Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. [quote name='ulvhedinn']Wiewiór mówicie? ;) Kra czuje sie całkiem dobrze, co oznacza w praktyce, że zachowuje się jakby miała wmontowany turbonapęd.... czyli OKROPNIE. Natomiast z pęcherzem Kry mamy zagadkę. Dwukrotne badanie moczu pokazało COŚ czego weci nie umieją jednoznacznie zinterpretować (a oglądali jacyś superspecjalisci, nawet do USA poleciało). No i Kra ma pobrany mocz po raz kolejny, tym razem przez punkcję pęcherza i czekamy na wyniki.....[/QUOTE] Co ściśle dowodzi, że nie jest to ziemski pies
  2. a ja się dalej cieszę:) [QUOTE] Witam Pani Ewo, Butcher ma się świetnie. W czwartek trochę mnie przestraszyl, bo wieczorem bylam na firmie ze swoim mało rozgarniętym chłopem, który niechcący wypuścił Buchera otwierając bramę i zanim zdążyłam cokolwiek krzyknąć, psiak zginął mi w ciemnościach. Myślałam, że oszaleję ze strachu, bo bałam się, że pogna gdzies daleko. Na szczęście sie myliłam, po chwili wrócił cały uradowany. Kolejna dobra wiadomość to taka, że odważył się wejść za mną do budynku. Bardzo ostrożnie i niepewnie, ale wszedł, zjazdł smakołyki i uciekł na dwór. Moi stolarze się śmieją, że jak tak dalej pójdzie, to za tydzien będzie spał w ich łóżkach i sam będzie otwierać lodówkę :) Przez cały weekend biegał po terenie całej firmy. Chłopaki bardzo go chwalą, że jest czujny i nikogo nie wpuszcza na posesję. W sobotę trafił się jeden taki co to wszedł bez zaproszenia i mocno zbladł i dostał paraliżu ze strachu, bo futrzak chciał go zjeść. Z tego tez powodu musimy zaopatrzyć się w tabliczkę "uwaga groźny pies" W niedzielę zaprzyjaźnił się z naszą panią od sprzątania, na szczęście przypadła mu do gustu :) Dziś od rana był strasznie nieszcześliwy bo musiał siedzieć w kojcu. Jak tylko kogoś zobaczy na podwórku włącza mu się piskla i bierze nas wszystkich na litość, żeby choć na chwilę przyjść i poprzytulać "maleństwo" Noce spędza pod oknem mieszkania stolarzy, siedzi tam przyklejony nosem do szyby i ogląda z chlopakami TV. Kazałam mu ustawić tam druga budę na wypadek gdyby miał ochotę się schować. Wszyscy się śmieją, że ma rezydencje na noc i na dzień. Chętnie chodzi z pracownikiem do pobliskiego sklepu na zakupy (oczywiście na smyczy), ale boi się samochodów. Butcher ma apetyt, choć potrafi być kapryśny i kręci nosem na niektóre rzeczy. Ale głodny na pewno nie chodzi. To tyle z ostatniego tygodnia. W wolnej chwili zrobię mu kilka fotek i podeślę do Pani. Pozdrawiam E. [/QUOTE]
  3. filmiki musisz na jutuba wrzucić a co do spania, to może być taki styl spania, moje suczy tez zawsze łeb z posłania wypada i poprawianie nie pomaga, bo ona tak lubi i już:)
  4. [quote name='sambo_os1']Odwiedzam Buraskę z nadzieją,że jak tylko nadejdzie wiosna to domek się zgłosi,taki do kochania ;-)[/QUOTE] Oby:) Chyba jakiegoś szamana nam potrzeba;)
  5. Bo co tu pisać jak nic się nie dzieje. To jest właśnie problem psów zdrowych i bezproblemowych. Nie ma o czym pisać;)
  6. Ooooooo, jego to akurat liczyłam, bo najszybciej karma znikała:) i największy ze wszystkich;) Za to o Vivie ciągle zapominałam, bo ona w sumie pobyt i michę ma darmowe:)
  7. Cielaczek już "zdjęty" ze stanu;) Nadal 6 kwitnie:) A ja wciąż twierdziłam, że mam pod opieką 6 psów:))))) Butcher poszedł do domu i nadal 6 mi wychodzi:), nie ma to jak księgowa, która nie umie policzyć do siedmiu:)
  8. Leży nałóżku pępkiem do góry:)
  9. Zapalenie spojówek i antybiotyk ale nic dramatycznego na szczęście. Było kilka tel. w jej sprawie i GUCIO!!!! CISZA!!! WRRRRRRRRRRRRRRRR
  10. [INDENT]Nowiutki bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224035-*****Elektroniczna-ramka-świeczniki-buty-ciuchy.-Na-4DogS.11.03******?p=18759205#post18759205"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2240...5#post18759205[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8374/ramkael.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7769/swieczniki.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2277/sukienkatm.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8687/butybraz.jpg[/IMG] [/COLOR][B][SIZE=5][I]ZAPRASZAMY[/I][/SIZE][/B] [/INDENT]
  11. [INDENT]Nowiutki bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224035-*****Elektroniczna-ramka-świeczniki-buty-ciuchy.-Na-4DogS.11.03******?p=18759205#post18759205"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2240...5#post18759205[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8374/ramkael.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7769/swieczniki.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2277/sukienkatm.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8687/butybraz.jpg[/IMG] [/COLOR][B][SIZE=5][I]ZAPRASZAMY[/I][/SIZE][/B] [/INDENT]
  12. [INDENT]Nowiutki bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224035-*****Elektroniczna-ramka-świeczniki-buty-ciuchy.-Na-4DogS.11.03******?p=18759205#post18759205"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2240...5#post18759205[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8374/ramkael.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7769/swieczniki.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2277/sukienkatm.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8687/butybraz.jpg[/IMG] [/COLOR][B][SIZE=5][I]ZAPRASZAMY[/I][/SIZE][/B] [/INDENT]
  13. [INDENT]Nowiutki bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224035-*****Elektroniczna-ramka-świeczniki-buty-ciuchy.-Na-4DogS.11.03******?p=18759205#post18759205"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2240...5#post18759205[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8374/ramkael.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7769/swieczniki.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2277/sukienkatm.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8687/butybraz.jpg[/IMG] [/COLOR][B][SIZE=5][I]ZAPRASZAMY[/I][/SIZE][/B] [/INDENT]
  14. [INDENT]Nowiutki bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224035-*****Elektroniczna-ramka-świeczniki-buty-ciuchy.-Na-4DogS.11.03******?p=18759205#post18759205"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2240...5#post18759205[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8374/ramkael.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7769/swieczniki.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2277/sukienkatm.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8687/butybraz.jpg[/IMG] [/COLOR][B][SIZE=5][I]ZAPRASZAMY[/I][/SIZE][/B] [/INDENT]
  15. [INDENT]Nowiutki bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224035-*****Elektroniczna-ramka-świeczniki-buty-ciuchy.-Na-4DogS.11.03******?p=18759205#post18759205"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2240...5#post18759205[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8374/ramkael.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7769/swieczniki.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2277/sukienkatm.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8687/butybraz.jpg[/IMG] [/COLOR][B][SIZE=5][I]ZAPRASZAMY[/I][/SIZE][/B] [/INDENT]
  16. [INDENT]Nowiutki bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224035-*****Elektroniczna-ramka-świeczniki-buty-ciuchy.-Na-4DogS.11.03******?p=18759205#post18759205"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2240...5#post18759205[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8374/ramkael.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7769/swieczniki.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2277/sukienkatm.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8687/butybraz.jpg[/IMG] [/COLOR][B][SIZE=5][I]ZAPRASZAMY[/I][/SIZE][/B] [/INDENT]
  17. [INDENT]Nowiutki bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224035-*****Elektroniczna-ramka-świeczniki-buty-ciuchy.-Na-4DogS.11.03******?p=18759205#post18759205"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2240...5#post18759205[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8374/ramkael.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7769/swieczniki.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2277/sukienkatm.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8687/butybraz.jpg[/IMG] [/COLOR][B][SIZE=5][I]ZAPRASZAMY[/I][/SIZE][/B] [/INDENT]
  18. jaka spokojna tutaj radość panuje
  19. Wiecie, że ja myślałam, że on zostanie w hotelu na lata? :)))
  20. A nak wygląda Filipos:) Chyba się nie zmienia;)? [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/5176/zdjfilip.jpg[/IMG]
  21. 2 tyg.temu byliśmy w odwiedzinach u Oliwki. Dziewczyna ma się bardzo dobrze (tylko na widok aparatu się ewakuuje;)) Jest realne podejrzenie, że jest psem syberyjskim. Ola (obecna Pancia) śmieje się, że w największe mrozy, kiedy ona już miała sople u nosa, ten mały bączek kursował na spacerach jak opętany i wcale nie zamierzał wracać:) jedyny z nią problem, to że pozera co jej w zęby wpadnie na spacerach. Uwielbia chleb i inne napotkane przysmaki:) Poza tym cód, miód i orzeszki:) [URL]http://youtu.be/r_pwz4T1tRc[/URL] [URL]http://youtu.be/vUS1HESV7Xs[/URL] [URL]http://youtu.be/9DwazPzjGOI[/URL] a to nieudolne próby sfotografowania....Dobrze, że mnie Ola poratowała swoimi filmikami, bo by głupio było;) [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7113/dsc01513mu.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1236/dsc01514no.jpg[/IMG]
  22. Aldo pozdrawia:) [QUOTE]Aldo nam rośnie. Już w niczym nie przypomina małej kluski:D Dzisiaj zobaczyliśmy że rosną mu już pierwsze stałe ząbki :D Alduś wychodzi na spacerki i staramy się go przekonać żeby jednak załatwiał się na dworze a nie na gazetke. Ale jeszcze się nauczy :P Jest z niego straszny przytulas więc nie mam mowy żeby mu czegoś odmówić :P Przesyłam parę zdjęć. [/QUOTE] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/120/p1140456i.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9823/p2080484.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8159/20120226but.jpg[/IMG] a to nowa willa Butcherosa. Ale wcale mu się do niej nie spieszy, polegiwał na śniegu No i takie małe "na marginesie" Pamiętam pierwsze zdjęcia Butchera z hotelu. Nowe miejsce, przerażenie, chodził przykulony kilka dni... Poszedł do domku w niedzielę a film jest z wtorku...chyba jest u siebie, co? :)
×
×
  • Create New...