-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
ludwa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Zapraszam po biżuterię znowu:smile: [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5852/obraz001rs.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7886/obraz002zs.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2520/obraz005ee.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222947-Piękny-komplet-biżuterii-na-4DogS-do-19.02"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2229...4DogS-do-19.02[/COLOR][/URL]. Zapraszam [/INDENT] -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Będę dzisiaj wystawiała biżuterię i kilka rzeczy dziecięcych:) A co masz? Może jakiś tematyczny by wyszedł? -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
był ktoś zainteresowany ale Butcher nadal jest w hotelu. Zobaczymy -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Nie, Butcher wciąż jest w hotelu -
Spełnienia marzeń:))) i samych pięknych chwil:)
-
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
ludwa replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Fajnie popatrzeć na kolejnego uratowanego:) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
to ja mogę ją podwieźć:) Bo wiesz, na razie jest fajnie ale potenm będą otwarte drzwi i wychodzenia nie da się uniknąć i samochody niedaleko...I tego strasznie się boję. A fajna jest gadzinka;) Nawet ją wysterylizuję;) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
a ja mam szylkretową starą dewotkę. A moje listopadowe znalezisko wygląda tak: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/obraz184mk.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/68/obraz184mk.jpg[/IMG][/URL] [quote name='3 x']to Zorka potworka chciała mu jakos wynagrodzić brak jajek ;)[/QUOTE] no tak...ona już też rozumie ten ból;) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
to "niby" coś mi przypomina:) Leży nieopodal. Od 5,5 roku;) ale umowę podpisałam wcześniej:)))) A wiesz co ciekawe (właśnie sobie przypomniałam)? Jak to moje Fafinio było małe i jeszcze u mnie na dt, to myśleliśmy, że on ma ogonek zepsuty. Co prawda nadal jest jakby ucięty (chociaż nie jest;)) i jakby trochę z boku a nie pośrodku;)) to on do czasu podpisania umowy w ogóle tym ogonkiem nie machał. Tak mu zwisał smutno...A po podpisaniu umowy ogonek się naprawił sam:) i macha:) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
no właśnie. Strasznie milczysz ostatnio. Nie ma mi kto dokuczać. Zaniedbana się czuję właściwie;) -
uuuuua....bardzo się nudzi...a jest jeszcze, czy może gdzieś "niechcący" zaginęła?;) Mi by chyba "zaginęła" a jakby tz pierwszy wrócił, to by niechybnie zginęła na miejscu. Aczkolwiek nie powiem, uwielbiam takie obrazki u kogoś. Moje wyrosły na szczęście:)
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
ludwa replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja myslę, że pomoc psom na dogo wymagałaby wyjęcia pieniędzy tu i teraz:) A na odnalezienie właścieciela marne szanse, więc nie trzeba się wywiazywać ze zobowiązania. A publika klaszcze:) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
dzisiaj 3x wsparła Dżambola (jako niedoszłego ojca szczeniaków jej przygarniętej suni;)) 30 zł:) Dzięki:) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
ludwa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ciotka, dzięki za wsparcie niedoszłego ojca;) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
ludwa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
3x ale z tą fundacją, to całkiem dobry pomysł do wykorzystania:) Pojedziecie i zobaczyccie co zastaniecie na miejscu:)