że ma opiekę a nie schronisko
  7. Jakby na mnie wyskoczyl taki stwór znienacka, to bym zaczęła wrzeszczeć:), bo bym nie wiedziała co to:) Ale Mrówa robi furrorę w mnie w pracy takimi zdjęciami:)
  8. Nasz Młody też nie siedział pewnie ale za to na leżąco miał lepsze pole widzenia w spacerówce:)
  9. [quote name='3 x']już zapłacone ;) jako że jestem wzrokowiec to oprócz charakteru biorę pod uwagę wygląd więc Zorka jest brzydka i ma brodą a przede wszystkim jest za mała wiec musi miec dom w którym powyższe nie bedzie przeszkadzało ;)[/QUOTE] możesz ją utuczyć i będzie duża:) A brodę można obciąć:)
  10. to może szkoda kasy na ogłoszenia:)
  11. no właśnie już mi napisano o tym:) Proszę bardzo:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223330-Ciuchy-książki-filmy-biżuta-na-4DogS-do-25.02[/URL] i ZAPRASZAM:)
  12. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223330-Ciuchy-książki-filmy-biżuta-na-4DogS-do-25.02[/URL] A to łobuz jeden;)
  13. [INDENT]Nowy bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/222947-Piękny-komplet-biżuterii-na-4DogS-do-19.02./images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2233...4DogS-do-25.02"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2233...4DogS-do-25.02[/COLOR][/URL] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2636/dsc1494x.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6168/dsc1501ag.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3623/dsc1504n.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9149/dsc1513b.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8353/dsc1498kk.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
  14. [INDENT]Nowy bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/222947-Piękny-komplet-biżuterii-na-4DogS-do-19.02./images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2233...4DogS-do-25.02"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2233...4DogS-do-25.02[/COLOR][/URL] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2636/dsc1494x.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6168/dsc1501ag.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3623/dsc1504n.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9149/dsc1513b.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8353/dsc1498kk.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
  15. [INDENT]Nowy bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/222947-Piękny-komplet-biżuterii-na-4DogS-do-19.02./images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2233...4DogS-do-25.02"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2233...4DogS-do-25.02[/COLOR][/URL] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2636/dsc1494x.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6168/dsc1501ag.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3623/dsc1504n.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9149/dsc1513b.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8353/dsc1498kk.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
  16. [INDENT]Nowy bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/222947-Piękny-komplet-biżuterii-na-4DogS-do-19.02./images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2233...4DogS-do-25.02"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2233...4DogS-do-25.02[/COLOR][/URL] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2636/dsc1494x.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6168/dsc1501ag.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3623/dsc1504n.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9149/dsc1513b.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8353/dsc1498kk.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
  17. [INDENT]Nowy bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/222947-Piękny-komplet-biżuterii-na-4DogS-do-19.02./images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2233...4DogS-do-25.02"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2233...4DogS-do-25.02[/COLOR][/URL] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2636/dsc1494x.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6168/dsc1501ag.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3623/dsc1504n.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9149/dsc1513b.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8353/dsc1498kk.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
  18. [INDENT]Nowy bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/222947-Piękny-komplet-biżuterii-na-4DogS-do-19.02./images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2233...4DogS-do-25.02"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2233...4DogS-do-25.02[/COLOR][/URL] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2636/dsc1494x.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6168/dsc1501ag.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3623/dsc1504n.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9149/dsc1513b.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8353/dsc1498kk.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
  19. a co tam, się zareklamuję;) Co prawda sprzętu sportowego tu nie ma ale moze coś innego się wyszpera:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223330-Ciuchy-książki-filmy-biżuta-na-4DogS-do-25.02[/URL] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2636/dsc1494x.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6168/dsc1501ag.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3623/dsc1504n.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9149/dsc1513b.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8353/dsc1498kk.jpg[/IMG] ZAPRASZAM
  20. może i z brodą ale wdziękami do góry się pięknie prezentuje;) Jak rozumiem dzieci już nie chcą pieska? ;)
  21. i tutaj też jest kilka dziecięcych rzeczy;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223330-Ciuchy-książki-filmy-biżuta-na-4DogS-do-25.02[/URL]
  22. Ale dyskusja się wywiązała:) Wiecie, z tą służba zdrowia, to też kwestia szczęścia chyba Koło mnie w szpitalu skakali aż byłam zdziwiona...(dopiero potem w necie przeczytałam co to jest zespół HELLP;)) Nawet na dodatkową konsultację internista przyjechał i nie chcieli mnie ze szpitala wypuścić, dopiero zaczęłam naciskać i po 11 dniach wyszłam, niemal na własne życzenie. Na rehabilitację z maluszkiem ze wzmożonym napięciem mięśniowym tez się dostałam i do przychodni i do specjalistycznego szpitala. Fakt, trochę podzwoniłam i jeździłam na drugą stronę Wawy ale załatwiłam wszystko. Prywatna rehabilitantka była nastawiona na zarabianie głównie... A ja powinnam korzystać albo ze szpitala albo z przychodni ale miałam to w nosie. Wyszłam z założenia, że zanim NFZ cokolwiek "zajarzy" to my juz będziemy mieli sporo do przodu. W przychodni była super masażystka, świetny lekarz, który bez problemu dawał skierowania. Była za to beznadziejna rehabilitantka.Więc wyczaiłam szpital i tam mieliśmy super rehabilitantkę 3x w tyg. Można, tylko trzeba pogłówkować, pojeździć, poszukać, posłuchać wokół. Miałam beznadziejną lekarkę w przychodni, miała wsjo w du...Ale bez problemu wypisywała recepty i skierowania przez telefon, żeby sobie kolejki nie robić. Wiec do niej dzwoniłam jak coś potrzebowałam. Jak dziecko było chore, to szłam do drugiej, która rzeczywiście leczy. I teraz też mamy bardzo fajną, drobiazgową lekarkę w przychodni. Ostatnio nacięłam się na jej zły humor, bo już miała tłum a my chcieliśmy poza zapisanymi. Nabuczała ale nas przyjęła. I już w czasie wizyty było ok. CHyba dlatego, że się okazało, że nie zawracam jej d...katarkiem, tylko coś poważniejszego zaczyna się dziać. Zresztą, byłam u niej wcześniej, jest miła ale też ma prawo byc zmęczona. Czasami za dużo może oczekujemy albo poznajemy kogoś w kiepskich okolicznościach. Owszem, jak miałam czekać kilka m-cy na usg serca, to poszłam prywatnie. Ale jeśli pediatra nie widział problemu ze stawami biodrowymi, to sobie spokojnie czekałam do ortopedy.
  23. [quote name='karola&gacek']Podobno psy na BARFie nie jedzą kupek. Nawet jak na suchej karmie jadły to na surowym już im nie smakuje :)[/QUOTE] Podobno jak najedzą się żwaczy i innych atrakcyjnych śmierdzieli, to też flora bakteryjna się wzbogaca i nie chcą... Może żarły i żwacze i gó...na przemian:)
  24. Rety, jak ja kocham swoje dziecko:) Albo za głośno wrzeszczę i zastraszam albo to jest dobre dziecko:) U mnie metoda na fochy- przeczekać albo też walnąć focha:) Ostatnio trenujemy na tv. Arek ogląda baje i chce wtedy mieć spokój, bo OGLĄDA. Ale jak ja chcę oglądać, to oczywiście noe pozwala, bo musi czymś hałasować. Ostatnio zaczęłam tak Jemu robić ale był wściekły:) I tylko pytałam, czy fajnie Mu tak:) Ale generalnie u nas teraz nadszedł czas bajek, więc mam trochę więcej luzu A wiosną pójdziemy na podwórko, więc też będzie dobrze:)
  25. [quote name='Szarotka']Prawie jak dorszka.[/QUOTE] tiaaaa dorszka:) to mi się z samicą dorsza skojarzyło;) Poezja powiadasz. Kiedyś to poezja była, teraz proza życia jest, na poezję nie ma czasu:)
×
×
  • Create New...