Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. [quote name='MiK-Jozefow']O rany jak się cieszę :) :) :) ZGADŁAM!! :):)[/QUOTE] :) A jak ja się cieszę:))))` [quote name='Lida']Hurrrra!!!!!! Domek zapowiada się znakomicie. Butcher szczęśliwy, co widać na filmiku. Ludowa ;-) dawaj więcej informacji, zdjęć, filmików...[/QUOTE] Jak tylko będę miała:) jak będzie cieplej i będę miała z kim dziecia zostawić, to pojadę na wizytę "po" [quote name='brzośka']Boszzzzz, ciotka!!! pisz szybko co, jak, kiedy i dlaczego dowiadujemy się po fakcie??? a Butcher na filmiku jest taki szczęściwy, że to wystarcza za odpowiedź na ostatnie pytanie :loveu:[/QUOTE] Dlatego po fakcie, bo ja strasznie nie lubię zapeszać a obiecujące telefony się zdarzają a potem nic z tego nie wynika, tak jest np. z naszą Koko:( pani zadzwoniła z miesiąc temu. Ujął ją Butcher:) Chciała psa do pilnowania firmy, czyli wszystko zgodnie z ogloszeniami. Ja zawsze mam obawy w takich przypadkach, zresztą po raz pierwszy oddałam psa do firmy. pani od razu mi się spodobała, chciała psa do stróżowania (stróżowanie wg Pani polega na robieniu groźnego wrażenia a poza wrażeniem to potrzebny cielaczek;), czyli wypisz wymaluj:)) Pies miał mieć ogromny teren do obiegnięcia, na dzień zamykany w kojcu. Jedyne, co mnie martwiło, to towarzystwo ludzia. Ale okazało się, że pani ma serce nie tylko dla psów (sama ma dwa w mieszkaniu;)) ale i do ludzi, bo w firmie cały czas z przyczyn życiowych przebywa pracownik. Zresztą Pani nie chciała psa do firmy przez długi czas. Kiedyś był tam pies ale zdarzył się jakiś wypadek i się bała. Pracownicy ją namówili, żeby przygarnąć psiura, bo przyjemniej jak jakiś zwierz biega a i pan mieszkający w firmie będzie miał towarzystwo:))) jedyną przeszkodą był teren, który miał niepełne ogrodzenie a przecież pies nie będzie siedział ały czas w kojcu:))) (to lubię:)). no więc Pani przyjechała z córką poznać Butchera (chociaż chyba obie po rozmowie wiedziałyśmy, że to formalność, mi się pani spodobała baaardzo a Butchera nie da się nie kochać;)). No i wszystko super:))) odbyła się wizyta PA (_gos-DZIĘKUJĘ) Ale potem jak na złość pogoda cięgle nie sprzyjała postawieniu ogrodzenia Mobilizacją już chyba ostateczną, pomimo warunków pogodowych był fakt, że właścicielka hoteliku ostrzegła, że zanosi się na podtopienia, więc może się okazać, że będzie trzeba gdzieś przenieść psy. No i tym sposobem Butcher w niedzielę pojechał do domu:) Na dzień dobry dostał gotowany ryż z boczkiem (żeby go rozpieścić, żeby mu ucieczki nie były w głowie;)), zeżarł kanapki pracownikom....no a reszta widoczna na filmiku:))))
  2. [quote name='MiK-Jozefow']Butcher w nowym domu? :)[/QUOTE] TAK! TAK! TAK! [quote name='brzośka']przemknęło mi to przez myśl, ale było by tak cudnie, że aż... :)[/QUOTE] Aż niemożliwe? Sama nie wierzę:)))))) A co o filmiku sądzicie? To dobry domek?
  3. [quote name='Szarotka']No to chyba nie az tak za dobrze??[/QUOTE] Dobrze? Tkwią jak zaklęte. Nikt ich nie chce. Z wszystkich naszych burków, tylko Butcher znalazł dom. U reszty cisza:( [quote name='Kamila Proc']moglo byc gorzej, rozumiem[/QUOTE] No,mogło, bo dla mnie narośle itp, to od razu raki sa;)
  4. Z nią;) Nie, czuje się bardzo dobrze;) i energiczna jest i właśnie z powodutej energii obawiam się reklamacji:)
  5. [quote name='ulvhedinn']Wiecie kocie kupy są dosyć odżywcze, bo koty mają mało wydajne trawienie :diabloti: I od razu są wstępnie prztworzone... U mnie rzetelnej dewastacji uległa skóra z barana. Szukam nowej. Poza tym kurduple twardo trzymaja się wersji, ze kołdra wybebeszyła się sama. Kra jak to Kra kradnie. A to puszeczka, a to jogurcik... wczoraj ściągnęła, odkręciła i zeżarła cały słoik majonezu.....[/QUOTE] dlatego ja twierdzę, że ta konsumpcja, to drugie życie whiskasa;)
  6. znaczy, że się zastanawiasz?
  7. u czarnuchów całkiem ok:) Dżambo miał jakąś narośl ale zniknęła:)))) A Koko ma zapalenie spojówek...Chociaż tyle się dzieje u burków naszych
  8. Ja Was na filmik z Butcherem zaproszę:) To bardzo specjalny filmik:) Ciekawe kto zgadnie....o co chodzi? [URL]http://youtu.be/wZmgEJLRxIE[/URL]
  9. no skoro tak namawiasz, to się zastanowię:diabloti:
  10. to też ale chyba więcej jest takich co warunki mają, tylko zwierzaków nie kochają
  11. ale on nie na sprzedaż:) Nie lubię reklamacji dostawać;)
  12. Kurcze, nie ma chętnych do kochania ostatnio:(
  13. Skóra oddycha, to fakt ale gorzej z estetyką dla widzów;)
  14. mają aktualne ogłoszenia i gucio.... Ale już podsyłam. Im więcej, tym lepiej. Wstawię linki, w pierwszych postach są teksty. czywiście wszelkie modyfikacje dopuszczalne:) Byle w końcu efekt był:) Kokodżambo [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213162-Koko-Dżambo-bardzo-potrzebują-ogłoszeń.-Prosimy-o-pomoc[/URL] Florka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213551-FLORKA-OSTROWIANKA-BEZ-GROSZA-PRZY-DUSZY-pomóż-szukać-jej-domu[/URL]!!!!! Twist i Bolero [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217962-Bolero-i-Twist-nie-mają-zupełnie-nic-(-Pilnie-potrzebny-tymczas-zanim-się-pozagryzają[/URL] Viva nie ma konkretnego tekstu. Butcher na razie nie będzie ogłaszany
  15. [quote name='3 x']ukatrupię cię przy najbliższej okazji przy budce z rurkami ;) to chociaż jak się pokończą to weź po edytuj posty bo to nieelegancko wygląda jak reklamy bazarków mają większe zdjęcia niż zorka potworka ;)[/QUOTE] już. Sam link zostawię:) A ukatrupić mnie możesz, najlepiej rurką od razu;) [quote name='sleepingbyday']to są najlpsze rurki na świecie, nie ma lepszych. oczywiście jeśli mówimy o tej samej budce ;-). zorka to wyżeł, taki trochę czarny gryfon może :-)?[/QUOTE] NOOOO,ta właśnie:)))
  16. 3x...wiesz, że Cię lubię;) dlatego muszę Ci coś zareklamować:)))) [INDENT][INDENT]Zapraszam na kolejny bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223697-ZASŁONY-różności-duże-ciuchy-(i-starości)-na-4Dogs.-Do-04.03"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2236...Dogs.-Do-04.03[/COLOR][/URL].******* ZAPRASZAM Jest tu coś o co kiedyś mini bój toczyłyśmy:) [/INDENT][/INDENT]
  17. Cieplej się robi, to ubrania niepotrzebne:)
  18. z założenia i rozsądku TAK [SIZE=1][COLOR=gray](z serca -NIE!!!)[/COLOR][/SIZE]
  19. [INDENT]Zapraszam na kolejny bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223697-ZASŁONY-różności-duże-ciuchy-(i-starości)-na-4Dogs.-Do-04.03"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2236...Dogs.-Do-04.03[/COLOR][/URL].******* [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8708/dsc1550y.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5472/dsc1518a.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9510/dsc1537g.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7368/dsc1479r.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1061/dsc1558bo.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
  20. [INDENT]Zapraszam na kolejny bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223697-ZASŁONY-różności-duże-ciuchy-(i-starości)-na-4Dogs.-Do-04.03"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2236...Dogs.-Do-04.03[/COLOR][/URL].******* [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8708/dsc1550y.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5472/dsc1518a.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9510/dsc1537g.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7368/dsc1479r.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1061/dsc1558bo.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
  21. [INDENT]Zapraszam na kolejny bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223697-ZASŁONY-różności-duże-ciuchy-(i-starości)-na-4Dogs.-Do-04.03"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2236...Dogs.-Do-04.03[/COLOR][/URL].******* [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8708/dsc1550y.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5472/dsc1518a.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9510/dsc1537g.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7368/dsc1479r.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1061/dsc1558bo.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
  22. [INDENT]Zapraszam na kolejny bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223697-ZASŁONY-różności-duże-ciuchy-(i-starości)-na-4Dogs.-Do-04.03"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2236...Dogs.-Do-04.03[/COLOR][/URL].******* [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8708/dsc1550y.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5472/dsc1518a.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9510/dsc1537g.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7368/dsc1479r.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1061/dsc1558bo.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
  23. [INDENT]Zapraszam na kolejny bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223697-ZASŁONY-różności-duże-ciuchy-(i-starości)-na-4Dogs.-Do-04.03"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2236...Dogs.-Do-04.03[/COLOR][/URL].******* [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8708/dsc1550y.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5472/dsc1518a.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9510/dsc1537g.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7368/dsc1479r.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1061/dsc1558bo.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
  24. [INDENT]Zapraszam na kolejny bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223697-ZASŁONY-różności-duże-ciuchy-(i-starości)-na-4Dogs.-Do-04.03"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2236...Dogs.-Do-04.03[/COLOR][/URL].******* [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8708/dsc1550y.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5472/dsc1518a.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9510/dsc1537g.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7368/dsc1479r.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1061/dsc1558bo.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
  25. [INDENT]Zapraszam na kolejny bazarek z różnościami[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223697-ZASŁONY-różności-duże-ciuchy-(i-starości)-na-4Dogs.-Do-04.03"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2236...Dogs.-Do-04.03[/COLOR][/URL].******* [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8708/dsc1550y.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/5472/dsc1518a.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9510/dsc1537g.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7368/dsc1479r.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1061/dsc1558bo.jpg[/IMG] ZAPRASZAM [/INDENT]
×
×
  • Create New...