Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. [INDENT]a tu nowy bazarek się kroi. Część dochodu na naszych podopiecznych[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/221669-Viva-z-rekinim-zgryzem-)-Kto-pokocha-psa-rekina/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224383-*******Schronisko-z-końca-świata-i-4DogS-zapraszają-po-nowości-do-18.0"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2243...wości-do-18.0[/COLOR][/URL]**** [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3037/deni.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1951/gladiat.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1894/piersc.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9163/zaras.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2079/solar3i.jpg[/IMG] ZAPRASZAMY [/INDENT]
  2. [INDENT]a tu nowy bazarek się kroi. Część dochodu na naszych podopiecznych[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/221669-Viva-z-rekinim-zgryzem-)-Kto-pokocha-psa-rekina/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224383-*******Schronisko-z-końca-świata-i-4DogS-zapraszają-po-nowości-do-18.0"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2243...wości-do-18.0[/COLOR][/URL]**** [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3037/deni.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1951/gladiat.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1894/piersc.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9163/zaras.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2079/solar3i.jpg[/IMG] ZAPRASZAMY [/INDENT]
  3. a tu nowy bazarek się kroi. Część dochodu na naszych podopiecznych:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224383-*******Schronisko-z-końca-świata-i-4DogS-zapraszają-po-nowości-do-18.0[/URL]**** [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3037/deni.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1951/gladiat.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1894/piersc.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9163/zaras.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2079/solar3i.jpg[/IMG] ZAPRASZAMY
  4. plinka, to Twista i Bilerko, bo u nich w ogóel cisza absolutna:( O Koko czasami ktoś dzwonił ale u reszty amba.....
  5. dzięki:), to może dla Koko? Ten sam wątek:)
  6. dzwoniłam do dziewczyny:) kontrolnie tylko, bo wszystko jest ok:) trzeba ją tylko odrobaczyć i zaszczepić, tylko ja muszę poogarniać swoje prywatne sprawy, żeby się tym zająć:)
  7. [quote name='plina']Witaj kochana ludwo! Z miłą chęcią pomogę Ci w ogłoszeniach! Żeby nie było niedomówień i problemów z ogłoszeniami, opracowałam wzór, który podam poniżej. Jak dwa psiaki potrzebują ogłoszeń, zrobię dwa. Ogłoszenia robię wolnymi chwilami, więc nie będą na drugi dzień. Wyślij dane według poniższego wzoru na email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] podpisz się Nickiem z dogomani (do ogłoszeń niepotrzebny, ale chciałabym wiedzieć komu robię ogłoszenia :D) Tytuł: /bardzo pomaga, kiedy nie ma już pomysłów/ Tekst: /w wyjątkowych sytuacjach mogę napisać sama, ale nie będzie to dzieło sztuki/ Kontakt: /tel, email/ Miejsce pobytu zwierzęcia: /inaczej nie wiem na jaki rejon Polski robić/ Zdjęcia: /przesłane w załącznikach/ Ogłoszenia są darmowe.[/QUOTE] [quote name='Szarotka']To teraz czekamy na ciotke Ludowa (ale sie narazam :):), zeby sie ustosunkowala :):)[/QUOTE] Się stosunkuję i lecę na majla:) A potrzebuję ogłoszeń dla 6 sztuk:) [quote name='Kamila Proc']Ludowa.... juz troche zapomniane[/QUOTE] przeżytek znaczy? ;) [quote name='Lida']Ludowa :-) Baaardzo mi się podoba. To Szarotka tak przekręciła? REWELACJA. Zawsze jak to czytam, to się śmieję. Ewo-Ludwo, wybaczysz?[/QUOTE] Musiałabym najpierw mieć za co się obrazić, co oczywiście nie znaczy, że Szrotka może się czyć zupełnie bezpieczna;)!!!!
  8. a jak się miewa Ryszard Wspaniały?
  9. Nie wiem o co jej chodzi ale lepiej podejść z tym do weta, bo to dziwne a ja zawsze wychodzę z założenia, ze pies ma powód, że gdzieś gmera. Chociaż czas minął długi i wszystko powinno być wygojone ale może coś w śroodku sie dzieje?
  10. A poprosiłabyś Ciotkę o ogłoszenia chociaż dla jednego? A ja bym sie z drugim dołożyła;) z prośbami?
  11. No, staram się;) Ale odzew zerowy:(
  12. DZIĘKUJĘ:) Może dla Dżamboła:) W piewszym poście jest tekst [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213162-Koko-Dżambo-bardzo-potrzebują-ogłoszeń.-Prosimy-o-pomoc[/URL]
  13. [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Ciotki, mam ogromną prośbę o pomoc w ogłoszeniach. Wykupuję czasami pakiety ogłoszeń ale w sumie sama zbieram na utrzymanie tych psiaków, głównie bazarkami, więc szkoda mi trochę często wykupować ogłoszenia, bo idzie na to trochę pieniędzy a tutaj kleszcze się zaczynają pojawiać, adopcje stoją jak zaklęte.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Czy możecie pomóc w ogłaszaniu? [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Bardzo proszę[/COLOR][/SIZE][/B]
  14. [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Ciotki, mam ogromną prośbę o pomoc w ogłoszeniach. Wykupuję czasami pakiety ogłoszeń ale w sumie sama zbieram na utrzymanie tych psiaków, głównie bazarkami, więc szkoda mi trochę często wykupować ogłoszenia, bo idzie na to trochę pieniędzy a tutaj kleszcze się zaczynają pojawiać, adopcje stoją jak zaklęte.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Czy możecie pomóc w ogłaszaniu? [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Bardzo proszę[/COLOR][/SIZE][/B]
  15. [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Ciotki, mam ogromną prośbę o pomoc w ogłoszeniach. Wykupuję czasami pakiety ogłoszeń ale w sumie sama zbieram na utrzymanie tych psiaków, głównie bazarkami, więc szkoda mi trochę często wykupować ogłoszenia, bo idzie na to trochę pieniędzy a tutaj kleszcze się zaczynają pojawiać, adopcje stoją jak zaklęte.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Czy możecie pomóc w ogłaszaniu? [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Bardzo proszę[/COLOR][/SIZE][/B]
  16. [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Ciotki, mam ogromną prośbę o pomoc w ogłoszeniach. Wykupuję czasami pakiety ogłoszeń ale w sumie sama zbieram na utrzymanie tych psiaków, głównie bazarkami, więc szkoda mi trochę często wykupować ogłoszenia, bo idzie na to trochę pieniędzy a tutaj kleszcze się zaczynają pojawiać, adopcje stoją jak zaklęte.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Czy możecie pomóc w ogłaszaniu? [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Bardzo proszę[/COLOR][/SIZE][/B]
  17. [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Ciotki, mam ogromną prośbę o pomoc w ogłoszeniach. Wykupuję czasami pakiety ogłoszeń ale w sumie sama zbieram na utrzymanie tych psiaków, głównie bazarkami, więc szkoda mi trochę często wykupować ogłoszenia, bo idzie na to trochę pieniędzy a tutaj kleszcze się zaczynają pojawiać, adopcje stoją jak zaklęte.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Czy możecie pomóc w ogłaszaniu? [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Bardzo proszę[/COLOR][/SIZE][/B]
  18. [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Ciotki, mam ogromną prośbę o pomoc w ogłoszeniach. Wykupuję czasami pakiety ogłoszeń ale w sumie sama zbieram na utrzymanie tych psiaków, głównie bazarkami, więc szkoda mi trochę często wykupować ogłoszenia, bo idzie na to trochę pieniędzy a tutaj kleszcze się zaczynają pojawiać, adopcje stoją jak zaklęte.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Czy możecie pomóc w ogłaszaniu? [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=darkred]Bardzo proszę[/COLOR][/SIZE][/B]
  19. ja mogę i w deszczu tańczyć, tylko niech się ociepli;)
  20. to lepiej idź do okulity, bo jak Ty twierdzisz, że oczka masz zdrowe a jednocześnie nic nie widziałałaś,to ja się o Ciebie martwię:)
  21. [quote name='brzośka']ja zagladam i chcę, żeby już sam tytuł mnie cieszył! :p Pani Ewa, pani zmieni tytuł :mad: :cool3:[/QUOTE] Pani coś zaproponuje, psze Pani:) [quote name='MiK-Jozefow']Super wiadomości, bardzo się cieszę, że Butcher trafił na "ten" dom :) Oby tak dalej :)[/QUOTE] Prawda? Fajnie jest:) Oby tak dalej:) [quote name='Ekiana']I nawet wcale aż tak długo to nie trwało :)[/QUOTE] Też mi trudno uwierzyć:)
  22. a kiedy ostatnio widziałaś okulistę?
  23. Ja w ramach dbałości o kręgosłup dużego cielaka, będę postulowała o własny telewizor, żeby nie musiał szyi wyciągać, bo jeszcze sobie nadwyręży;)
  24. e tam, i tak niewiele osób zagląda a jak nie zaglądają, to niech się nie cieszą:eviltong: Fajnie trafił:) Jestem bardzo uszczęśliwiona tą adopcją, chociaż nigdy nie sądziłam, że można się cieszyć oddając psa do firmy:)
×
×
  • Create New...